Найкращі послуги VPN від Logless

ПриватнийКоли ми посилаємось на VPN, що не входять у систему, ми говоримо про сервіси VPN, які не відстежують використання журналів у своїй мережі. Ви їх часто будете бачити як VPN без реєстрації. Будь-який спосіб, який ви хочете сказати, постачальники цього посту сприймають як вашу конфіденційність, так і анонімність. Вони допоможуть захистити вашу конфіденційність завдяки високому рівню шифрування. Це не зупиняється, оскільки кожна компанія має політику без реєстрації. Вони пропонують учасникам анонімність, знаючи, що ваш постачальник VPN не переглядає та не веде реєстрацію вашої діяльності.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Навіщо вірити компанії VPN, коли вони заявляють, що не ведуть реєстрацію? Це гарне запитання. Ті з нас, хто покладається на VPN, щоб захистити свою анонімність, від природи трохи параноїдальні і це правильно. Щоб відповісти на запитання, я рекомендую вам зробити досить багато досліджень, перш ніж вибрати VPN без журналу. Я маю досвід роботи з VPN, переліченими в цій публікації, і мені добре рекомендувати їх. Кожен з них сприймає конфіденційність користувачів дуже серйозно, і деякі з них пропонують додаткові функції, такі як комутатор VPN для введення, щоб забезпечити вашу конфіденційність у будь-який час, коли VPN-з’єднання перестане.

Розуміння журналів використання VPN

Компанії нашої пошти не реєструють активність користувачів. Це означає, що під час підключення до сервера в Амстердамі та використання VPN для цілей P2P вони не реєструють ваші дії. Можливо, ви підключитесь до VPN, щоб висловити свою думку на відміну від політичних поглядів у вашій країні. Знову ж таки, час для VPN не реєструвати свою діяльність. Це не повинно бути певним видом діяльності. Я дуже вірую у вільний та відкритий Інтернет. Ніхто не займається тим, що ви робите в Інтернеті. Там достатньо сайтів, які відстежують вашу діяльність. Хороша VPN без розпізнавання може допомогти, зашифрувавши ваше з’єднання, не ввівши журнал користування.

Розуміння журналів підключення VPN

Коли провайдери VPN рекламують політику “без журналу”, вони посилаються на журнали використання. Ви побачите, що компаніям потрібні журнали підключень, щоб забезпечити належне використання мережі. Що означає правильне використання? Зазвичай це означає, що ви не використовуєте їх мережу для надсилання спаму, обміну дитячою порнографією, злому інших систем та інших незаконних цілей. Ці умови можуть відрізнятись від постачальників послуг. Наприклад, компанії мають різні думки щодо спільного використання файлів. Усі перелічені VPN в цій публікації повністю підтримують використання bittorrent, але є багато, хто блокує трафік P2P. У разі сумнівів уважно прочитайте TOS. Якщо це не зрозуміло, я б запропонував вам перейти до іншого постачальника.

Функція вимикача VPN

Компанії VPN, орієнтовані на конфіденційність та анонімність, пропонують додаткові функції, які допоможуть захистити користувачів, коли їх зв’язок падає. Коли ви підключені до VPN, ваш трафік шифрується, але що станеться, якщо з’єднання перестане? Для більшості служб перерване з’єднання означає, що ви захищені, що відкриває вашу IP-адресу та поточну діяльність. Це не так для VPN, які пропонують перемикач на знищення. Коли ви підключитесь до ExpressVPN, приватного доступу до Інтернету чи NordVPN та активізуєте функцію їх перемикача, воно перерве ваше інтернет-з’єднання, якщо VPN коли-небудь впаде. Одночасно він відновить ваше з’єднання з сервером VPN, а потім розблокує ваше інтернет-з’єднання.

Без подальшої затримки перегляньмо наш список найкращих VPN-послуг без журналу:

1. Найкращий VPN від Logless: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність користувачів. Ви можете підключитися до їх мережі VPN, щоб захистити свою конфіденційність, розблокувати цензуру та переглядати улюблені потокові послуги з будь-якого місця..

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайте робочий стіл та мобільний телефон до трьох одночасних підключень. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати його. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN від Logless: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad). Ви можете використовувати розширення браузера NordVPN для Chrome, Firefox або Safari. NordVPN пропонує деякі розширені функції конфіденційності, такі як подвійні VPN, P2P-сервери та спеціалізований IP, які справді допомагають сервісу виділитися.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 3,49 на місяць із 3-річним членством.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN від Logless: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost всього за $ 2,75 на місяць під час їх поточної акції.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN від Logless: Surfshark

Surfshark

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за 1,99 долара на місяць (знижка 83%)

Surfshark запустив свою службу VPN у 2018 році. З того часу компанія зробила досить сплеск у спільноті. Команда продовжує розростатися та додавати місця розташування серверів у свою швидкісну мережу. Вони зосередили свою увагу на конфіденційності та цінності. Послуга включає додаткові функції, такі як CleanWeb (блокує рекламу та зловмисне програмне забезпечення), Whitelister (розділений тунель), подвійний VPN MultiHop, перемикач на знищення, приватний DNS і захист від витоку.

Завдяки великій мережі серверів по всьому світу, сильному шифруванню та можливості розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Premium та Amazon Prime, є багато можливостей користуватися послугою. Ви можете отримати доступ до Amazon Prime Video у різних регіонах, включаючи США, Німеччину та Великобританію. Клієнт Windows надає можливість підключення до фізичних серверів, віртуальних серверів (найкраще підходить для розблокування гео обмежень), серверів, що підтримують використання P2P, та серверів MultiHop.

Щодо цінності та особливостей, Surfshark – це відмінний варіант для тих, хто хоче захистити свою конфіденційність та розблокувати обмеження. Усі їх VPN-програми були розроблені з подібним інтерфейсом користувача та прості у використанні. Ви можете зареєструватися на необмежений обліковий запис VPN всього за 1,99 доларів на місяць із дворічною підпискою.

Відвідайте Surfshark

5. Найкращий VPN від Logless: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 67%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Швидкість ви знайдете більшу частину часу.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ в Інтернет пропонує VPN від $ 3,33 на місяць разом із 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

Ви можете прочитати наш список топ-10 VPN сервісів для отримання додаткових варіантів, але я настійно рекомендую перераховані вище послуги для тих, хто шукає VPN без проблем. Ми вибрали їх серед інших провідних VPN-сервісів на основі конфіденційності (шифрування), анонімності (політика без журналу), підтримки P2P / спільного використання файлів, доступності розташування серверів у ключових місцях, продуктивності, надійності та ціни. Ми також шукали сервіси з гарною кількістю серверів і ті, що мають велику пропускну здатність. Вам потрібно надійного постачальника VPN, який допоможе вам захистити конфіденційність в Інтернеті. Можливо, вам також потрібна швидка мережа для завантаження та передавання HD-вмісту. Служби, які надсилаються у публікації, найкращі VPN без журналу. Вони допоможуть захистити вашу конфіденційність, анонімність та розблокувати гео-обмеження для таких популярних сайтів, як Netflix, Hulu, HBO NOW та сотні інших.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map