Кращі VPN для Туркменістану

ТуркменістанТуркменістан – країна, розташована в Середній Азії. Межує з Казахстаном, Узбекистаном та Афганістаном. За оцінками, кількість населення у 5,66 мільйона людей складає всього 27,2 людини на квадратну милю. Є кілька причин відвідати цю країну. До них відносяться музеї, хороша їжа, доброзичливі люди, прекрасні храми та найбільший запас природного газу у світі. Названий «Воротами пекла», він був підпалений у 1971 році і продовжує горіти. Одне, у чому ви хочете бути впевнені, – це використовувати VPN, коли ви користуєтесь Інтернетом там. Ми пояснимо чому, незабаром. Перш за все, будь ласка, подивіться наші найкращі VPN для списку Туркменістану.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець
3CyberGhost2,75 долCyberGhost112ПрапорецьПрапорець
4Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA52ПрапорецьПрапорець
5NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець

Згідно з повідомленням сайту свободи, Freedomhouse.com. Туркменістан має цілком можливий найгірший рейтинг у всьому світі. Що стосується утиску уряду, то він констатує, що він гірший за Китай та Північну Корею. Завдяки цьому плідному рівню пригнічення ви хочете бути впевненим у використанні VPN під час підключення до Інтернету. Після цього ви створюєте зашифроване з’єднання. Це допоможе захистити вас від сторонніх поглядів уряду Туркменістану.

Не дивно, що в країні існує досить багато цензури. Це підводить нас до другої причини підключитися до VPN, перебуваючи в Туркменістані, щоб обійти урядову цензуру. Як ви це зробите, це підключення до сервера в іншій країні. Це обдурить програмне забезпечення, що блокує, думати, що ви знаходитесь десь інше. Тоді ви зможете переглянути заблокований вміст, який є частиною урядової цензури.

Який найкращий VPN для Туркменістану?

У цій країні є кілька серйозних питань, тому ми маємо переглянути два різних критерії. У цьому випадку обидва типи питань для країни приблизно рівні. Через це ми подивимось на них і розповімо, яка найкраща VPN для Туркменістану.

 • Сильне шифрування з військовими компонентами, що захищає вас від сторонніх очей уряду
 • Можливість обійти брандмауэры та урядовий цензурний контент, перебуваючи в Туркменістані
 • Високошвидкісні сервери, які добре тестують швидкість тестування в районі під час тестування
 • Висока стабільність мережі, щоб уникнути відключень під час перебування в регіоні
 • Мобільні додатки та підтримка пристроїв Amazon Firestick
 • Постачальники із суворою політикою без журналів

Давайте детальніше розглянемо найкращі VPN, які можна використовувати під час перебування в Туркменістані.

1. Найкращий VPN для Туркменістану: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з рейтингом VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність користувачів. Ви можете підключитися до їх мережі VPN, щоб захистити свою конфіденційність, розблокувати цензуру та переглядати улюблені потокові послуги з будь-якого місця..

Експрес-тест швидкості в Туркменістані ExpressVPNДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із серверами в цьому районі. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте Європу. На даний момент ви можете вибрати сервери в Туреччині. Коли ми протестували на сервері в Туреччині на сервері тестування швидкості в Баку, швидкість склала 56,58 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайте робочий стіл та мобільний телефон до трьох одночасних підключень. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати його. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Туркменістану: IPVanishIPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,87 на місяць (знижка 60%)

IPVanish – дуже популярний сервіс і має безліч серверів, розташованих по всьому світу. Незалежно від того, на якому континенті ви знаходитесь, ви можете мати надійну продуктивність із серверів. Вони, як правило, швидкі, і у провайдера є одна з найбільших мереж у світі.

Поряд зі своєю великою світовою мережею, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Як ми вже згадували, вони зазвичай є одним з найшвидших постачальників на ринку. Він відомий тим, що має декілька серверів у багатьох країнах. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово захищає вашу конфіденційність, але може бути вражений та розблокований за розблокування популярних потокових служб.

Тест на швидкість IPVanish ТуркменістануIPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ми підключились до сервера IPVanish в Індії. Швидкість була 55,84 Мбіт / с.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей охоплює всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

3. Кращий VPN для Туркменістану: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно шукати, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Випробування швидкості CyberGhost в ТуркменістаніОскільки ми хотіли протестувати сервер в Індії, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію «Вибрати мій сервер». Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер. Мережа CyberGhost включає ряд серверів в Індії. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність. Як бачите, наша швидкість завантаження становила 32,88 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost всього за $ 2,75 на місяць під час їх поточної акції.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для Туркменістану: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за 3,49 долара на місяць (знижка 65%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Швидкість ви знайдете більшу частину часу.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

PIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю.

Тест на швидкість PIA в ТуркменістаніPIA пропонує клієнт Windows та інші додатки, які прості та зручні у використанні. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування, щоб допомогти вам знайти правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Ми підключились до сервера в Індії і придумали швидкість 38,12 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN від $ 3,49 на місяць разом із 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

5. Найкращий VPN для Туркменістану: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців за всього $ 2,99 на місяць (знижка 75%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписуєтесь на рахунок протягом більш тривалого періоду часу. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad). Ви можете використовувати розширення браузера NordVPN для Chrome, Firefox або Safari. NordVPN пропонує деякі розширені функції конфіденційності, такі як подвійні VPN, P2P-сервери та виділений IP, який справді допомагає сервісу виділятися.

НордВПН Туркменістанський тест на швидкістьNordVPN розміщує ряд серверів у Туреччині. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервер, розташований в Єгипті, і протестували його в Триполі. Швидкість завантаження становила 1,73 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 2,99 на місяць при трирічному членстві.

Відвідайте NordVPN

Якщо ви ще цього не зрозуміли, вам справді потрібно використовувати VPN, коли ви підключаєтесь до Інтернету, перебуваючи в Туркменістані. Вище ми показали вам кілька наших улюблених варіантів. Однак ви можете сміливо поглянути на інших топ-10 VPN список. Всі вони працюватимуть, але ми оптимізували свій вибір саме для того, щоб добре працювати в Туркменістані. Таким чином, ви зможете захистити свою конфіденційність та отримати доступ до найкращих доступних швидкостей у цьому районі. Читаючи наш посібник, ми можемо допомогти прийняти зважене рішення, щоб найкраще відповідати вашим потребам.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map