Кращі VPN для розблокування Snapchat

Snapchat логотипSnapchat – дуже популярна програма для обміну повідомленнями в чаті для мобільних пристроїв. Коли ви комусь надсилаєте повідомлення, через кілька хвилин воно «руйнується». Талісман-привид називається “Ghostface Chillah”, названий на честь клана Ву-Тан Клана Ghostface Killa. За даними Google Play, вона має понад 500 мільйонів завантажень у всьому світі. Звичайно, це не включає використання iPhone. Хоча багатьом користувачам подобається програма за її простоту використання та відносну безпеку, ви можете зіткнутися з обмеженнями в школі, на роботі та навіть у таких країнах, як Іран, Китай та частини Близького Сходу та Азії. Щоб вирішити цю проблему, вам потрібно використовувати VPN. Тим самим ви можете захистити свою конфіденційність і обійти геоблоки. Ми детальніше про це пояснимо найближчим часом.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Хоча багато хто покладається на Snapchat для надсилання повідомлень та розміщення зображень в Інтернеті, деякі вважають, що вони захищені від сторонніх очей. Оскільки повідомлення зникають, ви можете подумати, що ви можете використовувати його для конфіденційної інформації. Однак це не завжди так. Наприклад, хтось може перехопити ваші повідомлення, перш ніж видалити їх. Якщо у вас є якась конфіденційна інформація, це ризик. Однак використання VPN створить захищене та зашифроване з’єднання, що ускладнить кому-небудь особисту інформацію.

Технологія брандмауера та веб-фільтрації завжди вдосконалюється. Якщо ви навчаєтесь у школі або працюєте в компанії, яка займається комп’ютером, ви, швидше за все, натрапите на брандмауер. Щоб підвищити продуктивність праці та уникнути відволікань, школи та підприємства запроваджують певну політику блокування. Ви також можете зіткнутися з цензурою в різних частинах світу. Серед країн, які відомі забороною Snapchat та інших соціальних мереж, є Китай, Іран, Туреччина (хоча, не завжди), В’єтнам, Північна Корея та деякі інші частини Близького Сходу. Використовуючи VPN у цьому випадку, ви можете підключитися до захищеного сервера в іншій області. Крім того, трафік шифрується, тому його набагато складніше блокувати.

Який найкращий VPN для Snapchat?

Є кілька факторів, за допомогою яких ми складали наш список найкращих VPN для Snapchat.

 • Сильний рівень шифрування для кращого захисту конфіденційності.
 • Підтримка мобільних пристроїв, включаючи Android та iPhone.
 • VPN, які не ведуть журнали використання.
 • Надійність мережі VPN для забезпечення стабільності.
 • Великі мережі, що допомагають з гео-обмеженнями.

Тепер, деякі особливості нашого списку найкращих VPN-сервісів для розблокування Snapchat.

1. Найкращий VPN для Snapchat: ExpressVPN

ExpressVPNExpressVPN – наш найкращий вибір для Бостона

 • Найкраща ціна – 6,67 дол. / Міс. протягом 15 місяців (переглянути всі плани)
 • Гарантія – 30-денна гарантія повернення грошей без ризику
 • VPN-програми – Windows, Mac, iOS, Android, Firestick, роутер
 • Мережа – 160 серверів у 94 країнах
 • Політика ведення журналів – VPN без реєстрації, розташований на Британських Віргінських островах

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з рейтингом VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Snapchat: NordVPN

NordVPNNordVPN має захищені VPN-сервери в Нью-Йорку

 • Найкраща ціна – $ 3,49 / міс. протягом 36 місяців (переглянути всі плани)
 • Гарантія – гарантія повернення грошей на 30 днів
 • VPN-програми – Windows, Mac, iOS, Android, Firestick
 • Мережа – 87 серверів у 59 країнах
 • Політика ведення журналів – VPN без реєстрації, розташований у Панамі

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Snapchat: CyberGhost

CyberGhostCyberGhost ідеально підходить для новачків із серверами в Нью-Йорку

 • Найкраща ціна – $ 2,75 / міс. протягом 36 місяців (переглянути всі плани)
 • Гарантія – 45-денна гарантія повернення грошей
 • VPN-програми – Windows, Mac, iOS, Android
 • Мережа – 112 серверів у 90 країнах
 • Політика ведення журналів – VPN без журналу, що знаходиться в Румунії

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для Snapchat: Surfshark

SurfsharkSurfshark простий у використанні з серверами в Бостоні

 • Найкраща ціна – 1,99 дол. / Міс. протягом 24 місяців (переглянути всі плани)
 • Гарантія – 30-денна гарантія повернення грошей
 • VPN-програми – Windows, Mac, iOS, Android
 • Мережа – 68 серверів у 61 країні
 • Політика ведення журналів – VPN без реєстрації, розташований на Британських Віргінських островах

Surfshark запустив свою службу VPN у 2018 році. З того часу компанія зробила досить сплеск у спільноті. Команда продовжує розростатися та додавати місця розташування серверів у свою швидкісну мережу. Вони зосередили свою увагу на конфіденційності та цінності. Послуга включає додаткові функції, такі як CleanWeb (блокує рекламу та зловмисне програмне забезпечення), Whitelister (розділене тунелювання), подвійний VPN MultiHop, перемикач на знищення, приватний DNS та захист від витоку.

Завдяки великій мережі серверів по всьому світу, сильному шифруванню та можливості розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Premium та Amazon Prime, є багато можливостей користуватися послугою. Ви можете отримати доступ до Amazon Prime Video у різних регіонах, включаючи США, Німеччину та Великобританію. Клієнт Windows надає можливість підключення до фізичних серверів, віртуальних серверів (найкраще підходить для розблокування гео обмежень), серверів, що підтримують використання P2P, та серверів MultiHop.

Щодо цінності та особливостей, Surfshark – це відмінний варіант для тих, хто хоче захистити свою конфіденційність та розблокувати обмеження. Усі їх VPN-програми були розроблені з подібним інтерфейсом користувача та прості у використанні. Ви можете зареєструватися на необмежений рахунок VPN без ризику, оскільки Surfshark пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте Surfshark

5. Найкращий VPN для Snapchat: приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до ІнтернетуPIA підтримує P2P, підтримуючи VPN-сервери в регіоні

 • Найкраща ціна – 3,33 дол. / Міс. протягом 12 місяців (переглянути всі плани)
 • Гарантія – 7-денна гарантія повернення грошей
 • VPN-програми – Windows, Mac, iOS, Android
 • Мережа – 52 розташування сервера в 30 країнах
 • Політика ведення журналів – VPN без реєстрації, розташований у Сполучених Штатах

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 7-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

Для інших варіантів ви завжди можете поглянути на наш топ-10 VPN список. Однак вам не потрібно. Ми приймали рішення на основі безпеки, швидкості, надійності та навіть ціни. Ми також шукали провайдерів з великими та стабільними мережами. Таким чином, у вас буде доступ до найкращих можливих швидкостей. Незалежно від того, кого ви обираєте, всі вони мають хороші мережі. Якщо ви плануєте безпечно використовувати Snapchat, мережі важливі. Користуючись нашим довідником, ви можете прийняти рішення, яке найкращим чином відповідає вашим потребам.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map