Кращі VPN для Колумбії

КолумбіяКолумбія – 25-та найбільша країна світу і розташована в північній частині Південної Америки. Як і деякі інші країни континенту, воно має колоритне минуле. Незважаючи на торкання екватора, країна має досить багато кліматичного різноманіття. Якщо вам потрібно подорожувати в цю прекрасну країну, чи то для бізнесу, чи для відпустки, вам потрібно буде запакувати трохи сонцезахисного крему. Ви також захочете підключитися до VPN, якщо ви плануєте використовувати WiFi під час будь-якої частини поїздки. Це допоможе захистити вашу конфіденційність.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Вперше колонізований в 1499 році іспанцями, Колумбія здобула незалежність до 1819 р. Хоча є дані про цивілізацію, яка сягає 18000 р. До н.е., іспанська колонізація призвела до незвичного демографічного складу країни. Майже половину населення складають местизо колумбійці (суміш європейських та американських). У нинішні часи країна має унітарну президентську конституційну республіку і має дуже активну та зростаючу економіку.

Якщо ви в країні, щоб випробувати красу, вам пощастило. У вас є 6 природних регіонів, серед яких сніг та лід гір Анд, тропічні лісові ліси, пустелі, пляжі, савани тощо. Як бачите, ви можете знайти будь-який клімат, який ви хочете відвідати, в 440 квадратних миль. Куди б ви не поїхали, є що подивитися і зробити.

Доступ до Інтернету та конфіденційність в Колумбії

Навіть маючи стільки побачити і зробити, можливо, вам доведеться використовувати Інтернет для різних речей. Оскільки широкосмуговий доступ в Колумбії вже більше 20 років, ви можете очікувати, що швидкість буде досить хорошою при підключенні. В останні кілька років ряд місць почав пропонувати безкоштовний Wi-Fi. Хоча це чудово, але це приводить нас до нашої першої причини використовувати VPN.

Із кількістю людей у ​​Колумбії ви можете уявити, що завжди хтось шукає спосіб викрасти ваші конфіденційні дані. Злодії можуть бути де завгодно і просто шукають хорошої можливості. Крім того, було виявлено, що розвідувальне агентство час від часу здійснює позасудовий моніторинг. Усі Інтернет-провайдери в Колумбії зобов’язані контролювати вміст їх трафіку та повідомляти про будь-яку незаконну діяльність уряду.

Хоча офіційних правил щодо цензури в Інтернеті немає, іноді існує вибіркове блокування веб-сайтів. Ці типи блоків більше на основі цензури, але ви також відчуєте гео обмеження. Використання VPN допоможе вам обійти їх. Якщо у вас є улюблений веб-сайт потокової передачі, який доступний лише там, де ви живете, вам буде заборонено його використовувати без використання VPN.

Як вибрати VPN для Колумбії

І ось у вас це є. Це два найкращі причини використовувати VPN. Незалежно від того, чи хочете ви захистити свою конфіденційність від сторонніх очей чи обходити обмеження, використання цього важливо, якщо ви перебуваєте в Колумбії. Наступне питання – яке? Те, як VPN захищає вашу конфіденційність, – за допомогою шифрування. Більшість постачальників надасть вам можливість вибору між декількома протоколами. Вибирати, коли зможете, це OpenVPN. Це вважається найкращим вибором у громаді. Якщо вам надано вибір між версією UDP та TCP, обидві працюватимуть за призначенням. Різниця в тому, що UDP швидше. Якщо у вас є проблеми з підключенням, вам потрібно перевірити версію TCP. Хоча це повільніше, у вас є більше шансів підтримувати зв’язок.

Якщо ви шукаєте більше варіантів, не соромтеся перевірити наші топ-10 VPN перелік послуг. Ми вважаємо, що ви будете задоволені варіантами, які ми вам надали вище. Їх обирали виходячи з безпеки, швидкості, надійності та ціни. Ми також шукали постачальників з хорошою мережею VPN-серверів у регіоні. Таким чином, ви можете мати найкращі швидкості. Звичайно, всі вони мають чудові мережі. Швидкість важлива, якщо ви плануєте доступ до будь-якого вмісту. Провайдери, про яких ми згадали вище, – найкращі варіанти для цього, незалежно від того, якими популярними послугами ви хочете користуватися. Сподіваємось, наш путівник допоможе вам прийняти найкраще можливе рішення і заощадити гроші.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map