Кращі VPN для Китаю

Китай 2Китайська Народна Республіка має найбільше населення світу у майже 1,5 мільярда людей. Він також займає третю частину суходолу у світі. Країна має великий виробничий вплив на світ. Все, що вам потрібно зробити – це подивитись, де щось зроблено, і є хороший шанс сказати, що “зроблено в Китаї”. З точки зору припливу багато компаній вважають країну віртуальним багатством можливостей. Незалежно від того, чи є ваша компанія, чи ви просто збираєтесь побачити, що може запропонувати ця масова країна, використовуючи VPN під час підключення до Інтернету, обов’язково. Ми детально пояснимо деталі, але подивимось наш список найкращих VPN для Китаю.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 дол ExpressVPN 160 Прапорець Прапорець Прапорець
2 NordVPN $ 3,49 NordVPN 87 Прапорець Прапорець Прапорець
3 CyberGhost 2,75 дол PIA 112 Прапорець Прапорець
4 Приватний доступ до Інтернету 3,33 дол PIA 52 Прапорець Прапорець
5 СильнийVPN $ 4,37 СильнийVPN 46 Прапорець Прапорець

Китайська політика цензури в Інтернеті (її часто називають Великим Брандмауером Китаю або Золотою щитом) дуже відома. Правда, дуже мало сайтів, на які можна зайти, не використовуючи VPN. Підключившись до VPN-сервера, розташованого в більш спокійній зоні, ви можете наводити брандмауер на думку, що ви десь ще. Таким чином, ви можете отримати доступ до 6 мільйонів плюс веб-сайти, які країна блокує. Звичайно, це включає такі сайти, як Google, Facebook та багато іншого.

Крім надзвичайно розповсюдженої програми «Золотий щит», відвідувачі Китаю відчують ще одне питання. Це тому, що уряд постійно контролює Інтернет. Керівництво Китаю проводитиме все, що ви скажете або зробите в Інтернеті проти вас. Використовуючи VPN, ваше зашифроване з’єднання ускладнює злочинцям або китайському уряду захоплення ваших конфіденційних даних. Майте на увазі, проте, якщо уряд хоче, щоб інформація була досить поганою, вона знайде інші способи її отримання.

Який найкращий VPN для Китаю?

Наш список найкращих VPN для Китаю базується на таких критеріях:

  • Випробування на швидкість, проведені в Гонконзі, Індії, Південній Кореї та Сінгапурі
  • Перевірена здатність кожного VPN розблокувати Великий Брандмауер Китаю
  • Обмеження щодо успішного розблокування каналів та спортивних змагань наживо
  • Сильне шифрування з акцентом на прихований VPN для обходу міжмережевого екрану
  • Ми надаємо перевагу постачальникам, які не ведуть журнали використання
  • Мобільні додатки та розширення веб-браузера для покращення конфіденційності

Без подальшої затримки, ось список найкращих VPN-сервісів для використання в Китаї:

1. Найкращий VPN для Китаю: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із згаданими нами містами. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте Азію та відкрийте Гонконг. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера в Гонконзі, Індії чи Південній Кореї. Як бачимо, усі три локації спрацювали досить добре зі швидкістю завантаження аж 116 Мбіт / с.