Кращі VPN для Юти

ЮтаЮта – штат США, розташований у західній частині країни. У ньому населення 3,16 мільйонів жителів і має 9-ту найнижчу щільність в країні. Держава приймає відвідувачів з усієї країни та світу з кількох причин. До них відносяться великі снігові заходи, прекрасні природні пейзажі, справжні копалини динозавра та інше. Якщо ви збираєтесь бути одним із тих відвідувачів цього чудового стану, вам потрібно обов’язково використовувати VPN, коли ви користуєтесь загальнодоступним Wi-Fi. Ви побачите, чому це важливо незабаром. Однак, перш ніж це зробити, перегляньте наш список найкращих VPN для Юти.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3IPVanish4,87 долIPVanish76Прапорець
4VPN HMA Pro4,29 долHideMyAss280
5PureVPN2,88 долБезпечнішийVPN180ПрапорецьПрапорець

Поки штат Юта не густо населений і має великий сніг, але це не означає, що ви можете опустити свою охорону. Міжнародні та вітчизняні відвідувачі означають, що завжди є багато шансів викрасти вразливу інформацію. За допомогою VPN ви можете створити захищене з’єднання з обраним вами сервером. Це набагато складніше для будь-кого взяти ваші особисті дані.

Незважаючи на те, що в штаті є лише одна професійна спортивна команда (Джаз Юта), у них є ряд помітних команд коледжів. Правда полягає в тому, що якщо ви хочете подивитися одну з цих ігор, і ви перебуваєте в неправильній зоні, вам може бути заборонено бачити улюблених. За допомогою VPN можна підключитися до сервера в іншій області. Коли ви це зробите, ви можете обійти будь-які обмеження, на які ви можете зіткнутися.

Який найкращий VPN для Юти?

У цьому випадку фактори, які ми використаємо для відповіді на це питання, будуть змішані між безпекою та безпекою. Таким чином, ми можемо сказати вам, що найкращий VPN для Юти.

 • Сильне шифрування для захисту конфіденційності користувача
 • Сувора політика без журналів
 • Можливість розблокувати гео-обмеження брандмауерів та спортивних відключень, перебуваючи в цьому районі
 • Сервери, які працюють в регіоні
 • Підтримка декількох мобільних платформ, включаючи Amazon Firestick
 • Висока стабільність мережі, що допоможе вам уникнути перерваних з’єднань

А тепер уважно подивіться на деякі найкращі VPN для Юти.

1. Найкращий VPN для штату Юта: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з рейтингом VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але не потрібно вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найшвидший сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Ви можете знайти цю проблему із серверами в цьому районі. Просто виберіть вкладку “Усі”, відкрийте США та відкрийте Солт-Лейк-Сіті. У цей момент ви можете вибрати сервери там. Ми підключилися до VPN і протестували швидкість до Солт-Лейк-Сіті, Прово та Сент-Джорджа. Як бачите, продуктивність була чудовою зі швидкістю завантаження в межах від 124 Мбіт / с до 127 Мбіт / с. Це майже зафіксувало наше кабельне підключення до Інтернету.

Тест швидкості ExpressVPN Utah

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Переглянути пропозиції ExpressVPN

2. Найкращий VPN для штату Юта: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує ряд серверів в штаті Юта. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми підключились до сервера в SLC, ми протестували швидкість до Солт-Лейк-Сіті, Прово та Сент-Джорджа. Швидкість завантаження становила між 124 Мбіт / с і 128 Мбіт / с.

НордВПН Юта тест на швидкість

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 3,49 на місяць із 3-річним членством.

Переглянути пропозиції NordVPN

3. Найкращий VPN для Юти: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 4,87 на місяць (знижка 60%)

IPVanish пропонує кілька серверів у цьому районі, тому у вас не повинно виникнути жодних проблем. Хоча ви також можете очікувати швидкої швидкості в локаціях у багатьох частинах світу. Через це ми вибираємо IPVanish як один із наших варіантів переходу до Юти.

Окрім невеликого покриття в різних європейських регіонах, IPVanish розміщує сервери на кожному континенті, окрім Антарктиди. Мережа виробляє великі швидкості, і вони добре працюють на наших тестах на швидкість. Ви можете вибрати місце чи окремий сервер зі спадного меню.

Ми щойно згадували, що IPVanish має сервери по всьому регіону, і всі вони доступні вам. Якщо вам трапляється бачити сервер, на якому в назві сервера є літера “a”, вони є найшвидшими в мережі. Ми підключились до сервера IPVanish в SLC і протестували в Солт-Лейк-Сіті, Прово та Сент-Джордже. Результати були чудовими зі швидкістю до 129 Мбіт / с.

Тест на швидкість IPVanish Utah

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Переглянути угоди IPVanish

4. Найкращий VPN для штату Юта: HMA

HMA VPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 4,29 на місяць (знижка 70%)

HideMyAss ожив у 2005 році, коли 16-річний студент Англії Джек Катор вирішив, що хоче створити службу, яка допоможе людям уникати цензури. Зокрема, Джеку не вдалося отримати доступ до сайтів соціальних мереж та онлайн-ігор, оскільки вони були заблоковані у шкільній мережі. HMA додав сотні тисяч користувачів протягом першого місяця і з тих пір перетворився на один з найбільших VPN-сервісів у світі з більш ніж 350 серверами. Privax, материнська компанія HMA Pro VPN, приєдналася до команди AVG у 2015 році.

Для тих, хто хоче знайти постачальника VPN з найбільшою кількістю серверів, HideMyAss – ваш найкращий вибір. Пам’ятайте лише про те, що HMA реєструє діяльність користувачів, яка хвилює деяких користувачів VPN. HMA розміщує деякі VPN-сервери в штаті Юта, зокрема в Солт-Лейк-Сіті. Щоб підключитися до сервера там, вам потрібно буде зайти в “Режим розташування” та вибрати “Змінити місцезнаходження”, щоб розпочати роботу. Потім натисніть на вкладку «Міста» та знайдіть Солт-Лейк-Сіті. Ми підключились до сервера і перевірили швидкість до Солт-Лейк-Сіті, Прово та Сент-Джорджа. Швидкість коливалася від 122 Мбіт / с до 126 Мбіт / с.

Тест на швидкість HMA Utah

У 2016 році HMA та кілька інших провідних постачальників VPN провели шлях у спрощенні програмного забезпечення для своїх клієнтів. Результат – це повний набір спеціальних додатків, що полегшує будь-якому користувачеві підключення до мережі HMA та шифрування вашого з’єднання. У них є програмне забезпечення для Windows, Mac, Android та iOS. Ви також можете підключитися до HMA через свій маршрутизатор. HMA пропонує необмежений доступ до VPN всього за $ 4,29 на місяць та пропонує всім новим користувачам 30-денну гарантію повернення грошей без ризику.

Переглядайте пропозиції HMA

5. Найкращий VPN для штату Юта: PureVPN

PureVPN

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за $ 2,88 на місяць (знижка 74%)

PureVPN займається бізнесом з 2007 року, що робить їх одним із найстаріших постачальників VPN на ринку. Ранній початок допомогло їм розширитись та інновації. У PureVPN є один з найкращих клієнтів VPN, доступних на ринку. Вони також мають безкоштовні додатки як для iOS, так і для Android.

Інновації – це сфера, яка допомагає PureVPN виділитися з пакета. Вони продовжують додавати нові функції та додатки в сервіс. Ви можете додати NAT-брандмауер, виділену IP-адресу, браузер StealthVPN та спеціальну опцію, яка називається виділеною потоковою передачею, що допоможе прискорити вашу ефективність.

Оскільки ми хотіли протестувати сервер у Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію «Інструмент вибору країни». Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер, використовуючи вкладку «Огляд усіх серверів». Мережа PureVPN має кілька серверів, розташованих в штаті Юта. Ми підключились до одного з них і протестували виставу в Солт-Лейк-Сіті, Прово та Сент-Джордж. Швидкість завантаження становила від 15 Мбіт до 40 Мбіт / с.

Тест на швидкість PureVPN Utah

PureVPN справді добре входить у категорію ціноутворення. Вони знизили ціни на понад 74%, оскільки послуга продовжує зростати. Ви можете підписатися на необмежену кількість VPN та отримати доступ до всіх їхніх серверів лише за $ 2,88 на місяць. Річний план – це велика цінність.

Перегляньте пропозиції PureVPN

Це декілька чудових варіантів використання в штаті Юта, які ви бачите вище. На даний момент у вас має бути гарна ідея, чому це важливо. Звичайно, ви можете подивитися на наших постачальників 10 найкращих списків VPN. Усі параметри цього списку повинні бути успішними, але ми зробили вибір на основі ряду факторів. Ось чому ми вибрали саме це для Юти. Незалежно від того, що ви плануєте робити там, захист VPN – це гарна ідея. Використовуючи наш довідник, ви можете захистити свою конфіденційність найкращим чином для ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map