Кращі VPN для Італії

Рим, ІталіяІталія – ​​європейська країна, де проживає одна з найбільших культур усіх часів, римляни. Ця високорозвинена країна має восьму за величиною економіку у світі та підтримує 61 мільйон людей. Італія також відома своїм помірним кліматом, це чудова їжа, і, на жаль, це закони проти піратства. Ці нові закони є одними з найсуворіших у світі. Це робить Італію чудовим місцем для використання VPN.


Звичайно, існують різні групи, які турбуються про наслідки цих нових законів, а також про фундаментальний зрух у написанні законів. Деякі з цих груп переживають, як закони можуть бути застосовані до політичного письма. Тим не менш, інші стурбовані порушенням особистих прав користувача і вважають, що їх права можна не помітити таким чином, що означає майбутнє?

RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Нові закони діють після головних гравців на ринку. Якщо виявлено порушення, повідомлення публікується та надсилається до суду. Після того, як суд ухвалить рішення, у Інтернет-провайдерів є 3-5 робочих днів, щоб зняти правопорушника та заблокувати доступ до сайту, навіть якщо сайт знаходиться за межами Італії. Невиконання цієї постанови вчасно призведе до штрафу в розмірі 250 000 євро за інцидент. Закон конкретно не зазначає, що провайдери оплачуватимуть усі витрати на блоки веб-сайтів, але, мабуть, так і є. Хоча, якщо ви все-таки хочете отримати доступ до цих сайтів, ви можете зробити це за допомогою VPN.

Ось кілька причин використання VPN в Італії. Як бачите, провайдерам потрібно блокувати певні веб-сайти, які, на його думку, шкідливі для авторських прав. Якщо ви вірите в нейтралітет мережі, ви хочете, щоб свобода перейшла на будь-який бажаний вам сайт. Повідомляючи, що ви заблоковані від сайтів, іноді призводить до того, що люди знаходять альтернативні методи. VPN дозволить вам отримати доступ до заблокованого вмісту.

У той час як Італія вимагає достатнього захисту від приватних організацій щодо збереження даних, італійський уряд, схоже, виключений з цих правил. Вони можуть стежити за вами з будь-яких причин, які їм здаються потрібними, і можуть зберігати дані про вас до шести місяців. Завдяки подібним правилам моніторингу, ви хочете захистити свої дані за допомогою VPN.

То як працює VPN? Ця частина проста. Вашим першим кроком буде завантаження програмного забезпечення. Після цього виберіть країну, до якої потрібно підключитися, і натисніть кнопку підключення. Для цього потрібно створити захищене та зашифроване з’єднання з сервером в іншій країні, таким чином захищаючи вашу конфіденційність. Вибравши країну, яку ви хочете використовувати, ви можете обійти геоблокування або блокування веб-сайтів провайдера. Незважаючи на те, що Netflix заявив, що планують запустити італійську версію в жовтні, вам не потрібно чекати. Якщо ви хотіли дивитись Netflix в США, за умови, що у вас є платна підписка, все, що вам потрібно зробити, – це підключитися до сервера і отримати доступ до речей, як якщо б ви були фізично в США. Те саме можна сказати і для будь-якого іншого регіону чи області, до якої ви хотіли підключитися.

Сподіваємось, до цього часу ми зрозуміли, що існують вагомі причини для використання VPN. Варіанти, які ви вибираєте, залежать від конкретної мети. З огляду на це, ми маємо на увазі деякі конкретні ідеї для Італії. Всі варіанти тут пропонують захищені рівні шифрування, однак використання протоколу OpenVPN стане найкращим варіантом, коли це можливо. Якщо ви хочете спробувати одну з безлічі потокових служб, OpenVPN (UDP) буде найкращим вибором для потокового передавання. У мобільних мережах ви можете перевірити інші протоколи, включаючи IKEv2 та L2TP для захисту конфіденційності.

Якщо ви хочете захистити свої дані або розблокувати вміст, ми пропонуємо використовувати IPVanish. Вони не ведуть журнали та мають функцію перемикання, тому це переконається, що ваш веб-перегляд захищено. Якщо ви хочете потрапити в Netflix рано чи спробувати інші, IPVanish все ще є найкращим варіантом. Вони мають найшвидшу мережу в Північній Америці та Європі, а також пропонують мобільний клієнт, тож вам потрібно буде лише підключитися, і ви зможете потік з великих ринків ще до офіційного прибуття Netflix. Потрібно сказати, що кількість найменувань в Італії буде скорочено порівняно з ринком США, тому зберігання послуги не буде поганою ідеєю.

Якщо ваша мета полягає лише у перегляді географічного вмісту, наша пропозиція – або IPVanish, або ExpressVPN. Обидва шифрують трафік, але ExpressVPN також включає SmartDNS з їх VPN, щоб дозволити вам доступ до заблокованого контенту без зменшення швидкості шифрування. Однак якщо у вас високошвидкісний Інтернет, додатковий рівень захисту вартий будь-якого дефіциту швидкості, який ви можете зіткнутися. Поки це не впливає на якість, немає підстав бути необачними ціною безпеки.

Гойдалки наші 10 кращих VPN-сервісів список, якщо ви хочете інших варіантів, але ми думаємо, що ви виконаєте наш вибір. Ми вибрали ці послуги серед інших на основі швидкості, ціни, регіональних місць та безпеки. Ми також шукали постачальників з хорошою мережею VPN-серверів в ЄС.

Надійні постачальники VPN захищатимуть ваші дані, а також забезпечуватимуть швидкі мережі для передачі потоку контенту високої чіткості з інших країн. Зберігайте вільні та відкриті характеристики Інтернету за допомогою VPN. Незалежно від ваших причин використовувати його, ви повинні вирішити, який вміст прийнятний. Захистіть свою конфіденційність та розблокуйте канали зсередини Італії за допомогою VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map