Кращі VPN для Х’юстона

Х'юстонХ’юстон, штат Техас – найнаселеніше місто другого за розміром штату в США. У нього також є 5-та найбільша зона метро в окрузі, яка становить трохи більше 6,3 мільйона людей. Місто відоме досить багатьма різними речами: від охорони здоров’я до аерокосмічної галузі та є найрізноманітнішим у штаті. Хоча є багато факторів, які формують привабливість Х’юстона, використання загальнодоступного Wi-Fi без підписки на послугу VPN є поганою ідеєю. Ми пояснимо більше за мить. Спочатку подивіться наш список найкращих VPN для Х’юстона.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долPIA80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish5,20 долIPVanish76Прапорець

Через все, що відбувається в Х’юстоні та весь туризм, багато закладів пропонують безкоштовний Wi-Fi для своїх меценатів. Хоча це велика річ для багатьох людей, вона також чудово підходить для злочинців. Це чудова причина використовувати VPN. Створюючи захищене та зашифроване з’єднання з обраним вами сервером, ви значно зменшуєте шанс викрадення ваших конфіденційних даних. Якщо ви не користуєтесь ним, ви залишаєте себе відкритими та вразливими для атаки.

Ще одна причина, чому ви можете використовувати VPN – це допомогти вам подолати гео обмеження. Іноді компанії, школи, коледжі та навіть країни використовують технології, щоб не дозволяти вам бачити вміст поза певної місцевості. Якщо ви спробуєте передавати вміст з іншого регіону, ніж зараз ви перебуваєте, ці групи не дозволять вам його бачити. Підключившись до VPN, ви можете обійти ці типи блоків.

Ці дві причини – основи використання VPN під час відвідування Х’юстона. Однак ви можете помітити інші причини, коли ви зареєструєте свій обліковий запис. Щоб захистити свою конфіденційність або обійти геоблоки, обидві цілі можна досягти за допомогою VPN. Зараз ми поговоримо про специфіку. VPN захищають вас за допомогою протоколів шифрування. Зважаючи на це, вибрати хорошого постачальника чи навіть протокол може бути важко.

Який найкращий VPN для Х’юстона?

Щоб визначити, яка відповідь найкраща, ми розглянули кілька різних факторів.

 • Постачальники, які не ведуть журнали
 • Шифрування військового рівня для захисту конфіденційності
 • Високопродуктивні сервери в районі Х’юстона
 • Стабільність мережі, щоб уникнути відключення
 • можливість обійти спортивні затемнення та гео-обмеження
 • Програми для багатьох різних платформ

Без подальшого зволікання, ось список найкращих VPN-послуг для Х’юстона:

1. Найкращий VPN для Х’юстона: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з рейтингом VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Експрес-тест на швидкість в Х'юстоніДодаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але вам не потрібно буде вибирати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере найкращий сервер у обраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Це стосується Далласа (оскільки це найближчий варіант до Х’юстона). Ви хочете вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Даллас. Як ви бачите, ми перевірили Х’юстон і швидкість була 203,21 Мбіт / с.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS до ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних скриньках (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Х’юстона: NordVPN

NordVPN

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 3,49 долара на місяць (знижка 70%)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Тест на швидкість у Х'юстоні NordVPNNordVPN розміщує ряд серверів у Далласі, і ви можете використовувати будь-який з них. З консолі, натиснувши на 3 горизонтальні точки праворуч від країни, ви можете знайти область сервера та переглянути відсотки доступних серверів. Ми протестували сервер Сполучених Штатів у Далласі до Х’юстона і отримали швидкість завантаження 185,57 Мбіт / с.

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Х’юстона: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 3,33 долара на місяць (знижка 72%)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Тест на швидкість PIA Х'юстонМи використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Його простота не означає, що клієнт не є багатим на функції. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA працює під час підключення до Х’юстона зі швидкістю 75,73 Мбіт / с.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Х’юстона: CyberGhost

CyberGhost

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за $ 2,75 на місяць (знижка 79%)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно шукати, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Тест швидкості CyberGhost Х'юстонОскільки ми хотіли протестувати сервер у Далласі, ми відкрили клієнт Windows та розширили інтерфейс. Звідти вам потрібно буде натиснути на вкладку “Всі сервери”, якщо вона ще не активна. Прокрутіть униз до Сполучених Штатів і натисніть праворуч від зірки. Це дозволить отримати повний перелік серверів у США. Мережа CyberGhost включає ряд серверів у Далласі. Ми підключились до одного з них і протестували виставу в Х’юстоні. Як бачите, наша швидкість завантаження становила 92,08 Мбіт / с.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Х’юстона: IPVanish

IPVanish

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за 5,20 доларів на місяць (знижка 57%)

США – це декілька популярних VPN-сервісів, включаючи IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре, незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Можна вибрати місцеположення або окремий сервер.

Тест на швидкість IPVanish Х'юстонIPVanish розміщує понад 30 серверів у Х’юстоні, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Коли ми протестували сервер IPVanish у Х’юстоні, bom-c06, і виявили швидкість 154,40 Мбіт / с.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Тепер, коли ви подивилися на вибір вище, є й інші варіанти верх 10 VPN-послуг список. Однак ми вважаємо, що саме те, що було вище, – найкращий вибір. Ми вибрали їх на основі швидкості, надійності, ціни та безпеки. Ми також шукали провайдерів із серверами, розташованими в Х’юстоні чи поблизу. Роблячи це, ви отримаєте доступ до найкращих швидкостей. Швидкість може стати фактором, якщо ви плануєте передавати будь-який вміст. Оскільки у всіх наших варіантів є хороші мережі, ви не можете помилитися з вибором. Використовуючи наш довідник, ви можете зробити найкращий вибір.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map