Кращі VPN для Apple Arcade

Apple Arcade – це підписка, хмарні ігрові сервіси, якими керує Apple. Вони є однією з багатьох компаній, які скачуть на ігровій смузі. Як і інші, ви сплачуєте щомісячну вартість передплати. Вони надають вам понад 100 назв ігор, в які можна грати в режимі офлайн. Звичайно, це означає, що користувачі повинні мати гідне підключення до Інтернету, щоб підтримувати його. Мережа має запуститись восени 2019 року. Хоча це може бути успішним для Apple, ми побачили, що деякі їхні підприємства йдуть злегка. Він має дуже багато конкуренції з боку інших служб передплати, таких як Sony, Google, Microsoft тощо. Хоча ви можете завантажити ігри та грати в них в автономному режимі, у вас все ще є можливість грати в ігри онлайн. Через це ви можете зіткнутися з відставанням. Якщо ви хочете вирішити цю проблему та кілька інших, підключення до VPN – хороша ідея. Ми пояснимо переваги цього за мить. Спочатку подивіться наш список найкращих VPN для Apple Arcade.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisitServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець
4CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
5IPVanish3,25 долIPVanish76Прапорець

Є кілька моментів цієї послуги, які можуть вам сподобатися. Ігри, доступні для сервісу, – ексклюзивні інді-заголовки. Хоча вони не такі відомі, як усталені франшизи, Apple не вперше налаштувала свій шлях. Ви можете грати в ці ігри на своєму Macbook, iPhone, iPad і навіть Apple TV. Вони, звичайно, піднімають онлайн-ігри на інший рівень, надаючи ексклюзивний доступ до заголовків.

Існує ряд різних причин підключення до VPN при використанні Apple Arcade. Перший стосується доступу до відеоігор. Інколи такі компанії, як Apple, випускають ігри в різних регіонах раніше, ніж інші. Це звичайна практика з іншими компаніями, але ми вважаємо, що ви повинні мати можливість отримати доступ рано скрізь. Якщо ви хочете грати в гру, яка не знаходиться в регіоні, в якому ви перебуваєте, все, що вам потрібно зробити, – це підключитися до цього регіону за допомогою VPN. Таким чином, мережа подумає, що ви знаходитесь у тому районі, до якого хотіли отримати доступ, і ви повинні мати доступ до нього так, як ви очікували.

Ще одна вагома причина використовувати VPN – це допомогти вам уникнути відставання. Хоча Apple Arcade дає ряд обіцянок, ви все одно можете зіткнутися з відставанням. Рішення полягає в підключенні до менш зайнятого сервера. Якщо ви граєте конкурентно, ви знаєте, що смерть може настати швидко і легко. Підключившись до VPN, це може змінити життя та смерть у вашому ігровому житті.

Який найкращий VPN для Apple Arcade?

При спробі відповісти на це питання існує декілька факторів. У цьому випадку великі стосуються доступу. Сфокусувавшись на них, ми можемо сказати вам, що найкращий VPN для Apple Arcade.

 • Можливість обійти гео-обмежений вміст для отримання раннього доступу
 • Високошвидкісні сервери в регіоні, щоб запобігти завантаженню вашого відео
 • Висока стабільність мережі з великими та стабільними мережами, що допоможе вам уникнути перерваних з’єднань під час відтворення улюблених
 • Сильне шифрування військового рівня, що допоможе захистити вашу конфіденційність
 • Сувора політика без журналів, що пропонується користувачам

Давайте детальніше розглянемо найкращі VPN, які можна використовувати в Apple Arcade.

1. Найкращий VPN для Apple Arcade: ExpressVPN

ExpressVPN

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з оцінкою VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS до ігрових консолей (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійних скриньках (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізорів.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. Найкращий VPN для Apple Arcade: NordVPN

NordVPN

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS, гарантуючи 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте NordVPN

3. Найкращий VPN для Apple Arcade: PIA

Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Ми використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Однак ви не хочете недооцінювати послугу. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як ви бачите нижче, мережа PIA досить швидко проходить у ключових місцях по всьому США.

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує членам 7-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

4. Найкращий VPN для Apple Arcade: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost за допомогою 45-денної гарантії повернення грошей.

Відвідайте CyberGhost

5. Найкращий VPN для Apple Arcade: IPVanish

IPVanish

У США є декілька популярних VPN-сервісів, але не швидше, ніж IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре, незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж більшість постачальників VPN.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Їх мережа VPN постійно була найшвидшою в Північній Америці в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете вибрати місцеположення або отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер. IPVanish чудово підходить для ігор, але його можна вражати за розблокування популярних потокових служб.

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та ін. Ви навіть можете налаштувати свій маршрутизатор для захисту кожного пристрою у вашій мережі. Послуга VPN досить популярна серед користувачів Kodi. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

Якщо ви збираєтеся побачити, про що йдеться в Apple Arcade, радимо скористатися VPN. Ми надали вам декілька різних варіантів вище. Однак, ви можете знайти ряд інших на нашому топ-10 VPN список. Вони працюватимуть так, як ви їх передбачаєте, але ми спеціально зробили свій вибір для роботи з Apple Arcade. Роблячи це, ви можете отримати доступ до найкращої швидкості та можливого доступу незалежно від того, що ви вирішите грати. Прочитайте наш посібник, який допоможе вам прийняти найкраще рішення відповідно до ваших потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map