Кращі VPN-адреси для Гейнсвілла, штат Флорида

Гейнсвіл, штат Флорида, розташований у північній частині штату. Населення складає приблизно 127 тис., Але зона метро – 337 тис. У 2007 році міста з рейтинговими та рейтинговими містами визнали найкращим місцем для проживання в США, і це будинок 5-го найбільшого університетського містечка за зарахуванням, Університет Флориди Ґаторс. Школа є найбільшим роботодавцем у місті. Якщо ви збираєтесь відвідати Гейнсвілла, ви хочете обов’язково використовувати VPN під час користування загальнодоступним Wi-Fi. Ми розповімо більше про це після того, як ви ознайомтеся з нашими кращими VPN-списками для списку Гейнсвілла.


RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3CyberGhost2,75 долCyberGhost80ПрапорецьПрапорець
4Surfshark$ 3,49Surfshark68ПрапорецьПрапорець
5Приватний доступ до Інтернету3,33 долPIA52ПрапорецьПрапорець

Якщо ви знайомі з історією США, ви, можливо, вже знаєте, що палео-індіанці населяли область Гейнсвілла 12 000 років тому. Коли Ернандо де Сото пройшов територію в 1539 році, корінні американці мали слабкий опір європейським хворобам. Через це хвороби знищили місцеве населення. Придушення заколоту Іспанії також зменшило чисельність населення. Іспанці перетворили решту населення на римо-католицизм і організували місії.

Сьогодні є кілька речей, які притягують людей до району. Сюди входять Музей природознавства Флориди, Музей мистецтв Харна, Коледж мистецтв університету Флориди, а також 2 великі мистецькі фестивалі, театри, музичні фестивалі тощо. Як ми вже згадували, у місті проживають геттори Флориди. Їхня футбольна команда є однією з найбільш домінуючих в Південно-Східній конференції.

Незалежно від ваших причин відвідування міста, є хороший шанс, що ви в якийсь момент скористаєтесь громадським Wi-Fi. Перш ніж зробити цей крок, важливо спочатку скористатися VPN. Хоча всі люблять безкоштовний Wi-Fi у місцевих компаніях, злочинці теж його люблять. Ви можете поставити під сумнів, що є кіберпровідники, які просто чекають, щоб скористатися тим, хто потрапляє в загальнодоступну мережу WiFi незахищеною. Якщо ви озираєтесь, де ви перебуваєте, хтось із ноутбуком міг би викрасти вашу інформацію під час їх перегляду. Використовуючи VPN, ви створюєте захищене та приватне з’єднання з обраним вами сервером. Це надзвичайно важко для кого-небудь отримати вашу конфіденційну інформацію.

Друга частина використання VPN – це допомогти вам обійти мережеві обмеження та геоблоки. У них багато імен, включаючи брандмауери та відключення. Якщо ви перебуваєте в мережі, ви стикаєтесь з повідомленням про те, що те, що ви намагаєтесь бачити, заблоковано, це брандмауер. Так само, якщо ви намагаєтесь дивитися футбольний матч в Інтернеті, вас заблокують, оскільки вони показують його по телевізору. Підключившись до VPN-сервера, ви можете змусити програмне забезпечення для блокування думати, що ви знаходитесь десь в іншому місці. Крім того, трафік шифрується, тому важко заблокувати те, про що ви не знаєте.

Якщо будь-яка з обох цих причин має сенс для вас, VPN охоплює вас. Незалежно від того, до якого постачальника ви підписуєтеся, постачальники нададуть вам безліч різних варіантів протоколів. Два найкращі для використання – IKEv2 та OpenVPN. Хоча не всі провайдери пропонують перший варіант на всіх платформах, обидва будуть працювати чудово. Вибираючи OpenVPN, постачальники можуть надати вам вибір між версіями TCP та UDP. Якщо так, UDP швидше, а TCP – прекрасний вибір для тих, хто має проблеми з підключенням.

1. Найкращий VPN для Gainesville: IPVanish

IPVanish

Гейнсвіл – чудове місце для відвідування, має ряд визначних пам’яток та чудову погоду. Однак серверів, розташованих у місті, немає. Ось чому вам слід підключитися до сервера в Атланті (оскільки це найближче місто в цьому районі). Коли ви це зробите, ви побачите, що зв’язки в місті швидкі і повинні працювати чудово для ваших потреб. Це робить IPVanish одним з найкращих варіантів використання в Гейнсвіллі.

Країни РозташуванняСервериProtocolsSoftwareMonth12 Mo.Refund
60891200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPПрограмне забезпечення VPN7,50 дол58,49 дол7 день

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN в США для наших тестів на швидкість. Ви знайдете кілька локальних серверів для країни по всьому регіону. Можна вибрати певне місцеположення або окремий сервер.

IPVanish розміщує 50 серверів в Атланті (найближчому сервері в регіоні), і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми протестували сервер IPVanish в Атланті, atl-a47, і виявили швидкість 129,95 Мбіт / с.

IPVanish тест на швидкість Джексона

Що стосується значення, IPVanish важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це виходить просто $ 4,87 на місяць на річний план. Учасники покриваються 7-денною гарантією повернення грошей.

Відвідайте IPVanish

2. Найкращий VPN для Гейнсвілла: ExpressVPN

ExpressVPN

Поєднання швидкого доступу до сервера ExpressVPN та MediaStreamer є функцією Smart DNS для розблокування вмісту, який геоблокується. Служба допоможе не тільки зашифрувати ваше з’єднання, але й розблокує спортивні змагання наживо. На веб-сайті ExpressVPN є навіть список останніх розважальних і спортивних подій на живо.

Країни Локації Розташування сервера USA
94160Атланта, Бостон, Чикаго, Даллас, Денвер, Канзас-Сіті, Лос-Анджелес, Маямі, Міннеаполіс, Нью-Джерсі, Нью-Йорк, Фенікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Франциско, Сан-Хосе, Санта-Моніка, Сіетл, Тампа, Вірджинія, Вашингтон

Як ви бачите в таблиці вище, ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися сотнями серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених команд з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але ви не можете вибрати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Вам потрібно буде вибрати вкладку “Усі”, відкрити Америку, а потім відкрити Сполучені Штати. У цей момент ви можете вибрати розташування сервера США – Атланта. Як бачите, ми протестували сервер в Атланті і швидкість склала 68,01 Мбіт / с.

ExpressVPN тест на швидкість Джексона

Хоча ExpressVPN продається за вищою ціновою точкою, ніж інші сервіси у нашому списку, значення є високим, враховуючи розмір їхньої мережі та особливостей обслуговування. Ви можете підключити комп’ютер, портативний пристрій, маршрутизатор та ігрову консоль (SmartDNS) з одним обліковим записом VPN лише $ 6,67 на місяць з річною підпискою.

Відвідайте ExpressVPN

3. Найкращий VPN для Гейнсвілла: CyberGhost VPN

CyberGhost

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

Країни РозташуванняСервериProtocolsSoftwareMenthly18 Mo.Refund
60802960OpenVPN, PPTP, L2TP / IPSecWindows11,99 дол49,50 дол45 день

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи інших. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно шукати, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Оскільки ми хотіли перевірити сервер поблизу Gainesville, ми відкрили клієнт Windows і натиснули на опцію “Select My Server”. Звідти ви можете розгорнути будь-яку країну та вибрати певний сервер. Мережа CyberGhost включає ряд серверів в Атланті. Ми підключились до одного з них і протестували продуктивність. Як бачите, наша швидкість завантаження становила 122,51 Мбіт / с.

Тест на швидкість CyberGhost Jacksonville

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете повністю зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost 3,50 долара на місяць під час їх поточної промоції.

Відвідайте CyberGhost

4. Найкращий VPN для Гейнсвілла: NordVPN

NordVPNNordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Країни Локації Розташування сервера USA
6180Атланта, Буффало, Чикаго, Даллас, Денвер, Лос-Анджелес, Маямі, Нью-Йорк, Фінікс, Солт-Лейк-Сіті, Сан-Хосе, Сіетл, Сент-Луїс, Вашингтон

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписуєтесь на рахунок на більш тривалий час. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. У них також є простий у користуванні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

NordVPN розміщує ряд серверів в Атланті (оскільки він близький до Гейнсвіля). На жаль, клієнт не показує місто сервера. Однак вони люб’язно надали нам номери серверів для Атланти. Найпростіший спосіб вибрати певний номер сервера – це вибрати в додатку вкладку «Сервери», а потім сортувати результати в алфавітному порядку. Потім можна прокрутити вниз і вибрати будь-який із номерів серверів, які ми перерахували вище. Ви можете бачити відсоток часу завантаження та відстань до кожного сервера. Ми протестували сервер Сполучених Штатів в Атланті і виявили, що продуктивність становить 98,41 Мбіт / с.

НордВПН тест на швидкість Джексона

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу просто $ 3,99 на місяць з 2-річним членством.

Відвідайте NordVPN

5. Найкращий VPN для Гейнсвілла: PIA

Приватний доступ до ІнтернетуПриватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 28 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Вони перераховували розташування серверів в алфавітному порядку за країною. Вибравши місцеположення, ви зможете легко підключитися до локацій в Атланті.

Країни РозташуванняСервериProtocolsSoftwareMenthly2 YearsRefund
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPWindows6,45 дол59,95 дол7 день

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Клієнт Windows PIA дуже простий. Ви не знайдете багато в цьому, що стосується використання та налаштування. Однак ви не хочете її недооцінювати. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як бачите, наш тест на швидкість показав, що PIA працює при 126,47 Мбіт / с при підключенні до сервера Jacksonville (найближчого до району).

Тест на швидкість PIA Jacksonville

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність в Гейнсвіллі. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN просто 2,50 долара на місяць.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

Незважаючи на те, що ми вважаємо, що ми надали вам найкращі варіанти, ви завжди можете поглянути на наші топ-10 VPN перелік послуг. Наш вибір базується на швидкості, надійності, ціні та безпеці. Ми також шукали провайдерів із серверами, розташованими в тому ж регіоні Гейнсвілль або навколо нього. Таким чином, ви можете отримати найкращі доступні швидкості. Звичайно, всі наші варіанти мають чудові мережі. Швидкість важлива, якщо ви плануєте завантажувати або передавати вміст. Перегляд спортивних змагань наживо може бути розчаровуючим, якщо воно перебуває під час важливої ​​гри. Провайдери, про яких ми згадали вище, – найкращі варіанти для цього, незалежно від того, якими популярними послугами ви хочете користуватися. Використовуючи наш довідник, ви зможете знайти найкращий варіант для своїх потреб.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map