5 найкращих VPN для BlazBlue: Cross Tag Battle

BlazBlue: Битва з перехресними тегамиBlazBlue: Cross Tag Battle (BBCTB) – нова гра, створена компанією Arc System Works. Він буде випущений на ПК, PS4 та Nintendo Switch у вівторок, 5 червня 2018 року. BBCTB – це двовимірний винищувач, який об’єднує чотири популярні серії. Після того, як ви відточили свої навички, ви можете воювати в Інтернеті проти інших у напружених боях. Затримка та високий пінг можуть призвести до втрат, оскільки гра орієнтована на швидкість. Щоб допомогти у вирішенні цих питань, я рекомендую VPN.


Найкращі VPN для BlazBlue: Cross Tag Battle – Підсумок

Ось наш список найкращих 5 VPN-послуг для BlazBlue.

 1. ExpressVPN
 2. IPVanish
 3. CyberGhost
 4. NordVPN
 5. Приватний доступ до Інтернету

VPN дозволить вам змінити свою IP-адресу на іншу у вказаних місцях. Якщо ви вибрали IP-адресу, близьку до серйозного, на якому ви граєте, тоді ви можете зменшити відставання, знизити пінг і вирішити широкий спектр проблем з підключенням. Додатковою перевагою VPN є той факт, що він захищає від DDoS-атак. Оскільки це не ваш IP, тим, хто намагається сповільнити вашу швидкість, буде важче це зробити.

Blazblue: Crosss Tag Battle – це двовимірний винищувач, який має дивовижну графіку. Це також перехід між чотирма серіями: BlazBlue, Persona, Under Night In-Brirth та RWBY. BlazBlue – це десятирічна бойова серія, яка до сьогодні має міцну фан-базу. Персона – це чудова гра в стилі RPG, яка існує вже більше двадцяти років. Under Night In-Birth – це новіша серія французького хліба, яка набула популярності. RWBY – добре відоме шоу, зроблене Ростером Зубами. Це виріс у величезному фандолі, і це буде одна з перших бойових ігор, з яких коли-небудь була поставлена ​​серія. Персонажі та серія, з яких вони походять, включають:

 • BlazBlue – Ragna, Jin, Rachel, Hazarna, Noel, Azrael, Tager, Makoto, NU, Es, Platinum (DLC), Jubei (DLC), Hakumen (DLC)
 • Персона – Yu, Chei, Yukiko, Kanji (DLC), Aegis (DLC), Naoto (DLC)
 • Під нічним вродженням – Хайд, Лінне, Вальдштейн, Гордо, Орі (DLC), Кармін (DLC), Ватіста (DLC)
 • RWBY – Рубі, Вайс, Блейк (DLC), Ян (DLC)

BBCTB має безліч різних режимів для відтворення. Офлайн у вас є кілька варіантів. Епізод – це історія одиночного гравця. Тактика – це режим боротьби, де ви набираєте нові навички. Виживання бачить, як далеко ви можете дістатися, коли претенденти з’являються один за одним. Навчання допомагає практикувати контроль. Галерея дозволяє переглядати художні твори та фільми. Нарешті, Театр Replay дозволяє переглядати записані матчі.

Інтернетом є режим VS, який також можна відтворювати в автономному режимі проти процесора. Це ставить вас проти іншого гравця в матчі один проти одного, кожен з яких має два символи. Ви повинні відточити свої навички, щоб перемогти опонента. Щоб вибрати режими гри, вас покладуть у вестибюль. Ви можете змінити свого лобістичного гравця разом з іншими речами поза боями. У повсякденному лобі – це налаштування та вибір гри в Інтернеті та офлайн.

Ще раз пропоную VPN грати на BBTBC. Він надасть вам IP-адресу з обраного місця розташування сервера. VPN також може знизити пінг-раз і зменшити відставання. Він також захистить вас від DDoS-атак. Ви також можете очікувати, що це допоможе вам уникнути географічних обмежень та брандмауерів у школі чи на роботі. Ось мої рекомендації щодо найкращих VPN для BlazBlue: Cross Tag Battle.

1. ExpressVPN

ExpressVPNБазується в Росії: Британські Віргінські острови | Кількість серверів: 3 000+ | Місце розташування сервера: 160 | Одночасне з’єднання: 3

Зареєструйтесь на 12 місяців і отримайте 3 МЕСЯЦІ БЕЗКОШТОВНО у нашому №1 з рейтингом VPN

ExpressVPN об’єднує швидкий VPN-доступ із MediaStreamer, який виступає інтелектуальною службою DNS для розблокування доступу до вмісту, обмеженого географією. Служба VPN допоможе зашифрувати ваше з’єднання та розблокувати живі спортивні події. На їхньому веб-сайті ви навіть знайдете перелік останніх розважальних і спортивних подій у прямому ефірі. Перебування на Британських Віргінських островах ставить ExpressVPN за межами країн із 5 очима та 14 очей. Вони підтримують політику без реєстрації, яка протягом останніх років була підтверджена юридичними запитами.

ExpressVPN управляє дуже великою мережею VPN. За межами США, мережа ExpressVPN може похвалитися тисячами серверів у ключових місцях, щоб захистити конфіденційність свого користувача. Ви можете використовувати їх мережу для захисту конфіденційності, розблокування цензури та перегляду улюблених потокових служб з будь-якого місця.

Додаток ExpressVPN дозволяє вибрати місце розташування сервера до міста, але ви не можете вибрати конкретний сервер. Натомість клієнт вибере сервер у вибраному вами місці. Також потрібно знати, що деякі міста не відображаються на рекомендованій вкладці всередині клієнта. Щоб знайти конкретну, вам потрібно вибрати вкладку “Усі”, відкрити Північну Америку та відкрити Сполучені Штати. На цьому етапі можна вибрати місце розташування сервера США. Ще раз ми протестували сервери в Нью-Йорку, Чикаго та Лос-Анджелесі. Як бачимо, ExpressVPN виконаний досить добре.

Експрес-тест на швидкість в США

Мабуть, найбільшою перевагою використання ExpressVPN є їх підтримка для широкого кола пристроїв. ExpressVPN пропонує спеціальне програмне забезпечення VPN для Windows, Mac, iOS та Android. Одночасно підключайтеся зі свого робочого столу та мобільного телефону до 3 одночасних з’єднань. Ви також можете встановити веб-розширення ExpressVPN для Chrome або Firefox. Хочете захистити всю свою домашню мережу одним обліковим записом VPN? Якщо так, ви можете скористатися програмою маршрутизатора ExpressVPN, щоб налаштувати все. Функція MediaStreamer додає підтримку Smart DNS для таких пристроїв, як ігрові консолі (PS4, Xbox One, Nintendo Switch тощо), мультимедійні скриньки (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV тощо) та смарт-телевізори.

Купон ExpressVPNЗаощадите 49% та отримайте 3 місяці безкоштовно за 12 місяців нашого VPN з рейтингом №1

ExpressVPN дуже добре показав наші тести на швидкість. Вони є прекрасним вибором для конфіденційності та розблокування гео-обмежень. Служба підтримки клієнтів працює цілодобово для надання допомоги та відповіді на будь-які запитання. Насолоджуйтесь найкращим VPN для менше з упевненістю, оскільки ExpressVPN пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

Відвідайте ExpressVPN

2. IPVanish

IPVanishБазується в Росії: США | Кількість серверів: 1100+ | Місце розташування сервера: 89 | Одночасне з’єднання: 10

Зареєструйтесь на 12 місяців всього за $ 58,49 ($ 4,87 на місяць)

США є домом для багатьох найкращих VPN-сервісів, до яких належить IPVanish. З особистого досвіду ми знаємо, що IPVanish буде працювати досить добре незалежно від того, в якому регіоні країни ви перебуваєте. Їх сервери швидкі, а служба VPN має більше серверів у США, ніж багато постачальників VPN. Ось чому ми обрали IPVanish як один із наших найкращих варіантів ігор.

Поряд з великою площею в США, IPVanish розміщує сервери на всіх континентах, окрім Антарктиди. Ця мережа постійно була найшвидшим VPN у Північній Америці та Європі в наших тестах на швидкість. Ви знайдете кілька серверів у таких країнах, як США та Великобританія. Ви можете обрати місцеположення або навіть отримати більш конкретну інформацію, вибравши окремий сервер.

IPVanish розміщує декілька серверів у кількох американських місцях, і ви можете вибрати підключення до будь-якого з них. Ми пропонуємо вибрати назву сервера, яка починається з “a”. Наприклад розслаблений-a01.ipvanish.com для Лос-Анджелеса та nyc-a01.ipvanish.com для Нью-Йорка. У більшості випадків ви найчастіше знайдете “a” сервери. Ми протестували сервери IPVanish у Нью-Йорку, Чикаго та Лос-Анджелесі та виявили, що швидкість дуже швидка у кожному місті.

IPVanish тест на швидкість у США

Що стосується значення IPVanish, важко перемогти. Вони пропонують необмежений доступ до своєї мережі VPN та користувацького програмного забезпечення для Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick та багато іншого за 7,50 доларів на місяць або $ 58,49 на рік. Це працює на рівні лише 4,87 долара на місяць на річному плані. 7-денна гарантія повернення грошей покриває всіх нових членів.

Відвідайте IPVanish

3. CyberGhost

CyberGhostБазується в Росії: Румунія | Кількість серверів: 3 000+ | Місце розташування сервера: 80 | Одночасне з’єднання: 7

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 99 доларів (2,75 долара на місяць)

CyberGhost була заснована в 2001 році 7 захоплених молодих членів команди в Бухаресті, Румунія. З того часу компанія переросла в одну з найбільших сервісів VPN у світі. Команда з 50+ членів зосереджена на захисті конфіденційності користувачів. Роберт Кнапп, співзасновник та генеральний директор, продовжує керувати командою навіть після того, як вони приєдналися до групи Crossrider у 2017 році. З того часу мережа CyberGhost досить розширилася.

CyberGhost пропонує приємне поєднання розташування серверів, сильне шифрування та можливість розблокувати популярні потокові сервіси, такі як Netflix, YouTube Red та Amazon Prime. Деякі з каналів навіть дозволяють вам розблокувати гео обмеження для кількох регіонів. Наприклад, ви можете отримати доступ до відеоконтенту Amazon Prime у США, Німеччині чи Великобританії. Клієнт Windows також надає вам можливість анонімно здійснювати серфінг, захищати Wi-Fi, анонімно торрент, розблокувати основні веб-сайти (Google, Facebook Instagram тощо) та вибирати сервер.

Ми знову підключилися до VPN-серверів, розташованих у Нью-Йорку, Чикаго та Лос-Анджелесі, щоб перевірити мережу CyberGhost. Як ви бачите нижче, вистава була швидкою у всіх трьох містах. Це одна з причин, що ми рекомендуємо послугу VPN для широкого спектру цілей.

Тест на швидкість в США CyberGhost

VPN-клієнт CyberGhost – один із наших улюблених. Він дуже простий у використанні та включає ряд додаткових функцій, які допомагають захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. У Німеччині є команда розробників, яка постійно додає функції клієнту та мобільним додаткам. Ви можете зареєструватися для повного доступу до мережі CyberGhost всього за $ 2,75 на місяць під час їх поточної акції.

Відвідайте CyberGhost

4. NordVPN

NordVPNБазується в Росії: Панама | Кількість серверів: 5000+ | Місце розташування сервера: 78 | Одночасне з’єднання: 6

Зареєструйтесь на 36 місяців всього за 107,55 доларів (2,99 долара на місяць)

NordVPN базується в Панамі, де деякі користувачі вважають за краще використовувати VPN-компанію, яка фактично має штаб-квартиру в США. Ви побачите, що NordVPN має сильну присутність у США із серверами, розташованими по всій країні. Учасники мають повний доступ до своєї мережі в США та за її межами за дуже хорошу ціну.

Ви побачите, що NordVPN має, мабуть, найкращу суміш послуг за ціною, якщо ви підписалися на більш довгостроковий рахунок. Усі користувачі мають повний доступ до своєї мережі та спеціального програмного забезпечення. Ви можете підключитися за допомогою клієнта VPN для Windows або Mac. Вони також мають простий у використанні мобільний додаток для пристроїв Android та iOS (iPhone, iPad).

Ми перевірили продуктивність серверів у Нью-Йорку, Чикаго та Лос-Анджелесі. Як ви бачите на зображенні нижче, цифри були хорошими. У вас не повинно бути проблем робити все, що ви хочете зробити, підключившись до NordVPN.

Тест на швидкість у США NordVPN

Рекомендуємо обрати найближче до вас місто. На жаль, NordVPN не вказує імена міст у своєму клієнті. Однак вони були досить люб’язні, щоб надати нам список, яким поділитися з нашими читачами. Ви хочете підключитися до одного з таких номерів сервера:

 • Нью-Йорк, Нью-Йорк – # 20, 24, 327-330, 373-376, 413-414, 435-438, 475-478, 657-664, 722-729, 801-808, 844-847, 916-919;
 • Чикаго, Іллінойс – # 80, 82, 108-111, 137-140, 166-169, 195-198, 224-227, 253-256, 282-285, 311-314, 365-368, 645-656, 718-721, 734-745, 754-757, 777-780, 781-784, 789-792;
 • Лос-Анджелес, Каліфорнія – # 318-320, 326, 357-360, 459-466, 483-490, 538-541, 554-557, 621-628, 714-717, 746-753;

Хочете отримати доступ до потокових служб, таких як Netflix, Amazon Prime Video або BBC iPlayer з будь-якої точки світу? Якщо так, то NordVPN – чудовий вибір. Вони – одна з єдиних служб VPN, яка все ще може розблокувати Netflix. Ви можете зареєструватися на необмежену кількість VPN та SmartDNS-сервісу всього за $ 2,99 на місяць при трирічному членстві.

Відвідайте NordVPN

5. Приватний доступ до Інтернету

Приватний доступ до ІнтернетуБазується в Росії: США | Кількість серверів: 3 000+ | Місце розташування сервера: 53 | Одночасне з’єднання: 5

Зареєструйтесь на 24 місяці всього за $ 59,95 ($ 2,50 на місяць)

Приватний доступ до Інтернету (PIA) надає користувачам кілька різних варіантів. На відміну від минулого, вам більше не доведеться встановлювати профіль для кожного VPN-сервера. Тепер ви можете підключитися до будь-якого з їх серверів у 33 країнах. Як видно нижче, команда PIA організувала свої сервери за регіонами, країнами та містами. Розташування серверів перераховано в алфавітному порядку за країною. Вибравши місцеположення, ви зможете легко підключитися до локацій у Лос-Анджелесі.

Є багато торент-користувачів, які люблять приватний доступ до Інтернету. Послуга включає в себе функцію, яка зупинить вашу систему від спілкування, якщо з’єднання з їх службою перестане. Це означає, що якщо ваш зашифрований доступ до VPN відпаде з будь-якої причини, це захистить вас.

Ми використовуємо клієнт Windows PIA, і це не так багато в плані налаштування та використання. Однак ви не хочете недооцінювати послугу. PIA пропонує різні рівні захисту конфіденційності залежно від ваших потреб. Ви можете контролювати рівні шифрування та знаходити правильний баланс між конфіденційністю та швидкістю. Як ви бачите нижче, мережа PIA досить швидко проходить у ключових місцях по всьому США.

Тест на швидкість в США PIA

Якщо мова йде про їх клієнта Windows, команда PIA включила перемикач Internet kill. Перемикач “kill” перерве ваше інтернет-з’єднання будь-коли, коли VPN не працює. Це дійсно може стати в нагоді тим, хто хоче забезпечити анонімність. Приватний доступ до Інтернету пропонує VPN всього за 2,50 долара на місяць.

Відвідайте приватний доступ до Інтернету

BlazBlue: Cross Tag Battle – це новий чудовий 2D винищувач. Це кросовер між чотирма популярними серіями. У грі є різноманітні режими, персонажі та параметри налаштування. Поряд з цим розробники все ще додають більше. BBCTB виходить на ПК, PS4 та Switch. BlazBlue: Cross Tag Battle – це гра, яку я впевнений, що вам і вашим друзям сподобається.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map