VPN ile Paladins Nasıl Oynanır

şövalyePaladins Real of Champions of Hi-Rez Studios tarafından yapılan yeni çevrimiçi nişancı oyunudur. Oyun çok olumlu eleştirilerle karşılandı. Paladins, çeşitli hareket setlerine sahip büyük bir şampiyona sahiptir. Bu, Hi-Rez Studios’un kurduğu rekabetçi oyuna yol açar. Oyun çok fazla yeni oyuncu aldığı için gecikme, yavaş bağlantı süreleri ve rekabetçi oynamanız durumunda DDoS saldırıları olabilir. Bu sorunları azaltmak için bir VPN öneriyorum. Bir VPN, IP adresinizi seçtiğiniz bölgedeki başka bir IP adresiyle değiştirir. Oynadığınız sunucunun yakınında bir IP adresi seçerseniz, gecikme ve daha hızlı bağlantı sürelerine sahip olursunuz. IP’niz olmadığı için bir VPN sizi DDoS saldırılarına karşı koruyacaktır. Bir VPN’nin ayrıca coğrafi kısıtlamaları aşma bonusu da vardır..


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Paladins’i Oynamak için VPN Nasıl Kullanılır (PC)

Kullanacağım ExpressVPN Paladins’i çevrimiçi oynamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği. Önce VPN istemcisini indirmek istersiniz. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. ExpressVPN istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

ExpressVPN sunucu konumları

 • Birçok oyuncu ABD’deki sunuculara bağlanmayı sevdiğinden, bu ülkeyi rehberimiz için kullandık. ExpressVPN’in tüm dünyada geniş bir sunucu ağı var.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için TCP’den daha hızlı olduğu için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. Ayrıca PPTP, L2TP ve SSTP’yi de desteklerler. Hız ve gizlilik korumasının en iyi karışımı için hala OpenVPN UDP’yi öneriyoruz.
 • Büyük yuvarlak bağlantı düğmesine tıklayın. Birkaç saniye sonra düğmenin etrafındaki kalkanın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Ayrıca “VPN AÇIK” olduğunu bildiren bir mesaj da olacaktır.
 • Artık ABD’de herkesin çevrimiçi olarak söyleyebileceği bir IP adresiniz var. Bu nedenle, sanki orada oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabilirsiniz. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlandığınızda da aynı şey geçerli olur.

Bunu yapmak o kadar kolay. Artık ABD’deki bir ExpressVPN sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, sanki oradaymışsınız gibi oyun oynayabilir, İnternet’e göz atabilir veya şovları izleyebilirsiniz. İngiltere’deki bir sunucuya bağlanmak, oradaki coğrafi olarak engellenen sitelere de tam erişim sağlayacaktır. Aynı şey her ülke için de geçerlidir.

Muhtemelen şimdiye kadar anlayabileceğiniz gibi, iyi bir VPN dünyadaki içeriğe erişimi açar. Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Pandora gibi popüler hizmetlere erişmenize yardımcı olabilir. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, ABD’de veya erişmek istediğiniz herhangi bir bölgede oturuyormuş gibi ABD televizyon şovlarını ve filmlerini Netflix’te izlemenize yardımcı olacak.

Paladins’i Oynamak için VPN Nasıl Kullanılır (Xbox One ve PS4)

Oyun konsolunuzda Paladins’i oynamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği için ExpressVPN’i bir kez daha kullanacağım. En sevdiğim oyun VPN’leri çünkü ExpressVPN, hizmeti oyuncular için mükemmel bir seçenek haline getiren çok büyük bir ağı yönetiyor.

ExpressVPN ile kurulmanın ilk adımı normalde sisteminizin istemci yazılımını indirmektir. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak. Oyun konsolları yerel VPN desteğinden yoksun olduğu için bu PS4, Xbox One veya Nintendo için işe yaramayacak. Neyse ki, oyun trafiğinizi şifrelemenin ve bir VPN üzerinden göndermenin hala bir yolu var. Cevap VPN’yi yönlendiricinizden çalıştırıyor. Not: Şifrelemeye ihtiyacınız yoksa, yönlendiricinizi yapılandırmanıza gerek kalmadan ExpressVPN MediaStramer (Akıllı DNS) özelliğini kullanabilirsiniz. Çok çeşitli oyun konsollarını destekler.

ExpressVPN yönlendirici uygulaması

Hangi marka ve model yönlendiriciyi kullandığınıza bağlı olarak, üçüncü taraf VPN hizmetlerini destekleyebilir. Eğer öyleyse yönlendiricinizden bir bağlantı kurmak için VPN sağlayıcınızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Aksi takdirde tavsiye ederim FlashRouters. FlashRouters ekibi popüler, marka adı yönlendiricileri alır ve DD-WRT veya Tomato ürün yazılımı ile yanıp söner. Bu, cihazların fabrikada kurulu ürün yazılımı ile olduğundan çok daha fazla özelliğe sahip olmasını sağlar. Tüm FlashRouters, VPN desteği ile önceden yapılandırılmış olarak gelir.

Paladins Maç Özetleri

Paladins bir çevrimiçi atıcı. Paladins’in iki büyük oyun modu vardır. Bunlar Kuşatma ve Yük. Kuşatma, ekiplerin merkez noktasını ele geçirmek, yükü düşman ekibinin üssüne almak veya diğer takımın üssünüze o yükü getirmesini engellemek için savaştığı yerdir. Faydalı yük, hücum eden takımın yükü düşman üssüne getirmeye çalışırken bir takımın oraya üssü alan bir takımdan savunduğu yerdir. Paladin ayrıca her bir modun rekabetçi formlarına sahiptir. Paladin geliştirmede daha da fazla oyun moduna sahip. Her oyun modunun farklı haritaları vardır. Bu haritalar şunları içerir:

Kuşatma:

 • Frog Isle, Jaguar Falls, Yılan Plajı, Balık Pazarı, Kereste Fabrikası, Donmuş Muhafız, Buz Madenleri

Taşıma kapasitesi:

 • Karakol, Gizli Tapınak, Donma Mağaraları

Diğer:

 • Yalnız Eğitim: Poligon
 • Çatışma Arenası: Yeni oyun modu için

Oyunun bir çok şampiyonu var. Her şampiyonun kendi özel hamleleri vardır. Sürekli eklenen şampiyonlar var, bu da oyun tarzınızın sürekli geliştiği anlamına geliyor. Birkaç Paladin Karakteri şunları içerir:

 • Sha Lin, Mal’Damba, Viktor, Bomba Kralı, Drogoz, Ying, Androxus, Kinessa, Grover, Buck, Evie, Skye, Barik, Fernando, Grohk, Ruckus, Cassie, Pip

Şampiyonların yeteneklerini artırmak, kozmetik ürünlerini değiştirmek ve silahları güçlendirmek için kartlar alabilirsiniz. Yaygın, nadir, destansı ve efsanevi olmak üzere dört farklı kart türü vardır. Her Karakterin kendi kartları vardır. Öğeler, yalnızca sınırlı sayıda kullanılabilen başka bir kart türüdür. Bu kartlar size geçici bir destek verir ve aşağıdakileri içeren dört tür vardır:

 • saldırı: Buldozer, Koterize, Enkaz, Saldırganlık, Usta Eller
 • Savunma: Aydınlatmak, Dayanıklılık, Patlama Kalkanları, Haven
 • İyileştirme: İyileşmek için Öldür, Gençleştir, Emektar, Hayat Rip
 • Araçlar: Usta Binme, Moral Artışı, Çevik, Chronos

Krallığın Paladins Şampiyonları bir Esport. Oyun Esports için çok yeni ve rakipler hala yeteneklerini geliştiriyorlar. Oyun kadar yeni herkes pro vurmak bir çekim var.

Paladins bir çevrimiçi atıcı. Oyunun farklı yetenekleri olan birçok şampiyonu var. Oyunun arkasında çok fazla strateji var. Kartlar ve eşyalar, güçlendirmeler vererek kazanmanıza yardımcı olur. Eğlenceli oyun modları için birden fazla harita vardır. Genel Paladins Şampiyonlar Diyarı popüler bir oyun bence sen ve arkadaşların keyfine varacaksınız.

Bir kez daha Paladins oynamak için bir VPN kullanmanızı öneririm. Bir VPN, seçtiğiniz sunucu konumundan bir IP adresi verecektir. Ayrıca pinginizi düşürerek performansı artıracak ve sizi DDoS saldırılarına karşı koruyacaktır. Okulda veya işyerinde coğrafi kısıtlamaları ve güvenlik duvarlarını aşmanıza yardımcı olacaktır.

Çevrimiçi Paladins oynarken tüm heyecanın tadını çıkarın. Bir VPN ile dünyanın her yerinden oyun oynamanın keyfini çıkarabilmeleri için lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın. Bizi takip et @VPNFan son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map