Team Fortress 2 Nasıl Bir VPN ile Oynanır

Takım kalesi 2Oyun, Takım kalesi 2 veya kısaca TF2, iOS, Mac, Windows, Linux ve Android’de popüler bir çevrimiçi oyundur. Oyun Buhar ve belirli ülkelerde kullanılabilir. Bu, desteklenen bölgeler dışında seyahat etmeyi planlıyorsanız ve bu oyunu çevrimiçi oynamak istiyorsanız, erişiminiz engellenecektir. TF2’yi Steam üzerinden oynatmak için bir VPN öneriyorum. Bir VPN, sahip olduğunuz IP adresini seçtiğiniz herhangi bir IP konumu ile değiştirmenize izin verir. İyi bir VPN gecikmeyi azaltmaya ve daha hızlı oyun oynamaya yardımcı olacaktır.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Team Fortress 2’yi (TF2) Oynamak için Bir VPN Nasıl Kullanılır

Kullanacağım ExpressVPN TF2’yi çevrimiçi oynamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağıyla ilgili örnek. Önce VPN istemcisini indirmek istersiniz. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. ExpressVPN istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

ExpressVPN sunucu konumları

 • Birçok oyuncu ABD’deki sunuculara bağlanmayı sevdiğinden, bu ülkeyi rehberimiz için kullandık. ExpressVPN’in tüm dünyada geniş bir sunucu ağı var.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için TCP’den daha hızlı olduğu için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. Ayrıca PPTP, L2TP ve SSTP’yi de desteklerler. Hız ve gizlilik korumasının en iyi karışımı için hala OpenVPN UDP’yi öneriyoruz.
 • Büyük yuvarlak bağlantı düğmesine tıklayın. Birkaç saniye sonra düğmenin etrafındaki kalkanın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Ayrıca “VPN AÇIK” olduğunu bildiren bir mesaj da olacaktır.
 • Artık ABD’de herkesin çevrimiçi olarak söyleyebileceği bir IP adresiniz var. Bu nedenle, sanki orada oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabilirsiniz. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlandığınızda da aynı şey geçerli olur.

Bunu yapmak o kadar kolay. Artık ABD’deki bir ExpressVPN sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, sanki oradaymışsınız gibi oyun oynayabilir, İnternet’e göz atabilir veya şovları izleyebilirsiniz. İngiltere’deki bir sunucuya bağlanmak, oradaki coğrafi olarak engellenen sitelere de tam erişim sağlayacaktır. Aynı şey her ülke için de geçerlidir.

Muhtemelen şimdiye kadar anlayabileceğiniz gibi, iyi bir VPN dünyadaki içeriğe erişimi açar. Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Pandora gibi popüler hizmetlere erişmenize yardımcı olabilir. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, ABD’de veya erişmek istediğiniz herhangi bir bölgede oturuyormuş gibi ABD televizyon şovlarını ve filmlerini Netflix’te izlemenize yardımcı olacak.

Team Fortress 2 Maç Özetleri

Team Fortress 2, Steam’de ücretsiz bir oyundur ve PS3 ve Xbox 360’ta ödenir. TF2, Mac’te, Windows’da ve Linux’ta Steam’i destekleyen çevrimiçi bir takım vurucusudur. Çevrimiçi nişancıda çok oyunculu oyun modları ve haritalar bulunur. Çevrimiçi çok oyunculu oyun modları şunları içerir:

 • Bayrağı Ele Geçirme: Siz ve ekibiniz, yine de evrak çantanızı korurken rakip evrak çantasını üslerinden alıp kendinize geri getirmeye çalışıyorsunuz.
 • Kontrol noktaları: Ekibinizin düşman gibi 2 kontrol noktanız var. Her iki takımın da bir tarafsız noktası var. Tüm noktaları kontrol eden ilk takım, takımlarınızın rengini alana kadar üzerinde durarak kazanır.
 • Saldırı ve Savunma: Kontrol noktasıyla aynı şey, sadece bir takımın başlaması için tüm kontrol noktaları vardır ve diğer takım onları kazanmak için hepsini almaya çalışır.
 • tepenin Kralı: Kontrol Noktası ile tamamen aynıdır, ancak ekibinizin belirli bir süre için kontrol etmesi gereken bir nokta vardır..
 • Taşıma kapasitesi: siz ve ekibiniz bir demiryolu için bomba şeklindeki bir nesneyi bir galibiyet için düşman üssüne iteceksiniz veya üssünüzü kazanmak için belirli bir süre savunacaksınız.
 • Yük Yarışı: Her takımın nesnesini diğer takımdan daha ileriye itmesi veya kazanmak için diğer takımların üssüne daha hızlı getirmesi dışında Payload ile aynı şeydir..
 • Özel teslimat: Bayrağı Ele Geçir ile Tepenin Kralı’nın birleşimidir. Zekayı çok uzaklardan almak için önce diğer ekiple yarışırsınız. Sonra onu büyük bir roketin arkasındaki bir platforma getirecek ve zirveye ulaşana kadar platformda kalacaksınız. Ayrıca gelen düşmanları atlatmak ve platformda düşmanları öldürmek zorunda kalacaksınız. Platform zirveye ulaştığında ve roket patladığında ekibinizin kazandığını bileceksiniz..
 • Eğitim Modu: Eğitmenize izin veren çevrimdışı bir moddur.

Tüm bu eğlenceli oyun modları için atıcı 9 sınıfa sahiptir. Her sınıfın avantajları ve dezavantajları vardır. Sınıflar:

 • Ağır: Çok büyük bir Rus, boksörlü, av tüfeği çeken, çok sayıda sandviç yiyen ve en sevdiği makineli tüfeğe sahip olan Sasha’yı taklit ediyor. Avantajları: Çok fazla sağlık, sandviç sağlık, çok güçlü, çok savunma ve yeniden cephane var. Dezavantajları: çok yavaş, çok yanlış atıcı ve vurmak için daha büyük bir hedef.
 • Medic: Güvercinleri evcil hayvan olarak tutan ve insanları iyileştiren hastalarına gerçek ahlakı olmayan çılgın bir Alman doktoru. Avantajları: Tıbbi tabancalı insanları iyileştirir, doktoru ve bir süredir bağışıklığı iyileştirdiği kişiye bir Ubercharge sahiptir ve iğne tabancası hızlı bir şekilde ateş eder. Dezavantajları: Ubercharge’in şarj edilmesi uzun sürüyor, bağışıklık uzun sürmüyor, doktor oldukça zayıf ve iğne tabancası çok güçlü değil.
 • Demoman: Scot takan ve içen bir göz bandı. Avantajları: Bombaları olan tek karakter, şeylere hasan ve Mühendis’in yaratımlarını patlatabilecek yapışkan bombalara sahip. Dezavantajları: Zaman ve menzil sınırları olan bombalardan başka bir şeyi yoktur, Yapışkan bombaları öldüğünde patlar ve bombalar ona zarar verebilir.
 • İzci: Boston, Massachusettsli, kendine güvenen ve hızlı konuşan bir erkek. Avantajları: Hızlı atış / isabet silahları, uzun bir atışla takımın en hızlı üyesi, hareket ederken vurması kolay değil ve çift atlaması var. Dezavantajları: Düşük sağlık, düşük savunma ve çok güçlü değil.
 • Pyro: Yüzü hiç görülmemiş fizyolojik olarak dengesiz bir kişidir. Avantajları: Alev makinesi ile takım arkadaşları dışında her şeyi ateşe verir. Dezavantajları: Sadece yakın menzilli silahları var.
 • Keskin nişancı: Yeni Zelandalı avcı temelli bir karakter. Avantajları: Kapsam modunda uzun mesafeden çekim yapabilir. Dezavantajları: Kapsam modundayken çok kolay öldürülür çünkü çevrenizi göremezsiniz.
 • Casus: Birçok kılık değiştirmiş bir Fransız casus. Avantajları: Görünmez pelerin yapabilir, onlara sızmaya çalışmak için diğer düşman üyeleri gibi giyinebilir ve Mühendisin yapılarını yok edebilir. Dezavantajları: oldukça kolay tespit edilebilir, görünmez pelerin kısa bir süre dayanır ve oldukça zayıftır.         
 • Asker: Dayanıklı ama yavaş bir Amerikan askeri. Avantajları: Roket sıçraması vardır, füzeler vurabilir ve yarı etli bir karakterdir. Dezavantajları: Roket zıplaması acıtır ve daha yavaş bir karakterdir. 
 • Mühendis: Texas’tan çok müzikal ve zeki, iyi, eski bir ilçe çocuğu. Avantajları: İnsanları vurmak için nöbetçiler, sağlığı geri kazanmak için dağıtıcılar, hurdalar ve cephane oluşturabilir, onu ve ekip yerlerini ışınlamak için ışınlar oluşturabilir ve yaratımlarını taşıyabilir ve yok edebilir. Dezavantajları: Yaptığı ve geliştirdiği her şey not alır, Ayrıca çok zaman alır ve diğer karakterler tarafından kolayca yok edilebilir.

Bu karakterlerin tümü özelleştirilebilir. Bir kez başkaları ile ticaret yaparak, eşyayı mağazadan satın alarak veya o eşya sonunda size verilene kadar oyunu oynayarak o karakter için bir eşya aldım. Aldığınız öğeler şapka, belirli bir sınıf için silahlar veya kilidini açmak için anahtarlara ihtiyaç duyan kasalar olabilir.

Team Fortress 2, Steam’de ücretsiz birçok içeriğe sahip çevrimiçi bir oyundur. Steam, dünyanın belirli ülkelerinde mevcuttur. Overall Team Fortress 2, çok tavsiye ettiğim çok eğlenceli bir oyundur.

Bir kez daha TF2 oynamak için bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririm Bir VPN, seçtiğiniz sunucu konumundan bir IP adresi verecektir. Ayrıca pinginizi geliştirerek performansı artıracak ve sizi DDoS saldırılarına karşı koruyacaktır.

Çevrimiçi TF2 oynarken tüm heyecanın tadını çıkarın. Bir VPN ile dünyanın her yerinden Team Fortress 2’nin keyfini çıkarabilmeleri için lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın. Bizi takip et @VPNFan son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map