Ön Ödemeli Hediye Kartları ile Anonim Olarak VPN İçin Ödeme

Bir VPN hizmetine abone olurken, kullanıcıların büyük çoğunluğu standart ödeme yöntemlerini kullanarak mükemmel durumdadır. Standart olarak, PayPal, Visa, Mastercard, Discover, American Express ve bankalardan diğerleri gibi yöntemleri kastediyoruz. Bunun bazı faydaları var. Bunlar, kullanım kolaylığı içerir, çünkü diğerleri arasında yinelenen ödemeler ve kolaylık ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, bazı insanlar standart olmayan yöntemleri kullanmayı tercih eder. Bunun yerine, bazı VPN kullanıcıları ön ödemeli hediye kartlarını, ön ödemeli banka kartlarını, Bitcoin ve diğer anonim ödeme seçeneklerini tercih eder. Bunun birkaç nedeni vardır ve nedenini açıklayacağız ve size anonim olarak nasıl ödeme yapacağınızı anlatacağız. Öncelikle, ön ödemeli hediye kartlarını kabul eden VPN hizmetine bir göz atalım ve sık sorulan birkaç soruyu cevaplayalım.


Hediye Kartı Ödemelerini Kabul Eden VPN Hizmetleri

RankVPN HizmetiFiyatVisitSunucusu
LocationsNo
LogsKill
SwitchBrowser
Uzantıları
1Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2HMA Pro VPN$ 3.99HMA280Onay Kutusu
3TorGuard$ 4.99TorGuard68Onay KutusuOnay Kutusu

Hediye Kartı ile VPN Satın Alma Artıları ve Eksileri

VPN hizmeti için ödeme yapmak üzere bir hediye kartı seçmek isteyip istememenizin birkaç nedeni olabilir..

Avantajları:

 • Kredi kartı veya standart yöntem yok – Kredi veya bankamatik kartınız yoksa hariç tutmanız gerekmez. Sadece bir hediye kartı satın alın ve istediğiniz hesabı satın alın.
 • Maksimum gizlilik – Mağaza hediye kartları ve ön ödemeli banka kartları ödeme ayrıntılarını içermediğinden, VPN sağlayıcısının gerektirdiği bilgilerden başka bir şey tanımlamanız gerekmez..
 • Otomatik yenileme yok – Mağaza hediye kartları veya ön ödemeli banka kartları sabit miktarda para birimi içerdiğinden, bilginiz olmadan sizi faturalandıran hizmet konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
 • Almak kolay – Hediye kartı satın alabilirsiniz bazı benzin istasyonlarından büyük mağazalara ve marketlere kadar çeşitli yerlerde. Her iki kart türünü (hediye ve ön ödemeli banka) nakit olarak satın alabilirsiniz.
 • Kullanımı kolay – Bu tür kartlardan birini kullanmak kolaydır. Çoğu zaman kartı satın alır ve VPN sağlayıcının web sitesinde istendiğinde numarayı girersiniz.

Dezavantajları:

 • Sınırlanabilir – Tüm VPN şirketleri hediye kartlarını kabul etmiyor.
 • Size daha pahalıya mal olabilir – Bazen,% 20 -% 30 ek maliyet ödeyebilirsiniz. Çünkü sağlayıcılar aslında hediye kartı parasını ücretsiz olarak harcayamazlar.
 • Uygunsuz olabilir – Hizmetin süresi dolduktan sonra, işlemi tekrar gerçekleştirmeniz gerekir. Bu yöntemi kullanırken yinelenen ödemeler ayarlayamazsınız.

Zaman zaman bahsettiğimiz bazı dezavantajlarla karşılaşabilirsiniz, ancak bir “Vanilya Vizesi” veya “Yeşil Nokta” Vizesi kullanmak bu sorunların bazılarını çözmenize yardımcı olabilir. Standart bir hediye kartı yerine, bu kartlar yeniden yüklenebilir ve genellikle yalnızca bir e-posta adresi gerektirir.

VPN için Hediye Kartı Kimler Kullanabilir?

Herkes bu yöntemi kullanabilirken, aslında çok az kullanıcı kullanıyor. Sıfır günlüklü bir VPN sağlayıcı kullanıyorsanız, nispeten güvenli olmalısınız. Bununla birlikte, sıfır günlüklerinin reklamını yapan bazı şirketler aslında onları tutar. Teorik olarak, ödeme bilgilerinizi kullanarak etkinliklerinizi takip edebilirler. Muhtemelen olmasa da, olabilirdi ve oldu.

Muhalif, gazeteci, muhbir veya serbest konuşma savunucusu iseniz, bilgilerinizi gizli tutmak şarttır. Kim olursanız olun, hiç kimse istenmeyen bir misafir tarafından sabah 1’de kapıyı çalmak istemez. Faaliyetinizi baskıcı veya şiddet içeren bir hükümetten gizlemeye çalışıyorsanız, daha anonim bir ödeme yöntemi kullanmak çok önemlidir. Tabii ki, bazıları ekstra bir gizlilik katmanı eklemek için hediye kartları kullanmayı sever. Anonim olmanın gittikçe zorlaştığı dijital bir dünyada bu yöntem işe yarıyor. Her şey konfor seviyenize bağlıdır. VPN’nizi ve diğer çevrimiçi hizmetlerinizi ödemek için hediye kartları kullanabilirsiniz.

Anonim Olarak VPN İçin Ödeme

Artık bu yöntemi neden kullanmak isteyebileceğinizi anladığınıza göre, işlem boyunca size yol göstereceğiz. Bu adımlardan bazıları seçtiğiniz sağlayıcıya bağlı olarak değişebilir, ancak hepsi çok benzer olmalıdır. Çok fazla bilgi girmenize gerek olmasa da, kaydolmak için hala minimum bir miktar gereklidir. Ancak, kart numarası, son kullanma tarihi ve CVC kodu dışında bilgilerin doğru olması gerekmez..

 1. Siteye erişin.
 2. İstediğiniz servisin uzunluğunu seçin.
 3. Geçerli bir e-posta adresi kullanarak hesabınızı oluşturun (evet, bu amaçla bir tane oluşturabilirsiniz).
 4. Ödeme yönteminizi seçin. Özellikle hediye kartıyla ödeme yapmanıza izin veren bir sağlayıcı seçerseniz, onları burada kullanmanız istenir. Büyük bir markalı hediye kartıysa (yani Visa, MC, AE veya Discover içeren bir kart), numarayı kredi kartı bölümüne girersiniz.
 5. Ödemeyi gönderin.
 6. Yazılımı indirin ve keyfini çıkarın.

Garip görünse de, bir VPN’ye bağlıysanız çoğu VPN hizmetine abone olmanız engellenir. Aynı şey birçok popüler proxy hizmeti için de geçerlidir. Kredi kartı sahtekarlığını önlemek için, denerseniz sizi engellerler. IP adresinizle ilgili endişeleriniz varsa bu bir sorun olabilir.

Ancak, IP adresinizi gizlemenin kolay bir yolu vardır. Yapmak isteyeceğiniz şey, bir restoran veya halk kütüphanesinde halka açık bir WiFi erişim noktası kullanarak abone olmaktır. Bu şekilde izleme, ev ağınız yerine genel internet bağlantısında durur. Satın alma işlemi, o konuma bağlı olan herkesten gelmiş olabilir.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map