League of Legends’ı (LoL) VPN ile oynayın

efsaneler LigiLeague of Legends en popüler MOBA, çok oyunculu çevrimiçi savaş arenası, oyunlardan biridir. LoL 2009 yılında yapıldı ve o zamandan beri bir oyunun güç merkezi haline geldi. Esports’taki en popüler oyun etkinliklerinden biridir. Oyun, içerdiği strateji nedeniyle popüler hale geldi. Birçok farklı beceri seviyesinin çevrimiçi oynayabileceği şekilde inşa edilmiştir. Oyun size nasıl oynanacağını öğretir ve zirveye çıkmak için bir takımla çevrimiçi becerilerinizi geliştirmenizi sağlar. Oyun küreseldir ve bu gecikme ve yavaş bağlantılarla ilgili bazı problemleri beraberinde getirir. Bu soruna yardımcı olmak için iyi bir VPN öneririm.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

League of Legends Oynamak için VPN Nasıl Kullanılır

Kullanacağım ExpressVPN çevrimiçi LoL oynamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağıyla ilgili örnek. Önce VPN istemcisini indirmek istersiniz. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. ExpressVPN istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

ExpressVPN sunucu konumları

 • Birçok oyuncu ABD’deki sunuculara bağlanmayı sevdiğinden, bu ülkeyi rehberimiz için kullandık. ExpressVPN’in tüm dünyada geniş bir sunucu ağı var.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için TCP’den daha hızlı olduğu için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. Ayrıca PPTP, L2TP ve SSTP’yi de desteklerler. Hız ve gizlilik korumasının en iyi karışımı için hala OpenVPN UDP’yi öneriyoruz.
 • Büyük yuvarlak bağlantı düğmesine tıklayın. Birkaç saniye sonra düğmenin etrafındaki kalkanın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Ayrıca “VPN AÇIK” olduğunu bildiren bir mesaj da olacaktır.
 • Artık ABD’de herkesin çevrimiçi olarak söyleyebileceği bir IP adresiniz var. Bu nedenle, sanki orada oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabilirsiniz. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlandığınızda da aynı şey geçerli olur.

Bunu yapmak o kadar kolay. Artık ABD’deki bir ExpressVPN sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, sanki oradaymışsınız gibi oyun oynayabilir, İnternet’e göz atabilir veya şovları izleyebilirsiniz. İngiltere’deki bir sunucuya bağlanmak, oradaki coğrafi olarak engellenen sitelere de tam erişim sağlayacaktır. Aynı şey her ülke için de geçerlidir.

Muhtemelen şimdiye kadar anlayabileceğiniz gibi, iyi bir VPN dünyadaki içeriğe erişimi açar. Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Pandora gibi popüler hizmetlere erişmenize yardımcı olabilir. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, ABD’de veya erişmek istediğiniz herhangi bir bölgede oturuyormuş gibi ABD televizyon şovlarını ve filmlerini Netflix’te izlemenize yardımcı olacak.

League of Legends Maç Özetleri

Bir VPN, IP adresinizi seçtiğiniz bir konumda bir IP olarak değiştirmenize izin verecektir. Oynadığınız sunucuya yakın bir yer seçerseniz, gecikmeyi azaltabilir ve oyunu hızlandırabilirsiniz. Veriler şifreli olduğundan, işyerinde veya okulda güvenlik duvarı kısıtlamalarını aşmanıza yardımcı olur. Profesyonel oyuncular, VPN’in DDoS saldırılarına karşı sağladığı ekstra korumanın tadını çıkaracak.

League of Legends bir Sihirdar olduğunuz bir oyundur. Takımına yardım etmek için bir şampiyon çağırıyorsun. Takımınızda aynı anda yalnızca bir kişi şampiyon oynayabilir. 150’den fazla Şampiyon var. Her birinin kendi derileri vardır ve farklı miktarlarda oyun içi para birimine değer. Daha fazla oynayarak ve bunların kilidini açarak her karakteri ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Ücretsiz oyuncu rotasyonunda deneyebilirsiniz.

Şampiyonların onlara yardımcı olacak farklı istatistikleri olacaktır. Ayrıca takıma yardım etmek ve düşmanı incitmek için kullanılabilecek özel yetenekleri ve / veya sihirleri var. Bunlar iyileştirici bir büyü yeteneğinden güçlü bir fiziksel yetenek eğrisine kadar değişir. Her şampiyon büyü ya da fiziksel saldırılarda uzmanlaşmıştır ve sadece birkaçı her ikisinin bir karışımına sahiptir. Bu, bir şampiyonun arkasındaki diğer istatistiklerle birlikte onları altı oyun kategorisinden birine sokan şeydir.

League of Legends Şampiyonları:

 • Tanklar: Bu güçlü şampiyonlar savunmada güçlü ve tipik olarak yavaş. Düşmeden önce çok fazla hasar alabilirler. Bu şampiyonlar önde gelen suçlamalarda ve savunma noktalarında harikalar, ancak menzilli ve hızlı karakterler tarafından boğulmuş olabilirler.
 • Fighters: Bu karakterler daha dengelidir. Eşit bir saldırı ve savunmaya sahipler. Tanklardan daha hızlıdır, ancak savunma kadar değildir. Savaşçılar yakın mesafeden harikadır çünkü düşmanları devirmek için hem hücum hem de savunma becerilerini kullanabilirler.
 • Büyücüler: Bu karakterler hasar üretmede harikalar. Harika saldırı istatistiklerine sahipler, ancak düşük savunmaya sahipler. Büyücüler ayrıca her şey için mana kullanırlar, böylece gerektiğinde onu izlemek ve korumak istersiniz. Uzakta kalmak ve rakiplerini almakta harikalar.
 • Assassins: Bu karakterler tamamen hareketlilik ve saldırı ile ilgilidir. Bu şampiyonlar en hızlı ve en ölümcül. Ana düşüşleri oldukça yumuşacık olmalarıdır. Dikkatli olmazlarsa tanklar tarafından oldukça çabuk çıkarılabilirler. Aynı zamanda tankları çok hızlı bir şekilde indirebilirler.
 • Nişancı: Kırılgan olan menzilli savaşçılar. O kadar iyi isabet edemezler, ama meydan okurcasına hasar verebilirler. Hasar verimi çok yüksektir. Bu şampiyonlar takımlarının arkasında en iyi ve rakiplerine ateş.
 • Destekler: Bunlar takımın geri kalanını güçlendiren şampiyonlar. En iyi savaşçılar olmayabilirler, ancak takıma yardım etmek için harikalar. Takım genel olarak bir destek karakterinin taahhüdü ile gelişebilir. Ekibine güç, sağlık, büyü ve daha fazlasını vererek bir oyunu değiştirebilirler.

Bu şampiyonlarla birlikte, yenilgiye ve savunmanıza yardımcı olmak için şeritlere yerleştireceğiniz küçük karakterler gibi minyonlar alacaksınız. Kuleler ve Nexus denilen yapıları savunuyorsun. Taretler sizi ve düşman üslerinizi onlara ateş ederek savunurlar. Haritanın o bölümünü geçmek için bu yapılar yok edilmelidir. Nexus, yok edilmesi gereken son noktadır. Haritalar, League of Legends arenasıdır ve bu haritalarda da kalıntılar bulunmaktadır. Kalıntılar size sağlık verecek, istatistiklerinizi artıracak, düşman istatistiklerini azaltacak ve diğer şeyler.

League of Legends Haritaları:

 • Kristal Yara: Bu maden sahası savaşta kalmış. Siz ve 4 müttefikiniz, düşmanlarınızı Nexus’u 500 başlangıç ​​sağlığıyla yenmek için dairesel bir haritada olacaksınız. Bunu yapmak için bir noktanın kontrolünü ele geçirmeniz gerekecek ve kontrol ettikten sonra Nexus’un sağlığı kaybedecek.
 • Uluyan Uçurum: Bu, destansı bir savaşın yapıldığı tek bir dar köprüye sahip en soğuk alandır. Bu tek köprüde, taretlerinizi ve Nexus’unuzu yenerek düşmanlarınızla savaşmaya çalışacaksınız..
 • Summons Rift: Burası uzak bir orman. Bu en eski, en çok kullanılan ve en büyük normal harita. Siz ve müttefikler, düşman kulelerine ve Nexus’a onları yok etmek ve kazanmak için bir labirentten geçeceksiniz.
 • Bükülmüş Ağaç Hattı: Burası karanlık bir orman. Burası, Taret ve Nexus düşmanlarını yok etmek için iki yönden birine gideceğiniz yer. Ayrıca üssünüzü korumayı unutmayın çünkü bu küçük harita sizi hem saldırgan hem de savunma pozisyonuna sokuyor.
 • Mağma boşluğu: Bu dağ lavla dolu. Nasıl kazanacağınız 100 düşman minyonunu öldürerek, taretleri yok ederek veya 1v1 / 2v2’de ilk kanları elde etmektir. Bu sadece en büyük harita olmasına rağmen turnuvalarda açıktır.
 • Kasap Köprüsü: Bu köprü katliam limanlarını denetler. Tapınağa giden büyük bir köprüdür, ama şimdi savaşmak için kullanılır. Bu ekiplerin üzerinde tek bir köprü oluşturuyor.

Oynamanın birçok yolu var. Kazanmanıza yardımcı olacak ürünler satın alabilirsiniz. Eşyalar altın ile değiştirilebilir. Ormandaki canavarları, diğer şampiyonları, minyonları yenerek altın kazanırsınız. ve kuleleri. Eşyalar, maç boyunca karakterinize yardım etmek için size bufflar verecektir. Erken başlarda altın çiftliği yapmak ve kazanmanıza yardımcı olacak bir dizi eşya bulmak isteyeceksiniz. Çalma şekliniz hangi öğeleri alacağınızı etkiler. League of Legends’da insanların oynadığı beş ana rol var.

League of Legends Rolleri:

 • ADC: Bu saldırı hasarı taşıma anlamına gelir. Onlar öldürmede harika olan karakterlerdir. Hasar verimleri yüksektir, ancak genellikle isabet alamazlar. Nişancı şampiyonu genellikle bu rolü doldurur.
 • Destek: Normalde üst veya alt şeritte olan ADC’nin korunmasından ve yardımından sorumludurlar. Rakibin dengesini atmada ve ADC’nin bundan yararlanmasına yardımcı olmada harikalar.
 • Jungler: Bu karakterler ormandaki canavarlardan XP ve meraklıları kazanmaktan sorumludur. Geç oyunda çok daha hızlı seviye almalı ve güçlenmelidirler. Bununla birlikte takım için bir takım bonuslar almalılar.
 • tank: Kalkan rolü oynarlar. Rakiplerin geçmişten uzaklaşmasını engellemekte harikadırlar. Bununla birlikte saldırılarla devam edebildikleri için ADC’leri indirebilirler. Hasar çıktılarında yüksek olmayabilirler, ancak savunmaları ADC’yi çıkaracak kadar uzun süre hayatta kalmalarını sağlar.
 • APC: Bu, güç taşıma yeteneği anlamına gelir. Kendi başlarına daha fazla savaşıyorlar. APC’ler çok güçlüdür ve bir ADC’nin desteğine ihtiyaç duymaz. Düşmanlarına zarar vermek için yeteneklerini kullanırlar. Normalde orta şeritte bulunurlar, ancak yetenekleri onlara başkalarında olma şansı verir..

LoL, oynamak için 150’den fazla şampiyona sahip popüler bir MOBA. Kullanabileceğiniz birçok strateji var. Siz ve arkadaşlarınız harita üzerinde ekip olarak birlikte savaşabilirsiniz. League of Legends, beğeneceğinizden emin olduğum eğlenceli bir oyun.

Bir kez daha League of Legends’ı çevrimiçi oynamak için bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririm. Bir VPN, seçtiğiniz sunucu konumundan bir IP adresi verecektir. Performansı artıracak ve gecikmeyi azaltacaktır. Elit oyuncular DDoS saldırılarına karşı ek korumayı takdir edecek.

Çevrimiçi League of Legends oynarken tüm aksiyonun tadını çıkarın. Bir VPN ile dünyanın her yerinden LoL’nin keyfini çıkarabilmeleri için lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın. Bizi takip et @VPNFan son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map