Citizenfour’u bir VPN ile izleyin

Edward Snowden’ın eylemleri dün gece Citizenfour belgesel Akademi Ödülü kazandı. Oscar, Snowden’in eylemlerini belgelemenin kilit isimlerinden Laura Poitras’a gitti. Laura, Hong Kong’da Snowden ile birlikte Glen Greenwald ile bir araya geldi. Snowden’ın dünyaya bıraktığı bilgileri tartışırken filme çekildi. Bir VPN ile İngiltere’de Kanal 4’te Citizenfour’u izleyin.


Citizenfour

Citizenfour Oscar’ı kazanırken, sadece sınırlı sürümde gösterildi. Henüz belgeseli izleme şansım olmadı ama dört gözle bekliyorum. Citizenfour’un bu akşam saat 9: 00’da HBO’da ve Çarşamba akşamı İngiltere’de Kanal 4’te gösterilmesi planlanıyor. HBO’nun belgeselini HBO Go hizmetlerine ne zaman ekleyeceğini duymadım. Bir tavsiye ederim VPN veya Akıllı DNS Kanal 4’te Citizenfour izlemek için.

Coğrafi Bloklardan Kaçınmak için VPN Nasıl Kullanılır

Citizenfour’u HBO Go, Kanal 4 veya başka bir yerde seyretmekten bahsettiğimizde coğrafi blokları aklınızda tutmanız gerekir. HBO, Kanal 4, Netflix, Hulu gibi içerik sağlayıcıları, içerik sahipleri tarafından bir coğrafi bölge dışındaki kullanıcıları engellemeye zorlanır. Bu, yurt dışında seyahat ederken en sevdiğiniz Netflix ABD şovlarının tadını çıkaramayacağınız anlamına gelir. En azından bir VPN olmadan değil. Seçtiğiniz ülkedeki bir VPN sunucusuna bağlandığınızda, sağlayıcı size yerel bir IP adresi atar. Bu, o ülkedeki içeriği özgürce görüntülemenize olanak tanır. HBO ve Netflix gibi Sone kanalları hala abonelik gerektirir. Kanal 4 ve 4oD dahil diğerleri.

Citizenfour Storyline

İşte filmin hikayesinde bir pasaj IMDB:

Ocak 2013’te Laura Poitras, NSA tarafından dünya çapında diğer istihbarat kurumlarıyla işbirliği içinde yürütülen yasadışı gizli gözetim programlarına dair kanıt bulunduğunu iddia eden “CITIZENFOUR” dan anonim olarak şifrelenmiş e-postalar almaya başladı. Beş ay sonra, o ve muhabirler Glenn Greenwald ve Ewen MacAskill, Edward Snowden olduğu ortaya çıkan adamla birçok toplantıdan önce Hong Kong’a uçtu. Kamerasını yanına getirdi. Ortaya çıkan film gözlerimizin önünde ortaya çıkan tarih.

Stream Citizenfour için en iyi VPN

Öncelikle güvenilir bir VPN hizmeti bulmak isteyeceksiniz. Bu durumda, Birleşik Krallık’ta hızlı VPN sunucularına sahip bir tane isteyeceksiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç VPN var. İşte favorilerimizden bazıları.

RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu

Citizenfour’u İzlemek İçin VPN Nasıl Kullanılır

Kullanacağım IPVanish Citizenfour belgeselini izlemek için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağına dair örnek. Öncelikle müşterilerini indirmek isteyeceksiniz. IPVanish Windows, Mac ve Linux için ücretsiz yazılım sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. IPVanish istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

IPVanish Windows istemcisi v2.0

 • Bir sunucu konumu seçin. Londra, Manchester veya Nottingham’ı seçmenizi öneririm.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. PPTP ve L2TP’yi de desteklerler. En iyi gizlilik koruması için hala OpenVPN’i öneriyoruz.
 • Bağlan’a tıklayın. Birkaç saniye sonra üstteki düğmenin yeşile döndüğünü ve “Bağlantıyı Kes” i göstereceksiniz. Ayrıca, sunucu konumu ve IP adresinin istemcinin üstünde göründüğünü fark edeceksiniz.
 • Bağlandıktan sonra, herkesin çevrimiçi olarak anlayabileceği kadar İngiltere’de bulunacaksınız. Bu şekilde Londra’da oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabiliriz. ABD’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlanırsak aynı şey geçerli olurdu.

Hepsi bu kadar. Artık İngiltere’deki IPVanish sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, sanki oradaymışsınız gibi İnternet’e göz atabilirsiniz. ABD’de bir sunucuya bağlanmak, oradaki coğrafi olarak engellenen sitelere de tam erişim sağlayacaktır. Aynı şey her ülke için de geçerlidir.

Muhtemelen şimdiye kadar anlayabileceğiniz gibi, iyi bir VPN dünyadaki içeriğe erişimi açar. ABD dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Amazon Instant gibi popüler servislere erişmenize yardımcı olabilir. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, ABD’de oturuyormuş gibi Netflix’te ABD televizyon şovlarını ve filmlerini izlemenize yardımcı olacak.

Citizenfour belgeselini izleyin ve bu Çarşamba gecesi Kanal 4’te Edward Snowden hakkında daha fazla bilgi edinin. Lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın, böylece belgeseli izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bizi takip et @VPNFan önde gelen sağlayıcılardan en son VPN incelemeleri ve promosyonları için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map