Canlı Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonası Canlı İzle

Artistik JimnastikDünya Artistik Jimnastik Şampiyonası, Fédération Internationale de Gymnastique tarafından yönetilmektedir (FIG). 2019 sürümü 4 Ekim 2019’da başlayacak ve 13 Ekim 2019’da Stuttgart, Almanya’da sona erecek ve 93 ülkeden 572 yarışmacı yer alacak. Tahmin edebileceğiniz gibi, bu şampiyonaları çeşitli şekillerde izlemenin birkaç farklı yolu vardır. ABD’deyseniz, Olimpiyat Kanalı veya NBCSN’de izlemeniz gerekecek. Kapsam sunan bir ülkedeyseniz, hepiniz hazırsınız demektir. Belirli bir kapsamı izlemek istiyorsanız veya normal bölgenizin dışında seyahat edecekseniz, şampiyonaları her yerde bir VPN ile izleyebilirsiniz..


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu

Her Yerden 2019 Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonası Nasıl İzlenir

ABD kapsamı için şu adımları izleyin.

 1. İçin kayıt olun ExpressVPN (30 günlük risksiz para iade garantisi içerir)
 2. ExpressVPN uygulamasını cihazınıza indirip yükleyin
 3. ABD’deki bir VPN sunucusuna bağlanma NBCSN veya Olimpiyat Kanalı kapsamı.
 4. Şampiyonalara canlı akış erişiminin keyfini çıkarın.

2019 Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonası 2019 Programı

Bahsettiğimiz gibi, 2019 Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonası Almanya’nın Stuttgart kentinde yapılacak. Yarışma zamanlarına bir göz atalım. 8. ile finale başlayacağız. Tüm zamanlar EST.

 • 08 Ekim, 08:30 EST – Kadın Takım Finali – NBCSN (canlı)
 • 9 Ekim, 07:45 EST – Erkekler Takım Finali – Olimpiyat Kanalı (canlı)
 • 9 Ekim, 15:00 EST – Erkekler Takım Finali – NBCSN (gecikmeli)
 • 10 Ekim, 10:00 – EST – Kadın All-Around Finali – NBCSN (canlı)
 • 11 Ekim, 10:00 – EST – Erkekler için All-Around Finali – Olimpiyat Kanalı (canlı)
 • 11 Ekim, 21:30 EST – Erkekler için Çok Yönlü Final – NBCSN (gecikmeli)
 • 12 Ekim 10 EST – Etkinlik Finalleri 1. Gün – Olimpiyat Kanalı (canlı)
 • 12 Ekim, 15:00 EST – Etkinlik Finalleri 1. Gün – NBCSN (gecikmeli)
 • 13 Ekim, 12:00 EST – Etkinlik Finalleri 2. Gün – Olimpiyat Kanalı (gecikmeli)
 • 13 Ekim, 23:00 EST – Etkinlik Finalleri 2. Gün – NBCSN (gecikmeli)

Artistik jimnastiği seviyorsanız, bu şampiyonluklar kaçırmak istemeyeceğiniz şampiyonluklar değildir. Şu anda kapsama alanı sunan bir ülkenin dışındaysanız, ABD’ye erişmek için ABD’deki bir sunucuya bağlanmak isteyebilirsiniz. NBCSN. Yıllık ve aylık abonelikler bulabilirsiniz. Bununla birlikte, bu kanallarda 2019 Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonası’nın kapsamını izlemek için ABD’de bir VPN’ye bağlanmanız gerekecek. Aksi takdirde, coğrafi bloklarla karşılaşacaksınız.

NBCSN’de 2019 Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonasını izlemeye ek olarak, bir dizi başka spor etkinliğinin tadını çıkarabilirsiniz. NBCSN için ABD’ye veya diğer ülkelerden birine (istediğiniz kapsama alanınız için listeleri kontrol edin) bağlamak istediğinizde, bunlar sizi kapsamaktadır. Şampiyonaların heyecan verici olacağından emin olabilirsiniz ve harika bir rekabet bulacaksınız. Bu, kaçırmak istemeyeceğin bir şey.

2019 Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonasını İzlemek için Bir VPN Nasıl Kullanılır

Kullanacağız ExpressVPN NBCSN veya Olimpiyat Kanalı için 2019 Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonasını yayınlamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği. İlk olarak, VPN istemcisini indirmek istersiniz. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. ExpressVPN istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

ExpressVPN Windows istemcisi

 • Bir sunucu konumu seçin. NBCSN kapsamı için ABD’de bir sunucu kullanmalısınız. Bahsettiğimiz gibi, bunun nedeni bölgenin dışında coğrafi olarak engellenmenizdir. Bu nedenle, Atlanta’da bir sunucu seçtiğimizi görebilirsiniz.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için TCP’den daha hızlı olduğu için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. Ayrıca PPTP, L2TP ve SSTP’yi de desteklerler. Hız ve gizlilik korumasının en iyi karışımı için hala OpenVPN UDP’yi öneriyoruz.
 • Büyük yuvarlak bağlantı düğmesine tıklayın. Birkaç saniye sonra düğmenin etrafındaki kalkanın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Ayrıca “VPN AÇIK” olduğunu bildiren bir mesaj da olacaktır.
 • Artık çevrimiçi olarak herkesin anlayabileceği kadarıyla ABD’de bir IP adresiniz var. Bu nedenle, sanki orada oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabilirsiniz. Farklı bir bölgedeki bir sunucuya bağlanırsanız aynı şey geçerli olur.

Hepsi bu kadar. Artık Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ExpressVPN sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, İnternet’e sanki oradaymış gibi göz atabilirsiniz. Aynı durum her ülke için de geçerlidir. Farklı bir spor izlemek için İngiltere’deki bir sunucuya veya o bölgenin kapsama alanını izlemek istiyorsanız Avustralya’ya bağlanın.

İyi bir VPN hizmetine bağlanmak, nerede olursanız olun içeriğe erişimi açar. Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşayanlar için Netflix, Hulu ve Pandora gibi popüler hizmetlere doğru sağlayıcıyla erişirsiniz. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, tıpkı ABD’de oturuyormuş gibi Netflix’te ABD televizyon şovlarını ve filmlerini izlemenize yardımcı olacak. Aynı şey diğer bölgeler için de söylenebilir.

Artık 2019 Dünya Artistik Jimnastik Şampiyonası’nın tüm heyecanının tadını çıkarabilirsiniz. Bu turnuvayı hangi takım / ülke kazanacak? Öğrenmek için ayar yapmanız gerekecek. Bir VPN ile dünyanın her yerinden artistik jimnastik şampiyonalarının tadını çıkarabilmeleri için lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın. Bizi takip et @VPNFan ihtiyaçlarınız için en son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map