Bir VPN ile ScrewAttack Nasıl Engellenir

screwattackScrewAttack çok popüler bir YouTube kanalı. Goku VS Süpermen Ölüm Savaşı, Beş Daha Eğlenceli Gerçek – Pokemon ve Bir Dakika Yakın Dövüş – Akrep VS Hayalet Sürücü gibi çok popüler videolara sahipler. ScrewAttack videoları izlerken gecikme, yavaş bağlantılar ve hatta coğrafi olarak engellenmiş videolar yaşayabilirsiniz. Bu sorunları çözmek için bir VPN öneriyorum. Bir VPN, IP adresinizi başka bir konuma değiştirmenize izin verecektir. Daha iyi bir bağlantı olan bir yerde bir IP seçerseniz, bağlantı hızını artırabilir ve gecikmeyi azaltabilirsiniz. İzlemek istediğiniz videonun bulunduğu IP’yi seçerseniz, coğrafi kısıtlamaları aşabilirsiniz.


ScrewAttack’ın 2.500.000’den fazla abonesi var ve bunun nedeni videolar var. Kanalda dört ana video türü var. Bu dördü Beş Eğlenceli Gerçek, Sevdiğimiz / Nefret Edilen Nedenler ve En İyi Onlarca ve Ölüm Savaşı’nı içerir. Ayrıca başka teorik videolar, en iyi oyunlar ve canlı yayın oyunları var.

Five Fun Facts, adından da anlaşılacağı gibi beş gerçek içeren bir video dizisidir. Dizide Five Fun Facts of Pokemon ve Five fun Facts of South Park gibi her türlü video bulunmaktadır. Çoğu zaman ABD’de her hafta Salı günleri açıktır. Diğer ülkelerde gün çok.

Sevdiğimiz / Nefret Edilen Nedenler başka bir dizidir. Bu dizinin özel yanı, Evil Craig’in tüm nefret videolarını yapması. Aşk videoları ScrewAttack ekibinin diğer üyeleri tarafından yapılır. Bu videolar, yaptıkları oyunlardan nefret etmeleri ve sevmeleri için tüm nedenleri verir. Çoğu zaman Perşembe günü ABD’de. Elbette video sürümlerinin zamanlaması bulunduğunuz yere göre değişir.

Top Tens, ScrewAttack’ın farklı konulardaki en iyi 20, 10 veya 5 şeylerini listelediği bir seridir. Videoların çoğu ilk 10’larda ve iyi. Bu videolardan 100’den fazla var ve haftalık olarak yayınlamaya çalışıyorlar. Dizi çoğunlukla ABD’de Cuma günleri gösteriliyor.

Ölüm Savaşı, Wiz ve Boom Stick’in ev sahipliğinde bir seri. Bu seri, kimin kazanacağını görmek için rakip yeteneklere, saldırılara ve savunmaya bakan iki diziye sahip. Analiz ederken karakterlerin kim olduğunu ve neyin iyi olduğunu açıklayacaklar. Bunun sonunda ölümle savaşan iki karakterin bir videosu olacak. Savaştan sonra kazananın neden kazandığını açıklayacaklar. Bu seri ABD’de Çarşamba günleri, ancak bazen ara verecek.

Ölüm Savaşı’ndan yola çıkarak ScrewAttack tarafından yapılan iki seri daha var. Bu iki seri Bir Dakika Yakın Dövüşler ve Ölüm Masası Savaşıdır. İkincisi, Death Battle katılımcıları hakkında ScrewAttack ekibinin Ölüm Savaşı videoları hazırlarken öğrendiği ilginç gerçekleri veriyor. Bu seri normalde ABD’de pazar günleri. Şu anda bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak zamanlamada bir fark olabilir. İlk seri, verilen veriler dışında Ölüm Savaşı ile tamamen aynıdır. Bu serinin belirli bir tarihi yok ve herhangi bir zamanda çıkabilir.

ScrewAttack çok popüler bir YouTube Kanalı. Her türlü video oyunu, çizgi roman ve anime ile ilgili videolar var. Ana dizi Beş Eğlenceli Gerçekler, Sevdiğimiz / Nefret Ettiğimiz Sebepler, Top Tens ve Ölüm Savaşı. Genel olarak ScrewAttack, sizin ve arkadaşlarınızın izlemekten ve abone olmaktan keyif alacağınızdan emin olduğum çok eğlenceli bir YouTube kanalı.

ScrewAttack’ı izlemek için bir VPN tavsiye etmek istiyorum. Bir VPN, IP’nizi seçtiğiniz başka bir konuma değiştirmenize olanak tanır. Bağlantısı iyi olan bir alana yakın bir IP seçerseniz, daha az gecikme ve daha iyi bir bağlantınız olabilir. İzlemek istediğiniz videonun bulunduğu alanda bir IP seçerseniz, coğrafi kısıtlamayı aşabilirsiniz.

ScrewAttack’ın Engelini Kaldırmak için Bir VPN Nasıl Kullanılır

Kullanacağım IPVanish ScrewAttack’ı YouTube’da izlemek için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği. Önce VPN istemcisini indirmek istersiniz. IPVanish Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. IPVanish istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

IPVanish Windows istemcisi v2.0

 • Bir sunucu konumu seçin. Atlanta’yı seçtik, ancak IPVanish’in dünya çapında geniş bir sunucu ağı var.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. PPTP ve L2TP’yi de desteklerler. En iyi gizlilik koruması için hala OpenVPN’i öneriyoruz.
 • Bağlan’a tıklayın. Birkaç saniye sonra üstteki düğmenin yeşile döndüğünü ve “Bağlantıyı Kes” i göstereceksiniz. Ayrıca, sunucu konumu ve IP adresinin istemcinin üstünde göründüğünü fark edeceksiniz.
 • Artık çevrimiçi olarak herkesin anlayabileceği kadarıyla ABD’de bulunuyoruz. Bu şekilde Atlanta’da oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabiliriz. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlanırsak aynı şey geçerli olurdu.

Hepsi bu kadar. Artık Amerika Birleşik Devletleri’ndeki IPVanish sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, İnternet’e göz atabilir ve sanki oradaymışsınız gibi çevrimiçi oyunlar oynayabilirsiniz. Aynı durum her ülke için de geçerlidir. BBC iPlayer’ı izlemek için İngiltere’deki bir sunucuya veya o bölgedeki Netflix içeriğini izlemek için başka bir ülkeye bağlanın.

Muhtemelen şimdiye kadar anlayabileceğiniz gibi, iyi bir VPN dünyadaki içeriğe erişimi açar. Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Pandora gibi popüler hizmetlere erişmenize yardımcı olabilir. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, ABD’de veya erişmek istediğiniz herhangi bir bölgede oturuyormuş gibi ABD televizyon şovlarını ve filmlerini Netflix’te izlemenize yardımcı olacak.

YouTube’un Engellemesi Nasıl Kaldırılır (Xbox One, Wii U ve PS4)

YouTube’da ScrewAttack’ı izlemek için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği için IPVanish’i bir kez daha kullanacağım. IPVanish, hizmeti çoğu sağlayıcıdan daha hızlı ve daha güvenilir hale getiren kendi ağını yönettiği için oyun için en sevdiğim VPN. Ayrıca En İyi 10 VPN daha fazla seçenek için liste.

IPVanish ile kurulmanın ilk adımı normalde sisteminizin istemci yazılımını indirmektir. IPVanish Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak. Oyun konsolları VPN için yerel desteğe sahip olmadığından, bu PS4, Wii U veya Xbox One için işe yaramayacak. Neyse ki, oyun trafiğinizi şifrelemenin ve bir VPN üzerinden göndermenin hala bir yolu var. Cevap VPN’yi yönlendiricinizden çalıştırıyor.

FlashRouters VPN Kurulumu

Hangi marka ve model yönlendiriciyi kullandığınıza bağlı olarak, üçüncü taraf VPN hizmetlerini destekleyebilir. Eğer öyleyse, yönlendiriciniz üzerinden PPTP veya L2TP bağlantısı kurmak için VPN sağlayıcınızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Aksi takdirde tavsiye ederim FlashRouters.  FlashRouters ekibi popüler, marka adı yönlendiricileri alır ve DD-WRT veya Tomato ürün yazılımı ile yanıp söner. Bu, cihazların fabrikada kurulu ürün yazılımı ile olduğundan çok daha fazla özelliğe sahip olmasını sağlar. Tüm FlashRouters, VPN desteği ile önceden yapılandırılmış olarak gelir.

ScrewAttack’ı YouTube’da izlerken tüm heyecanın tadını çıkarın. Bir VPN ile dünyanın her yerinden YouTube’un keyfini çıkarabilmeleri için lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın. Bizi takip et @VPNFan son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map