Bir VPN ile Minecraft’ın Engelini Kaldırma

MinecraftMinecraft, blok dünyasında Steve olarak oynayacağınız bir oyundur. Ayrıca arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz birçok sunucu var. Oyuncular yavaş bağlantı ve kötü sunucu gecikmesi yaşayabilir. Elit oyuncular DDoS saldırılarına da açıktır. Minecraft sorunlarının engelini kaldırmak için bir VPN öneriyorum. Bir VPN IP adresinizi değiştirir ve hatta gerekirse döndürür. Bu, üst düzey oyuncuların DDoS saldırılarından kaçınmasına yardımcı olacaktır. VPN ayrıca kişisel bilgilerinizi de şifreler. Daha da iyisi, oyun sunucusunun yakınındaki bir VPN konumuna bağlanırsanız, daha hızlı bir bağlantıya ve daha az gecikmeye neden olabilir.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Minecraft (PC) Oynamak için VPN Nasıl Kullanılır

Kullanacağım ExpressVPN Minecraft’ı çevrimiçi oynamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği. Önce VPN istemcisini indirmek istersiniz. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. ExpressVPN istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

ExpressVPN sunucu konumları

 • Birçok oyuncu ABD’deki sunuculara bağlanmayı sevdiğinden, bu ülkeyi rehberimiz için kullandık. ExpressVPN’in tüm dünyada geniş bir sunucu ağı var.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için TCP’den daha hızlı olduğu için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. Ayrıca PPTP, L2TP ve SSTP’yi de desteklerler. Hız ve gizlilik korumasının en iyi karışımı için hala OpenVPN UDP’yi öneriyoruz.
 • Büyük yuvarlak bağlantı düğmesine tıklayın. Birkaç saniye sonra düğmenin etrafındaki kalkanın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Ayrıca “VPN AÇIK” olduğunu bildiren bir mesaj da olacaktır.
 • Artık ABD’de herkesin çevrimiçi olarak söyleyebileceği bir IP adresiniz var. Bu nedenle, sanki orada oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabilirsiniz. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlandığınızda da aynı şey geçerli olur.

Bunu yapmak o kadar kolay. Artık ABD’de bir ExpressVPN sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, sanki oradaymışsınız gibi oyun oynayabilir, İnternet’e göz atabilir veya şovları izleyebilirsiniz. İngiltere’deki bir sunucuya bağlanmak, oradaki coğrafi olarak engellenen sitelere de tam erişim sağlayacaktır. Aynı şey her ülke için de geçerlidir.

Muhtemelen şimdiye kadar anlayabileceğiniz gibi, iyi bir VPN dünyadaki içeriğe erişimi açar. Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Pandora gibi popüler hizmetlere erişmenize yardımcı olabilir. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, ABD’de veya erişmek istediğiniz herhangi bir bölgede oturuyormuşsunuz gibi Netflix’te ABD televizyon şovlarını ve filmlerini izlemenize yardımcı olacak.

Minecraft’ı Oynamak için Bir VPN Nasıl Kullanılır (Xbox One ve PS4)

Oyun konsolunuzda Minecraft oynamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği için ExpressVPN’i bir kez daha kullanacağım. En sevdiğim oyun VPN’leri çünkü ExpressVPN, hizmeti oyuncular için mükemmel bir seçenek haline getiren çok büyük bir ağı yönetiyor.

ExpressVPN ile kurulmanın ilk adımı normalde sisteminizin istemci yazılımını indirmektir. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak. Oyun konsolları yerel VPN desteğinden yoksun olduğu için bu PS4, Xbox One veya Nintendo için işe yaramayacak. Neyse ki, oyun trafiğinizi şifrelemenin ve bir VPN üzerinden göndermenin hala bir yolu var. Cevap VPN’yi yönlendiricinizden çalıştırıyor. Not: Şifrelemeye ihtiyacınız yoksa, yönlendiricinizi yapılandırmanıza gerek kalmadan ExpressVPN MediaStramer (Akıllı DNS) özelliğini kullanabilirsiniz. Çok çeşitli oyun konsollarını destekler.

ExpressVPN yönlendirici uygulaması

Hangi marka ve model yönlendiriciyi kullandığınıza bağlı olarak, üçüncü taraf VPN hizmetlerini destekleyebilir. Eğer öyleyse yönlendiricinizden bir bağlantı kurmak için VPN sağlayıcınızdan gerekli bilgileri alabilirsiniz. Aksi takdirde tavsiye ederim FlashRouters. FlashRouters ekibi popüler, marka adı yönlendiricileri alır ve DD-WRT veya Tomato ürün yazılımı ile yanıp söner. Bu, cihazların fabrikada kurulu ürün yazılımı ile olduğundan çok daha fazla özelliğe sahip olmasını sağlar. Tüm FlashRouters, VPN desteği ile önceden yapılandırılmış olarak gelir.

Minecraft Maç Özetleri

MInecraft, Windows, Mac, Xbox one, Xbox 360, PS4, PS3, Andriod, IOs, Windows phone ve Amazon Kindle Fire’da kullanılabilir. Mac / Windows oyunları, oyunu sonsuza dek oynamak için profil verecek bir kerelik ücrettir. Oyunu Windows ve Mac, konsollar için Amazon ve Andriod, iOS, Windows phone ve Amazon Kindle Fire için App store ile MInecraft sitesinde bulabilirsiniz. Oyunun çoğu versiyonunda yaratıcı, hayatta kalma ve hardcore olmak üzere üç mod bulunur. Yaratıcı mod, sınırsız sayıda sarf malzemesiyle her şeyi inşa edebileceğiniz yerdir. Hayatta kalma modu, açlığınıza ve kalplerinize bakmanız gereken yerdir. çeteler, çiğ et, lav, dümdüz yukarı veya aşağı kazma, düşme ve suda boğulma sizi öldürebilir, ancak yeniden doğacaksınız. Hardcore modu aynı hayatta kalma modu gibidir, ama öldüğünüzde hayata geri dönmeyeceksiniz. Tüm modlarda EXP öldürüldüğünde çeteler tarafından düşürülür. Çetelere hem huzurlu hem de ölümcül dahildir. Bazı çeteler şunları içerir:

 • Tavuk: Huzurlu. Yere küçüktür, yüzer ve düşme hasarı yaşamamak için kanatlarını çırpabilir. Öldüğünde tavuk eti ve tüyleri düşürür. Saman verildiğinde ve saman verilen başka bir tavuğun yanında ürer.
 • Koyun: Huzurlu. Yüzen, düşme hasarı çeken, kesildiğinde yün veren ve farklı renklerde boyanabilen yarı büyük bir hayvandır. Öldüğünde yün bırakır. Saman verildiğinde ve saman verilen başka bir koyun yanında ürer.
 • İnek: Huzurlu. Kahverengi ve beyaz olan yarı büyük bir hayvandır, size süt verir, yüzer ve düşme hasarı çeker. Öldüğünde deri ve inek eti bırakabilir. Saman verildiğinde ve saman verilen başka bir ineğin yanında ürer.
 • Domuz: Huzurlu. Zemin çetesinden daha küçüktür, pembedir, eyerle sürülebilir, yüzer ve düşme hasarı çeker. Öldüğünde domuz eti düşürebilir. Saman verildiğinde ve saman verilen başka bir domuzun yanında ürer.
 • Mooshroom: bir ineğin aynısı size sağımlandığında mantar verir ve mantarları düşürebilir.
 • Sarmaşık: Günün her saatinde düşmanca davranın. Yarı büyük bir yaratıktır, yeşildir ve yakınınızdayken patlar. Öldüğünde barut düşebilir.
 • Örümcek: gece düşmanca. Küçük bir yaratıktır, öldürmek için fazla bir şey yapmaz ve tırmanabilir. Öldüğünde ip ve örümcek gözlerini düşürebilir.
 • Zombi: Hasım. Orta boy mafya, yavaş, yeşil ve zırhı olabilir. Silah, zırh, patates, havuç ve çürük et bırakabilir.
 • Enderman: bir çeşit düşmanca. Çok büyük, mor gözler, vurulduğunda ışınlanır, gözlerine baktığınızda saldırır ve blokları toplayabilir. Öldüğünde bir Endereye düşebilir.
 • Zombi domuzadam: Vurulduğunda düşman. Bu yaratıklar Nether’un askerleri / vatandaşları gibidir, altın kılıçları vardır, ateşe ve lavlara karşı bağışıktırlar ve sadece saldırıya uğradıklarında saldırırlar. Karşılaştığınız her Zombie Pigman’a saldırdığınızda, sizi unutuncaya kadar sizi öldürmeye çalışacaksınız. Altın külçeleri ve çürük eti düşürebilir.
 • Ghast: Hasım. İkisinde de yaşamaz, havada yüzer, ateş topları vurur ve ateş topları geri yansıtılarak öldürülebilir. Öldürüldüğünde barut ve Ghast gözyaşlarını düşürür.
 • ender Ejderha: Çok Düşman. Görülen en zor patronlardan biri değilse, ne olduğunu bilmiyorum. Bu, Sonunda bulunur. Oraya ulaşmak için birden fazla zor görev yapmanız gerekir. Ayrıca savaşta çok iyi olmalısınız. Bu yaratık iyileştiğinde neredeyse yenilmez, altında bir Enderman ordusu var ve uçuyor. Öldüğünde Size çok fazla EXP veriyor Artık ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz.

Çetelerin düşürdüğü, mayınlı veya doğranmış ürünler işçilik, fırınlamada kullanılabilir veya yenilebilir. Bir şeyler yapmaya çalışırken Wiki’yi kullanın. Elmas, altın ve gümüş gibi minerallerin belirli Kazma türleri ile hasat edilmesi gerekir. Onlardan silah, zırh, vb yapmak için birlikte yapabileceğiniz malzemeler haline öğeleri pişirebilirsiniz … Maden olabilir şey Redstone olduğunu. Redstone, neredeyse her şeyi yapabilen mincraft’ın güçlerinden biridir. İnsanlar, bir kapıyı açan bir düğme kadar basit şeylere redstone deneyleri ile çalışan bir bilgisayar inşa etmek kadar ilginç şeyler yaptılar. Bunlardan herhangi birini yapmaya çalışmadan önce el fenerleri ve üretebileceğiniz bir yatağa ihtiyacınız olacak. Meşaleler çeteleri uzak tutar ve yataklar yerinizi kurtarır ve çoğu düşman çetenin ortaya çıktığı gece uyumaya izin verir.

Minecraft’ın farklı öğeleri olan bölgeleri de var. Bu bölgeler şunları içerir:

 • Karlı tepeler: Zeminde kar eritebilir, kar topları çıkarabilir ve bazı versiyonlarda kardan adam yapabilirsiniz. Birkaç bitki örtüsü, ağaçlar (yakınlarda karlı bir orman yoksa) ve hayvanlar var.
 • Otsu ova: Bu alanda hayvanların üremesi için yeniden dikilebilen ve saman haline getirilebilecek çok sayıda çim vardır ve genellikle ekim için yakındaki bir nehre sahiptir. Çok sayıda hayvan, bitki ve iyi miktarda daha küçük ağaçlara sahiptir..
 • Kuru Çöller: Çok sıcak iklim çok kum, kumtaşı, Kaktüsler ve bazı köylere sahiptir. Birkaç bitki örtüsü, hayvan ve ağaç vardır.
 • Yeşil Ormanlar: Çok yüksek ağaçları olan bir alan, doğal olarak bina için orada bir alanı yok ve ağaçlardan elma var. Çok sayıda ağaç, iyi miktarda hayvan ve iyi bitki örtüsü var.
 • Mavi Okyanuslar: Çok az ya da hiç ağacı yok, çok derin su, dondurulabilir, içinde bir tekne gezebilir ve içinde balık tutabilirsiniz. Birkaç ağaç, bitki örtüsü ve balık içermeyen hayvanlar.
 • Ürkütücü Bataklıklar: Bu bölgede biraz su var, daha küçük koyu ağaçlar, çok sayıda üzüm ve zambak yastığı var, ve cadılar var. İyi miktarda ağaç, hayvan ve bitki örtüsü.
 • Tropikal Ormanlar: Burası sıcak, ormanın etrafında okyanuslar veya nehirler var, burada çok sayıda ağaç ve asma da büyüyor ve çok sayıda hayvan var. Çok sayıda ağaç, hayvan ve bitki örtüsü.
 • Kara Mağaralar: Burası tüm çakıl, kırmızı taş, kömür, elmas, zümrüt, altın ve gümüşün olduğu yer. Burası ayrıca zararlı çetelerin, lavların çok var ve çok karanlık. Birkaç hayvan, sebzeler ve ağaçlar.
 • Nether: Hayvan, ağaç ve sebze olmayan alan. Çetelerle dolu bu yerde çok ateş, parıltı ve lav nehirleri var. Ayrıca Nether Kalesi adlı gizli bir kalesi var.
 • Büyük Mantar Bölgeleri: Burası her yerde ağaçlar, mooshroom ve çok sayıda mantar gibi büyük mantarların bulunduğu tek yerdir. Vegitaions, ağaçlar ve hayvanlar.

Tüm bu yerler ile insanlar inanılmaz şeyler inşa edebildiler. İnsanlar Disney World’ün kopyalarını yaptılar. Ayrıca Özgürlük Heykeli, Empire State Binası ve Eyfel Kulesi gibi ünlü simge yapıları yaptılar. Diğer insanlar futbol stadyumları, King Kong, Nyan Cat, Spongebob, Titanic ve korsan alanları gibi şeyler yarattı. Neyi inşa etmek istediğiniz önemli değil, Minecraft’ta yapabilirsiniz.

Minecraft ayrıca modlar ile değiştirilebilir. Hemen hemen her şey için modlar var. Size Pixelmon (Minecraft Pokemon), kil savaşçıları ve daha fazla canavar gibi şeyler verebilirler. Bazı modlar o kadar popüler hale gelir ki sunucular sadece diğer insanlarla oynamak için yapılır. Minecraft’ı yaratıcı olmanıza ilham verecek bir oyun arayan herkese tavsiye ederim.

Bir kez daha Minecraft’ı çevrimiçi oynamak için bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririm. Bir VPN, seçtiğiniz sunucu konumundan bir IP adresi verecektir. Performansı artıracak ve gecikmeyi azaltacaktır. Elit oyuncular DDoS saldırılarına karşı ek korumayı takdir edecek.

Çevrimiçi Minecraft oynarken tüm heyecanın tadını çıkarın. Bir VPN ile dünyanın her yerinden Minecraft’ın keyfini çıkarabilmeleri için lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın. Bizi takip et @VPNFan son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map