Bir VPN ile Gloria Victis Nasıl Oynanır

Gloria VictisGloria Victis bir ortaçağ MMORPG’dir. Oyunun fantezi yönleri çok azdır veya hiç yoktur ve oyun çok gerçekçi. Oyun PC’de ve Steam’de 9 Haziran 2016’da çıktı. Savaşacak, zanaat yapacak, loncalar oluşturacak ve kendi kaleni ya da köyünü kuracaksın. Gloria Victis oynarken gecikme ve yavaş bağlantı hızları yaşayabilirsiniz. Bu sorunu çözmek için bir VPN öneriyorum. Bir VPN, IP adresinizi seçtiğiniz sunucu konumundaki başka bir IP ile değiştirmenize izin verir. Oynadığınız sunucuya yakın bir yer seçerseniz gecikmeyi azaltabilir ve daha iyi bir bağlantı elde edebilirsiniz. Elit oyuncular DDoS saldırılarına karşı ekstra koruma isteyeceklerdir. Bir VPN, oyunu okulda veya işte oynamanızı engelleyen geçmiş güvenlik duvarlarını ve coğrafi kısıtlamaları almanıza da izin verecektir.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Gloria Victis oynamak için bir VPN nasıl kullanılır

Kullanacağım ExpressVPN Gloria Victis’i çevrimiçi oynamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği. Önce VPN istemcisini indirmek istersiniz. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. ExpressVPN istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

ExpressVPN sunucu konumları

 • Birçok oyuncu ABD’deki sunuculara bağlanmayı sevdiğinden, bu ülkeyi rehberimiz için kullandık. ExpressVPN’in tüm dünyada geniş bir sunucu ağı var.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için TCP’den daha hızlı olduğu için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. Ayrıca PPTP, L2TP ve SSTP’yi de desteklerler. Hız ve gizlilik korumasının en iyi karışımı için hala OpenVPN UDP’yi öneriyoruz.
 • Büyük yuvarlak bağlantı düğmesine tıklayın. Birkaç saniye sonra düğmenin etrafındaki kalkanın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Ayrıca “VPN AÇIK” olduğunu bildiren bir mesaj da olacaktır.
 • Artık ABD’de herkesin çevrimiçi olarak söyleyebileceği bir IP adresiniz var. Bu nedenle, sanki orada oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabilirsiniz. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlandığınızda da aynı şey geçerli olur.

Bunu yapmak o kadar kolay. Artık ABD’deki bir ExpressVPN sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, sanki oradaymışsınız gibi oyun oynayabilir, İnternet’e göz atabilir veya şovları izleyebilirsiniz. İngiltere’deki bir sunucuya bağlanmak, oradaki coğrafi olarak engellenen sitelere de tam erişim sağlayacaktır. Aynı şey her ülke için de geçerlidir.

Muhtemelen şimdiye kadar anlayabileceğiniz gibi, iyi bir VPN dünyadaki içeriğe erişimi açar. Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Pandora gibi popüler hizmetlere erişmenize yardımcı olabilir. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, ABD’de veya erişmek istediğiniz herhangi bir bölgede oturuyormuş gibi ABD televizyon şovlarını ve filmlerini Netflix’te izlemenize yardımcı olacak.

Gloria Victis Maç Özetleri

Gloria Victis’i başlattığınızda size dört ülkeden birine katılma seçeneği sunulur. Bütün uluslar çok eşsiz ve zengin bir geçmişe sahipler.

Milletler ve kısa bir hikaye:

 • Azebia İmparatorluğu: Azebi halkı büyük avcılar, izciler ve korkusuz savaşçılardır. Toprağın çorak olduğu sert çöl ortamında yaşıyorlar ve hayatta kalmanın tek yolu yetiştirdikleri hayvanlarla hasat edebilecekleri küçük tahıllar ve meyveler. Askeri uygulamalarına gelince, hafif zırh kullanırlar ve ortalama yakın dövüş silahları taşırlar. Ayrıca zor zamanlar geçirebilmek için süvarilere de güveniyorlar. Onların taktikleri hareketliliğe dayanıyor ve yüzleşmek için çok zorlu bir düşman.
 • ülkenin iç kısmı: Midland, federalizm ve ataerkilliğin bir holdingidir. Orta arazilerin batı ve doğu tarafları, tek bir güçlü ulus yapmak için birlikte çalışsalar da, iki kral tarafından ayrı ayrı yönetilir. Midland halkı Midlanders olarak bilinir. Altı metreden uzun olmasa da, hala oldukça güçlüler. Ulus çok zengindir ve bu nedenle savaşta olduğu zaman orta arazilerin çoğu şövalye veya savaşçı olarak tam zırh giyer. Genel olarak ulus en zengin olanıdır ve dağınık bir ülke değildirler.
 • Nordheim: Nordheim hükümeti daha çok kabileler ve liderleri tarafından yönetilen bir yer. Nordheim halkı İsmir olarak bilinir. İsmirler uzun ve inanılmaz derecede güçlü. Vatanlarında hayatta kalabilmek için güçlü olmaları gerektiğinden yaşam tarzları boyutlarına yansır. Her zaman kar yağdığı orta dağların kuzeyinde yaşıyorlar ve dağlardan başka görülecek bir şey yok. Askeri uygulamalarına gelince, iki elli kılıç ve balta ile çok deneyimlidirler. Ayrıca büyük kalkanlar kullanmakta da harikadırlar. Nordheim için savaşan insanlar, hesaba katılmaması gereken korkusuz savaşçılar olarak biliniyor.
 • Sangmar: Sangmar, Azebs gelene kadar güneyde çok büyük ve başarılı bir imparatorluktu. Neredeyse yok edildi ama hala umut var. Ülkenin hâlâ sahip olduğu iki şehirle Sangmar imparatorluğu yeniden yükselmeye çalışacak. Sangmar halkı Sangmarians olarak bilinir. Çok zekiler ve Azebs gibi zorlu koşullarda yaşamıyorlar. Ordu şimdi çok küçük, ama geriye kalan çok pahalı donanımlara sahip cesur savaşçıları ve en asil çelikleri içeriyor. Diğer imparatorluklar daha iyi izle çünkü Sangmar tekrar yükselebilir.

Ülkenizi seçtikten sonra ve düşmanınızı öldürmek için dışarı çıkmadan önce ekipmana ihtiyacınız olabilir. Sahip olduğunuz ekipman size kalmış, ancak bazı silahlar ve zırh setleri belirli dövüş stilleri için yardımcı olacaktır. İki tür ekipman zırh ve silahları içerir

Zırh:

 • Hafif Zırh: Zırh daha ucuz ve ağır zırhta olduğundan daha hızlı kalıyor.
 • Orta Zırh: Zırh hafif zırhtan daha pahalı ve sizi biraz daha yavaş bırakıyor, ancak çok daha fazla koruma sağlıyor.
 • Ağır Zırh: Zırh çok pahalıdır ve sizi çok yavaşlatır, ancak zırhın ağırlığından büyük bir koruma ve ivme kazanacaksınız..

Silahlar:

 • Yakın Savaş Silahları: Bu kategoride kılıçlar ucuz. Size yakın karakterlerle savaşmak daha kolaydır, ancak menzili olan herkesin avantajı vardır.
 • Sırık: Yakın dövüş silahlarından çok daha fazla menzile sahip ancak menzili kadar olmayan silahlar. Bu kategorideki en popüler silahlardan biri bir mızrak.
 • Menzilli Silahlar: Bu kategorideki en popüler silahlardan bazıları longbows ve crossbows. Bu silahlar uzaktan gerçekten güçlüdür ve saldırı alanına girmeden önce birçoklarını öldürebilirler, ancak yakınsanız, büyük bir dezavantajınız olacak.

Ekipmanınıza baktıktan sonra muhtemelen dışarı çıkıp ulusunuzun zaferi için savaşacaksınız. Bunu yapmadan önce Gloria Victis’de dövüş mekaniğinin nasıl çalıştığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Beceri, bu oyunun ana parçasıdır. Nasıl saldırı yapacağınızı, nereye saldıracağınızı ve nasıl kurulacağını öğrenmelisiniz, böylece öldürme darbesi alabilirsiniz. Gloria Victis’te hedefleme sistemi yoktur, bu yüzden rakibe tıklayıp arkanıza yaslanıp ne olduğunu izleyemezsiniz. Maça sürekli katılmalısın.

Bununla birlikte kazanmak için kullanabileceğiniz birçok teknik var. Kaçarken, silahınızı sallarken, okunuzu vururken ve koşarken, dayanıklılık çubuğuna bakmak isteyebilirsiniz. Oyunu daha gerçekçi tutmak için kullanılır. Dayanıklılığınızı kontrol altında tutmalısınız. Çok fazla dayanıklılık kullanırsanız savunmasız kalabilirsiniz, çünkü çok yorgunsunuzdur. Dayanıklılık kaybından daha fazla sorun yaşayabilirsiniz. Sonunda münzevi, tekli savaş, avcılık ve alem karşı dünya savaşı olacak. Oyuncuların becerilerini test etmek için oynanabilecek yarışmalar ve diğer şeyler var.

Yarışmalar / Kuşatmalar:

 • kuşatmalar: Kale, şehir, başkent veya kasaba olursa olsun, bu bir ordu gerektirir. Maç yüzlerce ölüm ve kazanmak için zor mücadele alacak.
 • Turnuvalar: Turnuvalardaki becerilerinizi başkalarına karşı test edin.
 • PvP Arena: Bu bir Roma Gladyatör dövüşü gibidir, ancak bunun dışında seçilen bir silahı kullanabilirsiniz. Bu tür bir maçı kazanmak için elinden geleni yapsan iyi olur.

Tüm bu kuşatmalar, PvP’ler, Turnuvalar ve ücretsiz dolaşımda para birimi ve öğeler bulacaksınız. Para birimi size malzeme, ekipman ve diğer şeyleri satın alabilir. Aldığınız malzemeler, işçilik için malzeme toplamanıza yardımcı olabilir. Sonuçlar bir kâr için kullanılabilir veya hatta satılabilir.

Farklı işçilik türleri şunları içerir:

 • Hayvancılık ve Mutfak Sanatları: yemek pişirmek
 • Terzilik ve Dericilik: Elde ettiğiniz kürkleri el işi yapmak için kullanabilirsiniz
 • Armorsmithing: Harika zırh parçaları yarat
 • Silah Dövmesi: Harika silahlar oluşturun
 • Ağaç: Mobilya ve fiyonklar oluşturun
 • Avcılık ve Ormancılık: Kullanacak insanlara satmak için kürk ve odun elde edin
 • Aktarlar ve Simya: Bitkileri zehir ve ilaç için nasıl kullanacağınızı öğrenin
 • Madencilik ve Metalurji: Değerli cevher gibi hammaddeler edinin
 • Artificing: Takı gibi aksesuarlar oluşturun
 • Mühendislik: Ölümcül savunma mekanizmaları ve saldırgan araçlar yaratın

Oyunun en önemli kısımlarından biri hava döngüsüdür. Bunun saçma olduğunu düşünüyor olabileceğini biliyorum, ama bu doğru. Hava, oyuncuyu etkiler. Günün saatine, hava durumuna ve mevsime bağlı olarak farklı NPC’lerle karşılaşacaksınız. Düşmanlar da farklı tepkiler verecek. Sezonlar, oyuncuyu farklı şekillerde etkileyen havayı değiştirir. Örneğin, yaz sıcağında ağır zırhlarla savaşmak zor olurdu ve oyun bunu açıklayacaktır. Birine gizlice saldırmanız gerekiyorsa, size gizli bir saldırı için mükemmel bir kapak vererek sisli havanın size yardımcı olmasını bekleyebilirsiniz. Ayın konumu, gelgitlerin ortaya çıkmasına neden olan benzersiz canavarlarla birlikte gelgiti de etkileyecek.

Gloria Victis, birçok oyun seçeneğine sahip bir MMORPG’dir. Rakipleri fethetmeye ve ulusunun gururu için savaşmaya çalışabilirsin. Oyuna odaklanmanızı sağlayan yüksek yoğunluklu dövüş stilini oynayın. Öğeleri hazırlayabilir ve tüm mevsimleri deneyimleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla loncalar kurun ve ulusunuz için zirveye çıkın. Gloria Victis sizin ve arkadaşlarınızın keyif alacağından emin olduğum zorlu bir oyundur.

Bir kez daha Gloria Victis’i çevrimiçi oynamak için bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririm. Bir VPN, seçtiğiniz sunucu konumundan bir IP adresi verecektir. Performansı artıracak ve gecikmeyi azaltacaktır. Elit oyuncular DDoS saldırılarına karşı ek korumayı takdir edecek.

Çevrimiçi Gloria Victis oynarken tüm aksiyonun tadını çıkarın. Bir VPN ile dünyanın her yerinden oyun oynamanın keyfini çıkarabilmeleri için lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın. Bizi takip et @VPNFan son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map