Agar.io için Sunucu Gecikmesini Azaltma

AgarioAgar.io çok popüler bir çevrimiçi oyundur. Oyun basit, ancak karmaşık yönleri de var. Oyun PC ve Mac için oluşturuldu, ancak Android ve iOS’a da taşındı. Agario çevrimiçi oynanır. Oyunun popülaritesi, geliştiricilere botlarla ve gecikmelerle başa çıkmanın yeni ve yaratıcı yollarını bulmalarını sağladı. Bir VPN botlara yardımcı olmazken, kesinlikle gecikmeye yardımcı olabilir. Agario hayranları, gecikmenin oyunda neden olabileceği sıkıntıyı biliyorlar. Sorunun giderilmesine yardımcı olmak için Agario ekibi daha fazla bant genişliği ve sunucu ekliyor. Bu harika bir başlangıç, ancak bir VPN de bu konuda size yardımcı olacaktır. Bir VPN, sunucunun konumuna göre size bir IP verecek bir sunucu seçmenize izin verecektir. Oynadığınız sunucuya yakın bir yer seçerseniz gecikmeyi azaltabilir ve oyunu hızlandırabilirsiniz. Genel IP adresiniz değiştirildiğinden, sizi DDoS saldırılarına karşı da korur. Oyun çok popüler olduğundan, birçok okul ve işyeri Agar.io’yu güvenlik duvarı kısıtlamaları ile engeller. İyi bir VPN, güvenlik duvarını ve diğer coğrafi kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olur.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Agar.io’daki oyun basit ama bir şekilde karmaşık. Diğer küçük daireleri yiyen bir daire olarak başlarsınız. Büyüdükçe yavaşlarsınız ve daha fazlasını görebilirsiniz. Sunucudaki en büyük çevre olmak için yarışıyorsunuz. Karmaşık kısım size verilen yeteneklerle gelir. Kendinizi eşit boyutta iki daireye ayırmak için boşluk çubuğunu kullanabilirsiniz. Bu, insanları yakalamanıza ve tüketmenize izin verir, çünkü o parçanızı kovursunuz, ancak bir süre bu formda kaldığınız için sizi riske atar. Kütlenize bağlı olarak ikiden fazla daireye bölünebilirsiniz. Q tuşu stratejik olarak da kullanılır. Diğer rakiplerinizi kitlenizin bir kısmı ile beslemenizi sağlar ve takımlarda oynarsanız etkili olabilir. Oyun hakkında son zor kısmı yeşil sabit güvenli noktalar. Sığacak kadar küçük olduğunuzda, büyük oyunculardan korunursunuz. Sığacak kadar büyükseniz, dokunmak çok fazla kütlenizi kaybetmenize neden olur..

Oynatılabilecek birkaç oyun modu vardır. Geliştiriciler sürekli olarak oyun modları ekliyor ve hepsi eğlenceli.

Orijinal oyun modları şunları içerir:

 • Herkes tek: herkese karşı sizi. Kaplamalara izin verilir
 • Takım: diğer renklere karşı savaşan bir takımda. Kaplamalara izin verilmiyor.
 • Deneysel: Farklı modlar denenir. Kaplamalara izin verilir.

Agar.io karakterinizi isimlendirerek başlar. Hemen hemen her şeyi adlandırabilirsiniz. Ancak bazı isimler size özel görünümler verecektir. Bu isimlerden bazıları:

 • 2ch.hk, 4chan, 8ch, 9gag, Arjantin, Avustralya, Avusturya, ayy Imao, Yem, Bangladeş, Belçika, Berlusconi, Blatter, Bosna, Boris, Botsvana, Brezilya, Bulgaristan, Çalı, Bizans, Kamboçya, Cameron, Kanada, Chavez Şili, Çin, cia, Clinton, Konfederasyon, Hırvatistan, Küba, Danimarka, Dilma, Doge, ea, Earth, Estonya, Avrupa Birliği, Facebook, Facepunch, Finlandiya, Fransa, Fransız İmparatorluğu, Alman İmparatorluğu, Almanya, Yunanistan, Hillary, Hollande, Hong Kong, Macaristan, İmparatorluk Japonya, Hindistan, Endonezya, İran, Irak, İrlanda, IRS, İtalya, Jamaika, Japonya, Kim Jong-Un, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Maldivler, Mars, Merkel, Meksika, Ay, NASA Hollanda, Nijerya, Kuzey Kore, Norveç, Obama, Köken, Pakistan, Palin, Peru, Pewdiepie, Piccolo, Pokerface, Polonya, Portekiz, Prodota, Prusya, Putin, Qing Hanedanlığı, Quebec, Kraliçe, Reddit, Romanya, Rusya, Sanik İskoçya, Sealand, Sir, Steam, Stussy, İsveç, İsviçre, Tayvan, Teksas, Tayland, Trump, Tsipras, Tumbler, Türkiye, Ukrayna, Birleşik Krallık, ABD, SSCB, Venezuela, Vinesauce, Wojak, Yaranaika

Daha fazla kaplama var, ancak bunları satın almak veya oyun para biriminde toplamak zorundasınız..

Agar.io’nun PC, Mac, iOS veya Android cihazınızda keyfini çıkarabilirsiniz. Oynaması ücretsiz. Nihayetinde en fazla kütleye sahip olmak için diğer daireleri yiyen bir dairesiniz. Ayrıca, çevrenizi özelleştirmenize yardımcı olabilecek ücretsiz ve ücretli deriler de vardır. Overall agar.io, siz ve arkadaşlarınızın işten, okuldan veya evden keyif alacağınızdan emin olduğum eğlenceli bir oyundur.

Bir kez daha Agar.io oynamak için bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririm. Bir VPN, seçtiğiniz sunucu konumundan bir IP adresi verecektir. Ayrıca, ping sürenizi azaltarak performansı artıracaktır. Bir VPN sizi DDoS saldırılarına karşı koruyacaktır. Ayrıca, okulda veya işyerinde coğrafi kısıtlamaları ve güvenlik duvarlarını geçmenize izin verir..

Agar.io oynamak için bir VPN nasıl kullanılır

Kullanacağım ExpressVPN Agar.io’yu çevrimiçi oynamak için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği. Önce VPN istemcisini indirmek istersiniz. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için ücretsiz istemci yazılımı sunar. İOS ve Android için ücretsiz uygulamalara ek olarak.

Artık bağlanma zamanı olan yazılımı indirme ve yükleme şansınız oldu. ExpressVPN istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz.

ExpressVPN sunucu konumları

 • Birçok oyuncu ABD’deki sunuculara bağlanmayı sevdiğinden, bu ülkeyi rehberimiz için kullandık. ExpressVPN’in tüm dünyada geniş bir sunucu ağı var.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için TCP’den daha hızlı olduğu için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. Ayrıca PPTP, L2TP ve SSTP’yi de desteklerler. Hız ve gizlilik korumasının en iyi karışımı için hala OpenVPN UDP’yi öneriyoruz.
 • Büyük yuvarlak bağlantı düğmesine tıklayın. Birkaç saniye sonra düğmenin etrafındaki kalkanın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Ayrıca “VPN AÇIK” olduğunu bildiren bir mesaj da olacaktır.
 • Artık ABD’de herkesin çevrimiçi olarak söyleyebileceği bir IP adresiniz var. Bu nedenle, sanki orada oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabilirsiniz. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlandığınızda da aynı şey geçerli olur.

Bunu yapmak o kadar kolay. Artık ABD’deki bir ExpressVPN sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, sanki oradaymışsınız gibi oyun oynayabilir, İnternet’e göz atabilir veya şovları izleyebilirsiniz. İngiltere’deki bir sunucuya bağlanmak, oradaki coğrafi olarak engellenen sitelere de tam erişim sağlayacaktır. Aynı şey her ülke için de geçerlidir.

Muhtemelen şimdiye kadar anlayabileceğiniz gibi, iyi bir VPN dünyadaki içeriğe erişimi açar. Amerika Birleşik Devletleri dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Pandora gibi popüler hizmetlere erişmenize yardımcı olabilir. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, ABD’de veya erişmek istediğiniz herhangi bir bölgede oturuyormuş gibi ABD televizyon şovlarını ve filmlerini Netflix’te izlemenize yardımcı olacak.

Çevrimiçi Agar.io oynarken tüm heyecanın tadını çıkarın. Lütfen bu yayını arkadaşlarınızla paylaşın, böylece Agar.io’nun dünyanın herhangi bir yerinden bir VPN ile keyfini çıkarabilirler. Bizi takip et @VPNFan son fırsatlar ve kılavuzlar için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map