ABD Dışında Youtube TV Nasıl İzlenir

YouTube TVYouTube, YouTube TV adı verilen bir üst (OTT) akış hizmeti başlattı. Servis TV alternatifi olarak tasarlanmıştır. Kablolu veya uydu TV sağlayıcısına ihtiyaç duymadan 45’ten fazla kanal sunar. Tabii ki, kanalların çoğunda reklam var. Bir göz atmaya değer, ancak sadece ABD veya ABD bölgelerinde mevcuttur. Orada yaşıyorsan, iyi olacaksın. Yurtdışında seyahat ediyorsanız veya ABD dışında çalışıyorsanız, bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır.


ABD Dışında Youtube TV İzlemek İçin En İyi VPN’ler

RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu

Youtube TV’de bulunan bazı kanallara bakalım.

 • ABC
 • CBS
 • NBC
 • Tilki
 • ESPN
 • Amerika Birleşik Devletleri
 • E!
 • CW

Ve biraz daha. Bazı rakiplerinin aksine, Youtube aynı anda 6 akışa izin verir. Ayrıca, DVR aracılığıyla bir şeyler kaydetmenize izin verir ve tüm favori şovlarınızı aynı anda veri limiti olmadan kaydedebilirsiniz. Bu hizmet için fiyatlandırma aylık 35 $ ‘dır. Showtime veya Fox Soccer Channel’ı eklemek istiyorsanız, bunlar ek bir ücrettir. Bununla birlikte, uluslararası seyahat ediyorsanız, hesabınıza erişemeyeceğinizi de söylerler.

Bu yüzden bir VPN kullanmak istersiniz. Önceden kaydolduysanız veya yapmak üzereyseniz, ABD’deki bir sunucuya bağlanmanız gerekir. Bu, coğrafi kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olacaktır. Neden kaçırmak zorundasınız ki şu anda ABD’de değilsiniz?

Hangi VPN hizmetini seçtiğiniz, hedeflerinize bağlıdır. İşleri basitleştirecek bazı iyi önerilerimiz var. Amacınız yalnızca tüm kanalları izleyebileceğinizden emin olmaksa, ExpressVPN MediaStreamer (Akıllı DNS) özelliğine bir göz atın. Bu, herhangi bir şifreleme yükü olmadan karşılaşabileceğiniz coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza yardımcı olacak bir Akıllı DNS hizmetidir. Hedefiniz daha fazla güvenlik odaklıysa, bir ExpressvPN sunucusuna bağlanmak istersiniz. VPN istemcileri bir kill switch özelliği içerir ve etkinlik günlükleri tutmazlar. VPN veya Akıllı DNS hizmetlerini istediğiniz zaman kullanabilir ve gerektiğinde bunlar arasında geçiş yapabilirsiniz.

YouTube TV İzlemek için VPN Nasıl Kullanılır

Kullanacağız ExpressVPN YouTube TV izlemek için bir VPN hizmetinin nasıl kullanılacağı örneği. İlk olarak, VPN istemcisini indirmek istersiniz. ExpressVPN, Windows, Mac ve Linux için istemci yazılımı sunar. Mobil kullanıcılar iOS ve Android uygulamaları indirebilir. Ağınızdaki her cihazı korumak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını bile kullanabilirsiniz. Tüm iletişimlerinizi, oyun konsolları ve akış kutuları gibi cihazlara destek sağlayan VPN aracılığıyla gönderir. Amazon Fire TV cihazları için bir uygulaması bile var.

Artık yazılımı indirme ve yükleme şansına sahip olduğunuza göre, artık bağlantı zamanı. ExpressVPN istemcisini başlatın ve bir sunucu konumu seçin. Windows istemcilerini kullanarak size adım adım yol göstereceğiz. HBO Now, ABD ile coğrafi olarak kısıtlandığından, ABD sunucularından resimler kullandığımızı unutmayın.

ExpressVPN sunucu konumları

 • HBO Now yalnızca ABD’de kullanılabildiğinden, ABD’de bir sunucu seçmek isteyeceksiniz. ExpressVPN, ABD’nin her yerinde bulunan geniş bir sunucu ağına sahiptir.
 • OpenVPN (TCP) veya (UDP) seçmenizi öneririz. YouTube gibi sitelerden video akışı için TCP’den daha hızlı olduğu için OpenVPN (UDP) kullanıyoruz. Ayrıca PPTP, L2TP ve SSTP’yi de desteklerler. Hız ve gizlilik korumasının en iyi karışımı için hala OpenVPN UDP’yi öneriyoruz.
 • Büyük yuvarlak bağlantı düğmesine tıklayın. Birkaç saniye sonra düğmenin etrafındaki kalkanın yeşile döndüğünü göreceksiniz. Ayrıca “VPN AÇIK” olduğunu bildiren bir mesaj da olacaktır.
 • Artık ABD’de herkesin çevrimiçi olarak söyleyebileceği bir IP adresiniz var. Bu nedenle, sanki orada oturuyormuş gibi herhangi bir siteye ulaşabilirsiniz. İngiltere’de veya dünyanın herhangi bir yerinde bir sunucuya bağlandığınızda da aynı şey geçerli olur.

Bunu yapmak o kadar kolay. Artık ABD’deki bir ExpressVPN sunucusundan bir IP adresiniz olduğuna göre, İnternet’te gezinebilir veya YouTube TV’yi sanki oradaymış gibi izleyebilirsiniz. Aynı durum herhangi bir ülke için de geçerlidir, ancak canlı yayınları izlemek için ABD’deki bir sunucuya bağlanmak isteyeceksiniz.

Muhtemelen şimdiye kadar anlayabileceğiniz gibi, iyi bir VPN dünyadaki içeriğe erişimi açar. ABD dışında yaşıyorsanız, hizmet Netflix, Hulu ve Amazon Instant gibi popüler servislere erişmenize yardımcı olabilir. Netflix gibi hizmetler için hala bir hesaba ihtiyacınız var, ancak VPN, ABD’de oturuyormuş gibi Netflix’te ABD televizyon şovlarını ve filmlerini izlemenize yardımcı olacak.

Bu seçeneklerin her ikisi de içeriğin engellemesini kaldırır. Az önce bahsettiğimiz harika seçenekler. Bunları hız, işlevsellik, sunucu konumları, güvenilirlik ve fiyata göre seçtik. Seyahate çıkmadan önce kolayca bağlanıp akış gerçekleştirebileceğinizden emin olun. Kontrol etmek için çekinmeyin en iyi 10 VPN hizmeti daha fazla isterseniz diğer seçeneklerin listesi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map