ABD Dışında Yahoo View’i İzleyecek En İyi VPN’ler

Yahoo GörüntüleHulu, Yahoo ile ortaklaşa Yahoo View adında yeni bir site başlattı. Bu, Hulu’ya taşıdığı reklam destekli, ücretsiz programlamayı boşaltma yeteneği verir. Hulu, “freemium” sitesinin resmini atıyor ve Netflix ile daha doğrudan rekabet etmek için yalnızca abonelik modeline gidiyor. Hulu gibi Yahoo View da ABD’deki izleyicilerle sınırlıdır. ABD dışında seyahat edenler bir VPN veya Akıllı DNS kullanarak Yahoo View’i izleyebilir. İşte ABD dışında Yahoo View izlemek için en iyi VPN’ler.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay Kutusu

Bu hareketten önce, Hulu’nun sitelerinin ücretsiz kısmına olan trafiği biraz düştü. Bunun olmasının birkaç nedeni olabilir. Daha fazla ödeme yapan müşteri elde etmek için Hulu insanları ücretsiz içerikten uzaklaştırmaya başladı. Hulu, ücretsiz içeriği bulmayı ve keyfini çıkarmayı çok zorlaştırdı. Başka nedenler olabilir, ancak hepsi Hulu’nun kararına yol açtı.

Hulu Kıdemli Başkan Yardımcısı Ben Smith, reklamlara dayalı şovların sınırlandığını ve artık içerik stratejileriyle uyumlu olmadığını belirtti. Yahoo View bu noktada devreye giriyor. Yahoo View yeni içeriğe blog sitesi olan Tumblr ile bağlanacak. Yahoo View’da yeni içerik izlerken aynı anda daha fazla kişinin Tumblr kullanmasını istiyorlar.

2007’nin başından bu yana Hulu, kullanıcıların ücretsiz olarak izleyebilecekleri gösteriler gerçekleştirdi. Gördüklerini sevdiyse veya daha fazlasını görmek isteselerdi, Hulu premium üyeliği satın alabilirlerdi. Şimdi Yahoo View, Hulu’nun ücretsiz çalıştığı gibi çalışacak. NBC, ABC, Fox, Hulu ve diğerleri sadece Amerika Birleşik Devletleri sakinlerine mükemmel programlama sunuyor. Hulu ücretsiz sürümünün izleyicileri bu kısıtlamayı oldukça iyi biliyor.

Yahoo View’un hedefi, güçlü bir TV izleme deneyimi oluşturmaktır ve içerik akışı bu hedefin bir parçasıdır. Yahoo View’da bulunan bazı içeriğe bakalım.

Amerikan Ninja Savaşçısı – Popüler bir Japon gerçeklik TV şovunun Amerikan versiyonu. Şov, Amerikan Ninja Savaşçısı unvanı için çok zor bir engel parkurunda yarışan elit sporcuları içeriyor.

MasterChef – Ünlü İngiliz şef Gordon Ramsay’ın ev sahipliğinde uzun süreli gerçeklik pişirme yarışması.

Naruto Shippuden – Genç bir ninja hakkında Japonca animasyon dizisi.

Amerika’nın yeteneği var – Simon Cowell tarafından yaratılan Reality American yetenek gösterisi. Gösteri İngiltere’nin muadili İngiltere’nin Got Talent’i gibi yapılandırıldı.

Genel Hastane – Tüm zamanların en ünlü Amerikan pembe dizisi. Gündüz draması 50 yıldan uzun süredir devam ediyor.

Bir Zamanlar – ABC’den klasik bir peri masalını farklı bir bükülme ile anlatan Amerikan Draması.

Ayrıca geçmişte ABD televizyonunda olan klasik programları da bulabilirsiniz. Bu şovlara örnek olarak Brady Bunch, Resim Sevinci, Alf, Mary Tyler Moore Gösterisi, En Sevdiğim Marslı ve diğerleri gösterilebilir..

Hulu gibi Yahoo View da içerik için farklı kategorilere sahiptir. Bu kategorilerde Kore Dramı, İngiliz, Latin, Çocuk şovları, Komedi, Drama, Filmler ve daha fazlası sunulmaktadır. Bu çok azı. Yahoo View bu harika seçeneklere sahiptir ve reklamları önemsemiyorsanız bunları izleyebilirsiniz.

Yahoo View için en iyi VPN’lere daha yakından bakalım.

1. Yahoo View için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Yahoo View için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 2,99 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 75 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 2,99 ABD dolarından sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Yahoo View için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4.87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

4. Yahoo View için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Yahoo View için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

24 ay boyunca ayda sadece 3,49 ABD doları karşılığında kaydolun (% 65 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi 7 günlük para iade garantisi ile ayda 3,49 $ ‘dan başlayan fiyatlarla VPN sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

Yahoo View’u ABD dışında izlemek istiyorsanız, VPN kullanmak önemlidir. yukarıdaki seçeneklerden daha fazla seçenek isteyenler için, sitemizde daha fazla sağlayıcı bulabileceksiniz. en iyi 10 VPN liste. Hepsi iyi performans gösterecek, ancak özellikle Yahoo View’i izlemek için kullanımı optimize etmek için seçimlerimizi yaptık. Bu şekilde, siteyi kullanırken en iyi güvenlik ve güvenliği elde edebilirsiniz. Rehberimizi okuyarak, mevcut en iyi seçenekleri görebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map