Oglądaj BBC iPlayer poza Wielką Brytanią

BBC TV CenterBritish Broadcasting Corportaion ogłosiło, że ich usługa BBC iPlayer Global zostanie zamknięta. Odcinają dostęp do międzynarodowej usługi BBC iPlayer 26 czerwca 2015 r. To pozostawi wielu widzów próbujących znaleźć alternatywne sposoby przesyłania swoich ulubionych programów BBC. Najłatwiejszym sposobem oglądania BBC iPlayer poza Wielką Brytanią jest użycie VPN.  Za chwilę pokażę, jak łatwo można odblokować witrynę za pomocą popularnej usługi VPN.


Najpierw chciałbym podzielić się małą informacją o tym, jak działa VPN, abyś mógł lepiej zrozumieć prostotę tego podejścia. BBC iPlayer korzysta z blokowania geograficznego opartego na protokole IP, aby zapewnić dostęp tylko widzom w Wielkiej Brytanii. Oznacza to, że sprawdza lokalizację adresu IP, aby ustalić, czy możesz przesyłać strumieniowo zawartość. Kiedy połączysz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii, przypisze ci on lokalny adres IP. Stamtąd możesz surfować po Internecie i przesyłać strumieniowo treści BBC iPlayer z zablokowaniem.

VPN ma wiele zastosowań, a odblokowanie dostępu do stron z transmisją strumieniową jest dużą zaletą. Dobra sieć VPN zabezpieczy również twoje dane poprzez szyfrowanie i pomoże chronić twoją prywatność w Internecie. Ponieważ mówimy o usłudze przesyłania strumieniowego, możesz także chcieć VPN, który obsługuje urządzenia mobilne. Wszystkie opcje wymienione w tym poście obejmują oprogramowanie klienckie dla systemów Windows i iOS oraz aplikacje mobilne na iOS i Androida. Są dobrze wyposażone w przepustowość potrzebną do strumieniowego przesyłania treści HD za pomocą szyfrowanego połączenia.

Najlepsza VPN do odblokowania BBC iPlayer

Najpierw będziesz chciał znaleźć niezawodną usługę VPN. W takim przypadku będziesz potrzebować takiego z szybkimi serwerami w Wielkiej Brytanii. Istnieje kilka VPN do wyboru. Oto kilka naszych ulubionych.

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Jak korzystać z VPN, aby oglądać BBC iPlayer

Użyję ExpressVPN na przykład, jak korzystać z usługi VPN do oglądania programów takich jak EastEnders i The Syndicate na BBC iPlayer. Najpierw chcesz pobrać ich klienta. ExpressVPN oferuje darmowe oprogramowanie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta ExpressVPN i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

Serwery ExpressVPN w Wielkiej Brytanii

 • Pamiętaj, że będziesz musiał połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii, aby oglądać BBC iPlayer. ExpressVPN ma dużą sieć serwerów zlokalizowanych na całym świecie.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do strumieniowego przesyłania filmów z witryn takich jak YouTube używamy OpenVPN (UDP), ponieważ jest szybszy niż TCP. Obsługują również PPTP, L2TP i SSTP. Nadal zalecamy OpenVPN UDP dla najlepszego połączenia szybkości i ochrony prywatności.
 • Kliknij duży okrągły przycisk połączenia. Po kilku sekundach zobaczysz, że tarcza wokół przycisku zmieni kolor na zielony. Pojawi się również komunikat informujący, że „VPN jest włączony”
 • Masz teraz adres IP w Wielkiej Brytanii, o ile ktokolwiek może powiedzieć online. W związku z tym możesz dotrzeć do dowolnej witryny tak, jakbyś tam siedział. To samo byłoby prawdą, jeśli podłączyłeś się do serwera w USA lub gdziekolwiek indziej na świecie.

To wszystko. Teraz, gdy masz adres IP z serwera ExpressVPN w Wielkiej Brytanii, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był i przesyłać strumieniowo zawartość za pomocą BBC iPlayer. Połączenie z serwerem w USA zapewni również pełny dostęp do stron blokowanych geograficznie. To samo dotyczy innych krajów.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu i Amazon Instant. Nadal potrzebujesz konta dla usług takich jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać programy i filmy w dowolnym regionie Netflix.

Oglądaj swoje ulubione filmy i oryginalne programy, takie jak The Interceptor i Napoleon na BBC iPlayer spoza Wielkiej Brytanii. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby mogli również odblokować dostęp do usług przesyłania strumieniowego. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze recenzje i promocje wiodących usług VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map