Jak oglądać NBC Seeso poza USA

Seeso to nowa usługa strumieniowego przesyłania wideo OTT oferowana przez NBC / Universal, która koncentruje się na komedii. NBC jest znany z wielkich komików. Saturday Night Live, 30 Rock, Parks and Recreation oraz The Tonight Show to tylko kilka programów, dzięki którym NBC jest popularnym wyborem fanów komedii na całym świecie. Nowa usługa Seeso daje członkom możliwość oglądania ulubionych komedii wraz z oryginałami. Usługa jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. Osoby spoza USA są blokowane geograficznie. Na szczęście możesz połączyć się z VPN w USA, aby oglądać Seeso z dowolnego miejsca na świecie.


Seeso

Seeso jest obecnie w fazie beta. Testowanie usługi jest bezpłatne od 3 grudnia do 6 stycznia. Gdy Seeso zostanie oficjalnie uruchomione 7 stycznia 2016 r., Usługa przesyłania strumieniowego będzie kosztować 3,99 USD miesięcznie. NBC nie opublikowało jeszcze tyle informacji, ale oto, co wiemy do tej pory. Seeso będzie zawierać popularne programy, takie jak Saturday Night Live, The Late Show z Jimmy Fallon, The Office, Parks and Recreation. Seeso będzie także zawierać oryginalny serial z Amy Poehler, serial animowany HarmonQuest oraz program stand-up z Wyatta Cenaca. Żeby wymienić tylko kilka.

Zobaczmy, co się stanie, gdy spróbujesz zarejestrować się w Seeso spoza Stanów Zjednoczonych:

Seeso zablokowane

Jak można się spodziewać, nawet wiadomość o blokowaniu geograficznym jest zabawna. Seeso poinformuje cię, że „To nie ty, to my. Wygląda na to, że jesteś poza USA. Dobrze dla Ciebie, źle dla Seeso, ponieważ nasze treści wideo można przesyłać strumieniowo tylko w Stanach Zjednoczonych ”. Kluczem do przesyłania strumieniowego Seeso spoza USA jest połączenie z serwerem VPN w tym kraju. Po połączeniu się z serwerem VPN w USA witryna Seeso nie będzie już blokowana. Będziesz mógł założyć konto i oglądać strumieniowo swoje ulubione programy komediowe i filmy z Seeso z dowolnego miejsca.

Najlepsza sieć VPN do odblokowania NBC Seeso

Najpierw będziesz chciał znaleźć niezawodną usługę VPN. W takim przypadku będziesz potrzebować takiego z szybkimi serwerami VPN w Stanach Zjednoczonych. Istnieje kilka VPN do wyboru. Oto kilka naszych ulubionych.

RangaVPN ServiceVPN Fan
PriceVisit
SiteServer
Lokalizacje Nie
LogsBrowser
Rozszerzenia Smart
DNS
1ExpressVPN6,67 USDExpressVPN160Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
2)NordVPN3,49 USDNordVPN87Pole wyboruPole wyboruPole wyboru
3)Prywatny dostęp do Internetu2,85 USDPIA49Pole wyboruPole wyboru

Jak korzystać z VPN, aby oglądać Seeso

Użyję IPVanish na przykład, jak korzystać z usługi VPN, aby oglądać swoich ulubionych komików na Seeso. Najpierw chcesz pobrać ich klienta. IPVanish oferuje darmowe oprogramowanie dla systemów Windows, Mac i Linux. Oprócz bezpłatnych aplikacji na iOS i Androida.

Teraz, gdy masz okazję pobrać i zainstalować oprogramowanie, czas się połączyć. Uruchom klienta IPVanish i wybierz lokalizację serwera. Przeprowadzimy Cię krok po kroku za pomocą ich klienta Windows.

Klient IPVanish Windows v2.0

 • Wybierz lokalizację serwera. Do moich ulubionych w USA należą Ashburn, Atlanta, Chicago, Dallas i Phoenix.
 • Zalecamy wybranie OpenVPN (TCP) lub (UDP). Do przesyłania strumieniowego filmów z witryn takich jak HBO Teraz używamy OpenVPN (UDP). Obsługują również PPTP i L2TP. Nadal zalecamy OpenVPN dla najlepszej ochrony prywatności.
 • Kliknij Połącz. Po kilku sekundach zobaczysz, że przycisk u góry zmienia kolor na zielony i pokazuje „Rozłącz”. Zauważysz także lokalizację serwera i adres IP u góry klienta.
 • Po nawiązaniu połączenia będziesz znajdować się w USA, o ile ktokolwiek może to stwierdzić online. W związku z tym możemy uzyskać dostęp do dowolnej witryny, tak jakbyś siedział w Atlancie lub w dowolnej wybranej lokalizacji serwera. To samo dotyczy połączenia z serwerem w Wielkiej Brytanii lub w innym miejscu na świecie.

To wszystko. Teraz, gdy masz adres IP z serwera IPVanish w USA, możesz przeglądać Internet tak, jakbyś tam był. Połączenie z serwerem w Wielkiej Brytanii zapewni również pełny dostęp do stron blokowanych geograficznie. To samo dotyczy każdego kraju.

Jak już zapewne wiesz, dobra sieć VPN otwiera dostęp do treści na całym świecie. Jeśli mieszkasz poza Stanami Zjednoczonymi, usługa może pomóc ci uzyskać dostęp do popularnych usług, takich jak Netflix, Hulu, HBO NOW i Amazon Instant. Nadal potrzebujesz konta dla usług takich jak Netflix, ale VPN pomoże ci oglądać amerykańskie programy telewizyjne i filmy tak, jakbyś siedział w Stanach Zjednoczonych.

Oglądaj ulubione seriale, programy późno w nocy i oryginalne programy komediowe Seeso z dowolnego miejsca na świecie. Udostępnij ten post swoim znajomym, aby również mogli się nimi cieszyć. Podążaj za nami @VPNFan najnowsze recenzje VPN i promocje od wiodących dostawców.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map