Дивіться BBC iPlayer за межами Великобританії

Телевізійний центр BBCБританська телерадіомовна корпорація оголосила, що їхня послуга BBC iPlayer Global закривається. Вони вимкнуть доступ до міжнародної служби BBC iPlayer 26 червня 2015 року. Це дозволить глядачам розібратися, щоб знайти альтернативні способи передавати свої улюблені шоу BBC. Найпростіший спосіб перегляду BBC iPlayer за межами Великобританії – це використання VPN.  Через мить я покажу вам, як легко розблокувати сайт за допомогою популярної послуги VPN.


По-перше, я хотів би поділитися невеликою інформацією про те, як працює VPN, щоб ви могли краще зрозуміти простоту такого підходу. BBC iPlayer використовує географічне блокування на основі IP, щоб лише надавати доступ глядачам у Сполученому Королівстві. Це означає, що він переглядає місце розташування вашої IP-адреси, щоб визначити, чи можете ви передавати вміст. При підключенні до VPN-сервера у Великобританії він призначить вам локальну IP-адресу. Звідти ви можете переглядати Інтернет та передавати вміст BBC iPlayer із блокуванням.

VPN має безліч застосувань, а розблокування доступу до потокових сайтів є головною перевагою. Хороший VPN також захистить ваші дані за допомогою шифрування та допоможе захистити вашу конфіденційність в Інтернеті. Оскільки ми говоримо про послугу потокової передачі, вам може знадобитися VPN, який підтримує мобільні пристрої. Перелічені в цій публікації параметри мають клієнтське програмне забезпечення для Windows та iOS, а також мобільні додатки для iOS та Android. Вони добре забезпечені пропускною здатністю, необхідною для передачі вмісту HD через зашифроване з’єднання.

Кращий VPN для розблокування iPlayer BBC

Спочатку вам потрібно буде знайти надійну послугу VPN. У такому випадку вам потрібен швидкий сервер у Великобританії. Є кілька VPN на вибір. Ось кілька наших улюблених.

RankVPN ServiceVPN Вентилятор
PriceVisit
SiteServer
МісцеположенняНі
LogsBrowser
РозширенняSmart
DNS
1ExpressVPN6,67 долExpressVPN160ПрапорецьПрапорецьПрапорець
2NordVPN$ 3,49NordVPN87ПрапорецьПрапорецьПрапорець
3Приватний доступ до Інтернету2,85 долPIA49ПрапорецьПрапорець

Як використовувати VPN для перегляду iPlayer BBC

Я буду використовувати ExpressVPN на прикладі використання служби VPN для перегляду таких шоу, як EastEnders та The Syndicate на BBC iPlayer. Спочатку ви захочете завантажити їх клієнта. ExpressVPN пропонує безкоштовне програмне забезпечення для Windows, Mac та Linux. Крім безкоштовних програм для iOS та Android.

Тепер, коли у вас випала можливість завантажити та встановити програмне забезпечення, до якого час підключитися. Запустіть клієнт ExpressVPN та виберіть місце розташування сервера. Ми проведемо вас поетапно, використовуючи їх клієнт Windows.

Сервери ExpressVPN Великобританії

 • Пам’ятайте, що вам потрібно буде підключитися до сервера у Великобританії, щоб переглянути BBC iPlayer. ExpressVPN має велику мережу серверів, розташованих по всьому світу.
 • Ми рекомендуємо вибрати OpenVPN (TCP) або (UDP). Для трансляції відео з таких сайтів, як YouTube, ми використовуємо OpenVPN (UDP), оскільки його швидше, ніж TCP. Вони також підтримують PPTP, L2TP та SSTP. Ми все-таки рекомендуємо OpenVPN UDP для найкращого поєднання швидкості та захисту конфіденційності.
 • Клацніть велику круглу кнопку підключення. Через кілька секунд ви побачите, що щиток навколо кнопки стане зеленим. Також буде повідомлення про те, що вам відомо, що “VPN ВКЛ.”
 • Тепер у вас є IP-адреса у Великобританії, наскільки хто-небудь може розповісти в Інтернеті. Таким чином, ви можете зайти на будь-який сайт так, ніби ви сидите там. Те саме було б у випадку, якщо ви підключились до сервера в США або деінде в світі.

Це все є для цього Тепер, коли у вас є IP-адреса з сервера ExpressVPN у Великобританії, ви можете переглядати Інтернет так, ніби ви насправді там, і передавати вміст за допомогою iPlayer BBC. Підключення до сервера в США надасть вам повний доступ до геоблокованих сайтів. Те саме стосується інших країн.

Як ви, напевно, можете сказати, хороший VPN відкриває доступ до контенту по всьому світу. Якщо ви живете за межами Сполучених Штатів, сервіс може допомогти вам отримати доступ до таких популярних служб, як Netflix, Hulu та Amazon Instant. Вам все ще потрібен обліковий запис для таких служб, як Netflix, але VPN допоможе вам переглядати шоу та фільми в будь-якому регіоні Netflix.

Дивіться свої улюблені фільми та оригінальні програми, такі як «Перехоплювач» та «Наполеон» у програмі BBC iPlayer за межами Великобританії. Поділіться цією публікацією з друзями, щоб вони також могли розблокувати доступ до потокових служб. Слідуй за нами @VPNFan для останніх оглядів та акцій від провідних служб VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map