Zürih için en iyi VPN’ler

ZürihZürih, İsviçre’nin en büyük ve başkentidir. Tahmini nüfusu 415k’dur ve yoğunluğu 12k / sq’dir. mi. Şehir, harika alışveriş, harika mimari, harika gece hayatı ve daha fazlası nedeniyle birçok ziyaretçi görüyor. Bu ziyaretçilere katılmayı planlayanlar için, herkese açık WiFi kullandığınızda bir VPN kullandığınızdan emin olmanız gerekir. Birazdan size bununla ilgili daha fazla ayrıntı vereceğiz. Öncelikle, lütfen Zürih için en iyi VPN’lere bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3CyberGhost$ 2.75CyberGhost112Onay KutusuOnay Kutusu
4Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA52Onay KutusuOnay Kutusu
5PureVPN$ 2.88SaferVPN180Onay KutusuOnay Kutusu

Freedomhouse.org raporuna göre, İsviçre özgür bir ülke. Aslında, dünyanın en özgürlerinden biridir. Muhtemelen “İsviçre Banka Hesapları” nı biliyorsunuzdur ve birçoğuna her zaman erişildiğine bahse girebilirsiniz. Bu bizi bir VPN kullanmak için ilk nedenimize getiriyor. İster para aktarın, isterse sadece internette geziniyor olun, siber suçlular beklemede. Savunmasız hedefler arıyorlar ve şifreli bir VPN bağlantısı kullanmıyorsanız, risk altındasınız. Bununla birlikte, ekstra koruma katmanınız hedef olmanızı çok daha zor hale getirecektir.

Zürih şehrinde VPN kullanmanın bir sonraki nedeni coğrafi kısıtlamalardan kurtulmanıza yardımcı olmaktır. İsviçre’nin sansürle ilgili herhangi bir kuralı olmasa da, gerçekten alanın dışından içerik izlemek isteyebilirsiniz. Farklı bir bölgeden içerik izlemeye çalışırsanız engellenirsiniz. Bunun çözümü, görüntülemek istediğiniz alandaki bir VPN sunucusuna bağlanmaktır. Bu, karşılaşacağınız coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmenize olanak tanır.

Zürih için En İyi VPN Nedir?

Zürih için en iyi VPN’in ne olduğunu cevaplayacaksak, dikkate alınması gereken bazı önemli faktörler var. Bu durumda, güvenlik faktörleri hakkında endişeleneceğiz.

 • Sizi güvende tutmak için günlük politikası yok
 • Askeri sınıf, gizliliğinizi siber kroklardan korumaya yardımcı olan güçlü şifreleme
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek
 • Zürih’teyken bağlantı kesilmelerini önlemek için yüksek ağ kararlılığı
 • Zürih ve bölgedeki hız testlerinde iyi performans gösterecek sunucular
 • Şehirdeyken coğrafi olarak engellenen içeriği kullanabilme

Zürih için en iyi VPN’lere daha ayrıntılı bir göz atalım.

1. Zürih için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN Zürih hız testiExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu sorunu bölgedeki sunucularla karşılaşabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, Avrupa’yı ve ardından Zürih’i açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Zürih’te bir sunucuyu test ettiğimizde hız 107.34 Mbps idi..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Zürih için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 2,99 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 75 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

NordVPN Zürih hız testiNordVPN, Zürih’te birkaç sunucuya ev sahipliği yapıyor. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Zürih’te bulunan bir sunucuyu test ettik. İndirme hızı 110.25 Mbps.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 2,99 ABD dolarından sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Zürih için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Zurich hız testiZürih’te bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve “Sunucumu Seç” seçeneğini tıkladık. Buradan herhangi bir ülkeyi genişletebilir ve belirli bir sunucuyu seçebilirsiniz. CyberGhost ağı Zürih’te bir dizi sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 102,22 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

4. Zürih için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

24 ay boyunca ayda sadece 3,49 ABD doları karşılığında kaydolun (% 65 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

PIA Zürih hız testiPIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Zürih sunucusuna bağlandık ve 107.65 Mbps hızında test ettik..

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi 7 günlük para iade garantisi ile ayda 3,49 $ ‘dan başlayan fiyatlarla VPN sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

5. Zürih için En İyi VPN: PureVPN

PureVPN

24 ay boyunca ayda sadece 2,88 ABD doları karşılığında kaydolun (% 74 indirim)

PureVPN, 2007 yılından beri faaliyet gösteriyor ve onları piyasadaki en eski VPN sağlayıcılarından biri haline getiriyor. Erken bir başlangıç ​​yapmak, onların genişlemesine ve yenilik yapmasına yardımcı oldu. PureVPN, piyasadaki en iyi VPN istemcilerinden birine sahiptir. Ayrıca hem iOS hem de Android için ücretsiz uygulamalara sahipler.

Yenilik, PureVPN’in pakette öne çıkmasına yardımcı olan bir alandır. Hizmete yeni özellikler ve eklentiler eklemeye devam ediyorlar. NAT güvenlik duvarı, özel bir IP adresi, StealthVPN tarayıcı ve performansınızı hızlandırmak için özel akış adı verilen özel bir seçenek ekleyebilirsiniz..

PureVPN Zürih hız testiZürih’te bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve “Ülke Seçim Aracı” seçeneğini tıkladık. Buradan, “Tüm Sunuculara Göz At” sekmesini kullanarak herhangi bir ülkeyi genişletebilir ve belirli bir sunucuyu seçebilirsiniz. PureVPN ağının Zürih’te bulunan birkaç sunucusu vardır. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 9,85 Mbps.

PureVPN fiyatlandırma kategorisinde gerçekten başarılı. Hizmet büyümeye devam ettikçe fiyatlandırmayı% 50’nin üzerinde düşürdüler. Sınırsız VPN’e kaydolabilir ve tüm sunucu konumlarına Aylık 4,99 ABD doları.

PureVPN'i ziyaret edin

Yukarıda, Zürih’deyken bir VPN kullanmanın harika nedenlerini görüyorsunuz. Ancak, daha fazla seçenek var. en iyi 10 VPN hizmeti farklı seçenekler için. Bu seçimler genel olarak en iyisidir, bu nedenle sahip olduğunuz herhangi bir hedefi karşıladığından emin olabilirler. Zürih için sağlayıcılarımızı en iyi şekilde optimize etmek üzere yukarıdaki seçimleri seçmek için bir dizi faktör kullandık. HD içerik akışı yapmak ve gizliliğinizi korumak için hızlı ağlar önemlidir. Tabii ki, seçimlerimizin her ikisi de var. İhtiyaçlarınızı karşılayacak en iyi kararı vermenize yardımcı olması için kılavuzumuzu okuyun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map