Yurtdışında Dağıtılan En İyi VPN’ler

Yurtdışına konuşlandırıldıDünyanın birçok ülkesinden askeri güçler olduğunun farkında olsak da, bu görev çoğunlukla ABD’ye askeri hizmet dallarındakilere odaklanacak. Bununla birlikte, diğer ülkelerden de bahsedeceğiz. Hükümetin ne yaptığını düşünürseniz düşünün, cesur erkekler ve kadınlar silahlı kuvvetlerde ulusun egemenliğini savunuyorlar. Bu yazı, her gün yaptıkları fedakarlıklarla karşılaştırmasa da, umarım, ordudayken ve yurtdışına konuşlandırıldığınızda bir VPN kullanmak için bazı harika seçenekler ve önemli nedenler sağlayacaktır..


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA112Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Askerler için kesinti süresinin değerli olduğunu fark ettiğimizden, ilk noktaya geleceğiz. Dağıtıldığında bir VPN kullanmanın ilk nedeni güvenlik içindir. Askerlerin aile dahil başkalarıyla iletişim kurması gerekir. Kanalların güvenli olması gerekiyorsa da, ekstra bir koruma seviyesi kullanmak iyi bir fikirdir. Bu şekilde, özel iletişim ve işletmenizin gizli kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

VPN kullanmanın bir sonraki nedeni biraz daha açıktır. Konuşlandırdığınız ülkede herkese açık erişim WiFi veya hücresel verileri kullanmanız gerekiyorsa, kısıtlamalara ve bloklara girme şansınız yüksektir. Çoğu zaman, konuşlandırmalar işlerin daha fazla sansürlendiği alanlara yapılabilir. Bu amaçla bir VPN kullandığınızda, seçtiğiniz ülkedeki bir sunucuya şifreli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu sağlayıcıda, çeşitli sağlayıcılar ve ölçütler nedeniyle ABD konumlarını kullandığımızı lütfen unutmayın. Şimdi bazılarına bakalım.

Yurtdışında Konuşlanan Askeri Üyeler için en iyi VPN nedir?

Bu kararı etkileyen bir dizi farklı faktör vardır. Ancak, aşağıdaki kriterlere göre bir göz atacağız ve size en iyi seçenekleri anlatacağız:

 • Nerede olursanız olun mükemmel gizlilik koruması için askeri sınıf şifreleme seviyeleri.
 • Uzun bağlantı sürelerine izin vermek ve bağlantı kesilmelerini ortadan kaldırmak için VPN ağ güvenilirliği
 • ABD içindeki VPN sunucularında iyi performans gösteren VPN sunucuları
 • Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırma yeteneği
 • Sıkı kayıt yok politikası
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek

Şimdi, yurtdışına konuşlandırılan ordu üyeleri için en iyi seçeneklere.

1. Askeri için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Ancak, Chicago’yu bağlanabileceğiniz şehirlerden biri olarak kullanmaya karar verdik. “Tümü” sekmesini seçin, Amerika Kıtası’nı ve ardından ABD – Şikago’yu açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Chicago şehrinde bir sunucuyu test ettiğimizde ve 113.11 Mbps hız ile geldiğimizde.

ExpressVPN ABD hız testi

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 5 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsollarına (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutularına (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’lere Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Askeri için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN ABD’de birçok sunucuya ev sahipliği yapıyor ve örnek olarak New York City’den bir sunucuyu test ettik. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. NYC’de bir sunucuyu test ettik ve 108.31 Mbps indirme hızına sahip olduğunu gördük.

NordVPN ABD hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Askeri için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, New York’ta bir sunucuyu test ettik ve iyi performans gösterdi. Bu testin sonucu 125.60 Mbps hız gösteriyor.

PIA ABD hız testi

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Askeri için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

ABD’de bir sunucuyu test amacıyla test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan, henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. ABD’ye ilerleyin ve yıldızın sağındaki simgesini tıklayın. Bu, ülkedeki sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı ABD’de çok sayıda sunucu içerir ve hızlıdır çünkü ABD büyük bir operasyon tabanıdır. Los Angeles’ta bir sunucuya bağlandık ve 120.67 Mbps hıza ulaştık.

CyberGhost ABD hız testi

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Askeri için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

Birçok farklı sağlayıcı, dünyanın birçok yerinde sunucu konumlarına sahiptir. Tabii ki, IPVanish içerir. Bağlanmak istediğiniz konumlarda yüksek hız bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, yurtdışında konuşlandırılırken kullanılacak go-to seçeneklerimizden biri olarak IPVanish’i seçiyoruz.

IPVanish, çeşitli Avrupa bölgelerinde, Asya’da ve elbette Kuzey Amerika’da biraz kapsamanın yanı sıra, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ büyük hızlar üretir ve hız testlerimizde iyi performans gösterir. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

Bağlanmak istediğiniz sunucu ne olursa olsun, hepsi kullanılabilir. Sunucu listelerine bakarken, sunucu adlarının bir parçası olarak “a” harfini görebilirsiniz. Bu atama, ağdaki en hızlı oldukları anlamına gelir. Bekleyebileceğiniz hızın bir örneğini göstermek için New York’ta bir sunucuya bağlandık, orada test ettik ve 129,73 Mbps hız ile geldik..

IPVanish ABD hız testi

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Yurtdışında konuşlandırıldığınızda kullanabileceğiniz en iyi seçenekler listemiz bu sonuca varıyor. Ancak, bizim ilk 10 VPN listesi diğer seçenekleri görmek isterseniz. Ancak biliyorsunuz. güvenlik, hız, sunucu konumları veya fiyattan ödün vermemelisiniz. Yukarıdaki listeden hangi seçeneği seçerseniz seçin, bir VPN kullanmak sizi kapsamaktadır. İhtiyaçlarınız için en iyi kararı vermenize yardımcı olması için lütfen kılavuzumuzu kullanın.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map