WWE Ağı için En İyi VPN’ler

WWE AğıWWE Ağı, herkesin isteyebileceği tüm WWE maçlarını sağlayan bir akış hizmetidir. Kanal, Amerika Birleşik Devletleri dahil belirli ülkelerde kullanılabilir. WWE Network üyeliği ile canlı görüntüleme başına ödeme etkinliklerini izleyebilir ve geçmiş tüm maçları, yaptıkları orijinal şovları ve haftadan haftaya yayınlarını izleyebilirsiniz. Kanal 7/24 olduğundan istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Görüntüleme alanlarının dışında seyahat etmeyi planlıyorsanız, bir VPN kullanmanızı öneririm. WWE Ağı için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiFiyatVisitSunucusu
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

WWE Ağı, World Wrestling Entertainment’a aittir ve tüm canlı etkinliklerini gösterir. WWE tarafından yapılan önceki bir olayı izlemek istiyorsanız, o zaman bakabilirsiniz. Ayrıca belirli bir süperstarı veya diva’yı izlemek istiyorsanız, isimlerini arayabilir ve kütüphanelerinde bulunan tüm ilgili şovları gösterecektir. WWE Ağı ayrıca size Smackdown, Raw ve NXT gibi haftalık şovları gösterecektir. O gün çok önemli bir olay olmadıkça bunlar devam etmeyecek. WWE Ağına özel gösterilerden bazıları WrestleMania Rewind, WWE Countdown, WWE NXT, WWE Superstars, Raw Pre-Show, Raw Backstage Pass, Pazartesi Gecesi Savaşı, WWE Legends ‘House, WWE Rivalries ve WWE 24. eski WWE, WCW, ECW, AWA ve WCCW şovlarının tekrarlarını göster.

WWE Network’ün aylık 9,99 $ ücretli bir üyeliği vardır, ancak bazen ücretsiz bir aylık erişim sunarlar. Kanal, ABD dahil olmak üzere belirli ülkelerde kullanılabilir. Üyelik ile daha önce belirttiğim her şeyi yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda izleyebilir veya Apple TV, Amazon Fire TV, Roku, Playstation 3, Playstation 4, Xbox 360, Xbox One, Akıllı TV, Android, iOS (iPhone, iPad, iPod Touch) ve Kindle Fire’da akış gerçekleştirebilirsiniz.

WWE Ağı için en iyi VPN nedir?

WWE Ağı için en iyi VPN listemizi belirlememize yardımcı olmak için bir dizi temel faktöre baktık.

 • Canlı olayları HD olarak izlemek için hızlı sunucu bağlantıları
 • En iyi performans için birden çok ABD sunucu konumu
 • Akış içeriğinin askıda kalmaması veya arabelleğe alınmaması için güvenilirlik
 • WWE Networlk dahil olmak üzere ABD’deki popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırma yeteneği
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek

Şimdi, WWE Ağı için en iyi VPN’ler listemize.

1. WWE Ağı için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. 5 adede kadar eşzamanlı bağlantıyla masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. WWE Ağı için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. WWE Ağı için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. WWE Ağı için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. WWE Ağı için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

WWE Ağ Görüntüleme Başına Ödeme Etkinlikleri

DateEventLocation
25 Ocak 2015Kraliyet gürültüsüPhiladelphia, PA
22 Şubat 2015FastlaneMemphis, TN
29 Mart 2015WrestleMania 31Santa Clara, CA
26 Nisan 2015Aşırı kurallarRosemont, IL
17 Mayıs 2015Geri ödemeBaltimore, MD
31 Mayıs 2015Eleme OdasıCorpus Christi, TX
14 Haziran 2015Bankadaki paraColumbus, OH
19 Temmuz 2015savaş alanıSt. Louis, MO
23 Ağustos 2015SummerSlamBrooklyn, NY
20 Eylül 2015Şampiyonlar GecesiHouston, TX
25 Ekim 2015Hücrede CehennemLos Angeles, CA
22 Kasım 2015Survivor serisiAtlanta, GA
13 Aralık 2015TLC: Masalar, Merdivenler ve SandalyelerBoston, MA
24 Ocak 2016Kraliyet gürültüsüOrlando, FL
21 Şubat 2016FastlaneSt. Louis, MO
03 Nisan 2016WrestleMania 32Arlington, TX

Listemizi görüntüleyebilirsiniz en iyi 10 VPN daha fazla seçenek için. Yukarıda listelenen seçimlerden memnun kalacağınızı düşünüyorum. Onları hız, güvenilirlik ve fiyata göre diğer önde gelen VPN sağlayıcılarından seçtim. Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri’nde iyi bir VPN sunucuları ağına sahip hizmetler aradım. Hızlı bir VPN sağlayıcısının WWE Ağı şovlarını ve PPV etkinliklerini yayınlamasını istersiniz. Yayında paylaşılan hizmetler, Netflix, Hulu ve Amazon Instant gibi popüler ABD akış hizmetleri için en iyi VPN’lerdir. Ayrıca İngiltere’deki BBC iPlayer gibi diğer ülkelerdeki kanalların engelini kaldırmanıza da yardımcı olacaklar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map