Ukrayna için en iyi VPN’ler

KievUkrayna tamamen Avrupa’daki en büyük ülkedir. Sakinleri, MÖ 32.000’den beri Ukrayna’nın modern günü olarak bilinen bölgede yaşıyorlar. Ülke, SSCB’nin dağılmasıyla 1991’den beri bağımsız. Ancak bu, Rusya cumhurbaşkanının Rusya’nın bazı bölgelerini geri almaya çalışmasını engellemedi. Komünist bir toplumdan kapitalist bir topluma geçiş sürecindedirler. Ukrayna hükümeti internet trafiğini izlemiyor, ancak bu genellikle uygun izin olmadan polisin bunu yapmasını engellemiyor. Ukrayna’yı ziyaret edecekseniz veya oraya taşınmayı düşünüyorsanız, bir VPN kullanmak istersiniz..


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay Kutusu

Ukrayna’da internet ücretsiz olarak kabul edilir. Başka bir deyişle, hükümet web’e erişimi engellemez veya herhangi bir siteyi engellemez. Sadece% 33 internet doygunluğuna sahip olmasına rağmen, ülke en yüksek internet hızı için ilk 10’da. Ülke daha varlıklı hale geldikçe, biraz ilerleme ve ilerleme kaydedilecek.

Ukrayna’da korsanlık yaygındır, öyle ki Uluslararası Fikri Mülkiyet Birliği (IIPA) tarafından öncelikli ülke listesinde yer almaktadır. Yine de, ülkenin dijital korsanlık hakkında endişelenmekten daha büyük sorunları olduğunu hayal etmek gerekir. Korsanlığı düzenleyen bir yönetim organı olsa bile, Ukrayna’daki kolluk kuvvetleri kötü şöhretlidir. Orada birçok suçlunun polisin hem küçük hem de büyük suçlara kör bakışını ödeyeceği söyleniyor.

Bahsettiğimiz gibi, Ukrayna’yı yeniden yerleştirmeyi veya ziyaret etmeyi planlıyorsanız, bir VPN kullanmak istersiniz. Bu ülkedeki birkaç cesur hırsız yüzünden. Bazılarının kredi kartı bilgilerini çalmak için ATM ürettiği bilinmektedir. Bir VPN kullanarak, farklı bir ülkede olabilecek bir sunucuya güvenli bir bağlantı oluşturursunuz. Trafiğiniz bu noktada şifrelenir, böylece bilgilerinizi bilgisayar korsanlarının meraklı gözlerinden gizli tutabilirsiniz.

Netflix henüz Ukrayna’da olmasa da, yakında geliyor olabilir. Resmi prim duyurmadan, popüler premium akış şirketi Netflix markasını orada kaydettirdi. Bu noktaya kadar, Ukrayna’daki Netflix’e erişmek için bir VPN’e ihtiyacınız olacak. Başka bir ülkedeki bir sunucuya bağlanabildiğiniz için tek yapmanız gereken favori ülkenize bağlanmak ve içerik akışı yapabilmek. Netflix açıldıktan sonra bile, büyük bir kütüphaneye erişmek istiyorsanız, bunu yapmak için VPN bağlantınızı kullanmanız yeterlidir..

Bir VPN’nin avantajlarını ve kullanımlarını netleştirdiysek, avantajlarını görebilmeniz gerekir. Soru şu: Hangi seçimleri yapmalısınız? Neyse ki, Ukrayna için bazı harika önerilerimiz var ve kullanacağımız en iyi protokollerden bazılarını açıklayacağız. Seçeneklerimizin özel istemcileri var, bu nedenle VPN bağlantısını kurmak kolay olacak. Seçenekleriniz daha sonra bir tanesini kullanma amacınıza gelir.

İçeriğin engellemesini kaldırmak, gizliliğinizi korumak ve Netflix gibi gerçek zamanlı aktarım servislerini kullanmak istiyorsanız, ExpressVPN kullanmanızı öneririz. Çok büyük bir VPN ağına ek olarak çok kararlı bağlantıları var. Ayrıca günlükleri tutmaz ve en iyi gizlilik seçenekleri için bir öldürme anahtarı sunar. OpenVPN (UDP) akış için en iyi seçenektir, ancak OpenVPN protokolünü kullanmak mümkün olduğunda en iyi fikir olacaktır. Mobil cihaz aracılığıyla bir VPN kullanıyorsanız, güvenlik için IKEv2 ve L2TP dahil olmak üzere diğer protokolleri de kontrol edebilirsiniz..

Yalnızca coğrafi kısıtlamalı içeriğin engellemesini kaldırmak istiyorsanız, ExpressVPN MediaStreamer’ı seçmek istersiniz. Akıllı DNS özelliği, az miktarda şifreleme kaybı olmadan içeriğin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olur. Yine de, şifreleme olmadan gitmenizi tavsiye edemeyiz. Ortalama net hız 1,1 mbps olduğu için şifreleme en güvenli seçenek olacaktır. Video kalitesinden ödün verilmediği sürece, hız artışından elde edebileceğiniz herhangi bir fayda, şifreleme ile eklenen güvenlik katmanından daha ağır basar.

İşte burada. VPN hizmetleri, verilerinizi şifrelemek ve güvenliğini sağlamak ve Ukrayna’da kısıtlanacak içeriğin engellemesini kaldırmak gibi olumlu faydalar sağlar. Bizim kontrol etmek bekliyoruz en iyi 10 VPN hizmeti diğer seçimler için listeler, ancak bir ihtiyaç olmayacağından şüpheleniriz. Güvenlik, hız, fiyat ve sunucu konumlarını ölçüt olarak kullanarak, bu seçeneklerden memnun olmalısınız, çünkü bunlar genel olarak en iyi.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map