Türkiye için En İyi VPN’ler

İstanbulTürkiye, Batı Asya’da bulunan ve sekiz farklı ülke ile sınırlanmış bir ülkedir. Ülke resmen laik olmasına rağmen, nüfusun% 98’i Müslüman. Türkiye hakkında dikkat çekici olan şey, demokrasi olduğu ve nüfusun yarısının 30’un altında olduğu gerçeğidir. Bütün bunlar, ülkenin internet kullanımıyla ilgili çok katı yasalara sahip olduğunu söyledi. Bu dinamik ülkeye seyahat ediyorsanız veya orada yaşıyorsanız, iyi bir VPN hizmeti, Türk hükümetinin sosyal medya sitelerini tekrar yasaklaması durumunda zor noktalardan geçmenize yardımcı olacaktır..


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay Kutusu

Gelecekte Türk vatandaşlarının karşılaşacağı bazı büyük sorular var. İlk soru bölgedeki istikrarsızlıktan kaynaklanıyor. Neyse ki Türkler için iyi güvenlik sayesinde sorunlar söz konusu diğer ülkelerin sınırları içinde yer alıyor.

Türkiye ekonomisi dünyanın 15. büyük ekonomisidir. 30 yaşın altındaki bu kadar çok sakinle, teknoloji alanı ve teknoloji başlangıç ​​şirketleri ülkeyi bölgedeki lider ekonomik güç merkezi olmaya itiyor. Hükümet ayrıca, iş parkları inşa etmek ve bu şirketlere vergiden muaf statüsü vermek de dahil olmak üzere teknoloji alanını güçlendirmek için birçok teşvik ve yatırım teklif etti. Türkler kendi ekonomik motorlarının çoğunu itiyorlar, çünkü Türkiye’deki işletmelerin% 97’si küçük veya orta ölçekli ve işgücünün 4 / 5’ini istihdam ediyor.

Sorun, hükümet tüm bu büyümeyi teşvik ederken, veri saklama politikası verinin en az iki yıl saklanması gerektiğini belirtiyor. Ayrıca 4 saat gibi kısa bir sürede web sitelerini engelleme yeteneğine de sahiptirler. Bu kurallarla hükümet, geçen yıl Youtube’da olduğu gibi site genelinde yasaklamanın ötesine geçebilir, tıpkı Çin gibi web sitelerinde belirli içeriği engelleyebilir. Bu katı kuralların son kısmı, derin bir paket inceleme politikası biçimindedir. Bunun anlamı, insanların blokları veya yasakları aşmak için kullanabilecekleri anonimleştirme araçlarını dolaşabilmeleri. Tüm bu kurallar, herhangi bir bağımsız gözetim olmadan uygulamaya konulmuştur..

Yani bu durumda, karşı konulmaz güç taşınmaz nesneyle buluşuyor. Teknolojik açıdan anlayışlı olan bir ülkenin aynı zamanda yarattıkları şey konusunda nasıl bu kadar kısıtlayıcı olabileceğini görmek benim için zor. Türk hükümeti aslında internet kullanımında bu kadar sıkı durmayı bekliyor mu? Diğer ülkelerin bu şeyi yaptığını gösteren kanıtlar var, bu yüzden fikir tamamen emsalsiz değil. Engellenen tüm içerikle, tüm engellemelerini kaldırmak için iyi bir VPN hizmeti kullanabilmeniz gerekir.

VPN’ler Türkiye’de iki nedenden dolayı önemlidir. İlk neden internet güvenliğidir. Gördüğünüz gibi, hükümet tüm çevrimiçi etkinliklere erişebilir ve bunların tümü en az iki yıl boyunca kaydedilir. Bir VPN hizmeti bu şekilde veri toplamayı askıya alır. İkinci neden, içeriğin engelini kaldırmanın bir yolu olarak geliyor. Türk parlamentosunun siteleri ve belirli içeriği anında engelleyeceği açık olduğu için, VPN herhangi bir kesintinin oluşmasını engelleyecek ve farklı bir ülkeye bağlanmanıza izin vererek coğrafi olarak engellenen akış içeriğini görmenize izin verecek.

Erişim sağlayacağınız kanallardan biri premium akış hizmeti Netflix. Netflix küresel bir hizmet olmak istemesine rağmen, Türkiye’de hizmetlerini başlatma konusunda hiçbir planları olmadığını belirtmişlerdir. Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişmek istiyorsanız, Netflix aboneliğine ve iyi bir VPN’ye ihtiyacınız olacaktır. Turuncu Yeni Siyah veya Kart Evi gibi harika şovları kaçırmayın.

Ayrıca, Türkiye’deyseniz ve yurt dışına seyahat ediyorsanız ya da yakın zamanda ülke dışına taşındıysanız, en sevdiğiniz şovların bir anını kaçırmayın. CNN Türk, Beyaz TV, Edessa TV, Star TV, Sky Turk 360 ve Show TV gibi Türkiye dışında resmi olarak coğrafi olarak engellenecek kanallardan bazılarını görüntüleyebilmek için bir VPN hizmeti alın..

İşte aldın. Açıkçası Türkiye’de bir VPN hizmeti kullanmanın önemli nedenleri var. Soru, hangisini seçmek için en iyisidir? VPN’ler için birkaç harika önerimiz var ve hepsinin özel istemcileri var. Onlara bağlanmak bir ülke seçmek ve bir düğmeye basmak kadar basit.

Türkiye için en iyi VPN’i seçerken dikkate almanız gereken birkaç soru var.

 1. Hizmeti çoğunlukla gizlilik için kullanmayı planlıyor musunuz?? Bu sorunun cevabı evet ise, hepsinin çok iyi şifreleme seviyeleri vardır, bu yüzden herhangi biri işe yarayacaktır. Ancak, mümkün olduğunda OpenVPN protokolü kullanılmalıdır.
 2. P2P / BitTorrent uygulamaları için bir VPN kullanmayı planlıyor musunuz?? Öyleyse, IPVanish veya Özel İnternet Erişimi’ni öneririm. Her iki sağlayıcı da günlük içermez ve VPN’nin bağlantıyı kesmesi durumunda her birinde ekstra bir gizlilik koruması katmanı için istemcilerinde bir kill switch özelliği bulunur..
 3. Netflix gibi Türkiye’de mevcut olmayan video hizmetlerini aktaracak mısınız?? Bu sorunun cevabı için IPVanish veya ExpressVPN öneririm. IPVanish, Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı ağa sahiptir. ExpressVPN, şifreleme yükü olmadan kanalların engelini kaldırmanıza yardımcı olacak VPN’leri olan SmartDNS içerir.

Listemizi okuyabilirsiniz. en iyi 10 VPN daha fazla seçenek istiyorsanız, ancak bu yayındaki VPN’lerden memnun kalacağınızı düşünüyorum. Bunları gizlilik (günlük politikası ve şifreleme), Türk sunucu konumlarının kullanılabilirliği, hız, güvenilirlik ve fiyata göre diğer önde gelen VPN hizmetleri arasından seçtim. Bölgede iyi bir VPN sunucusu ağına sahip hizmetler de aradım. Çevrimiçi gizliliğinizin korunmasına yardımcı olacak güvenilir bir VPN sağlayıcısı istersiniz. Ayrıca, diğer ülkelerde HD içerik akışı için hızlı bir ağ isteyeceksiniz. Yayında paylaşılan hizmetler gizlilik için en iyi VPN’lerdir ve Netflix, Hulu, Amazon Instant Video ve daha birçok popüler kanal gibi popüler akış siteleri için coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map