Total War: Warhammer II için En İyi VPN’ler

Warhammer2Total War: Warhammer II (genellikle Warhammer II olarak adlandırılır), Sega oyunları tarafından üretilen sıra tabanlı bir strateji ve gerçek zamanlı taktik video oyunudur. Eylül 2017’de Windows ve Kasım 2018’de MacOS ve Linux için piyasaya sürüldü. Elbette, oyun popüler dizi Warhammer’ın devamıdır. Yapay zeka kontrollü eylemlerle diplomasi yapabilir ve bunlarla mücadele edebilirsiniz. Dizi çok popüler olduğundan ve çok oyunculu olarak oynayabildiğinizden, oyun zaman zaman kesinlikle meşgul olacaktır. Bu oyunu oynarken bir VPN kullanmanızı öneririz. Başka nedenler de var, ancak bir anda size bunlar hakkında daha fazla bilgi vereceğiz. Ancak önce Total War: Warhammer II için en iyi VPN’lere bakalım.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Bu strateji oyunu oldukça geniştir ve ordularınızı sırayla harita etrafında hareket ettirirsiniz. Oyunun yarışları arasında Lizardmen, High Elfler, Dark Elfler, Skaven, Tomb Kings ve Vampire Coast yer alıyor. Oynanabilir yarışların her birinin kendi hikayesi ve cutscenes vardır. Ayrıca, başka bir oyuncuyla ortak çalışma modunda veya hatta kafa kafaya modda kampanya oynayabilirsiniz.

Oyunu oynarken bir VPN’nin size yardımcı olmasının birkaç yolu vardır. Birine bağlanabildiğiniz için, oyununuzu oynamak için daha az meşgul bir bölge seçebilirsiniz. Yarışmacılar oyun hızlarının önemli olduğunu bilirler. Total War: Warhammer II’de, gecikme maçınızı kazanmak veya kaybetmek arasındaki farkı yaratabilir. İnternet Servis Sağlayıcınız etkinliğinizi azaltmaya başlarsa oyun durur. Bu sorunun çözümü, trafiğinizi şifrelemek için VPN’ye bağlanmaktır. Sağlayıcı belirli kalıplar arıyorsa, hizmet sağlayıcınızın görmesini engeller.

VPN’ye bağlanmak için bir başka iyi neden, Dağıtıcı Hizmet Reddi (DDos) saldırılarını önlemeye yardımcı olmaktır. Kimse Total War: Warhammer II oyunundan çıkmak istemiyor. Özellikle uygarlığınızı oluşturmak için çalışıyorsanız, çok sinir bozucu olabilir. Bu nedenle, farklı bir bölgedeki bir sunucuya bağlanarak bu sorunu çözebilirsiniz. Bu sorunu çabucak çözmeli.

Total War için En İyi VPN Nedir: Warhammer II?

Bu soruyu cevaplamanın en iyi yolu için lütfen birkaç faktörü göz önünde bulundurun. Kriterlerimiz hız ve erişim ile ilgili olacaktır. Ancak o zaman Total War: Warhammer II için en iyi VPN’nin ne olduğunu söyleyebiliriz.

 • Nerede olursanız olun içeriğe erişebilmeniz için güvenlik duvarlarında ve coğrafi olarak engellenmiş içerikte gezinme olanağı sağlayan sağlayıcılar
 • Oynarken bağlantı kesme sayısını azaltmak için yüksek ağ kararlılığına sahip büyük ve kararlı ağlar
 • Total War: Warhammer II’yi her oynadığınızda en iyi hızları sağlamanıza yardımcı olmak için farklı bölgelerdeki hızlı sunuculara sahip sağlayıcılar
 • Gizliliğinizi korumaya ve DDoS saldırılarını önlemeye yardımcı olan güçlü şifreleme
 • Kesin kayıt tutmama politikası

Aşağıda Total War: Warhammer II için en iyi VPN’lerden bazılarına daha ayrıntılı bir bakış.

1. Total War için en iyi VPN: Warhammer II: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. 3 eşzamanlı bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği oyun konsollarına (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutularına (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’lere Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Total War için en iyi VPN: Warhammer II: NordVPN

NordVPN

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Total War: Warhammer II: PIA için En İyi VPN

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Ancak, hizmeti hafife almak istemezsiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ağı Amerika Birleşik Devletleri çevresindeki önemli yerlerde oldukça hızlı.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 7 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Total War için En İyi VPN: Warhammer II: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Total War: Warhammer II: IPVanish için En İyi VPN

IPVanish

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Total War: Warhammer II’yi her oynarken VPN kullanmanın iyi nedenleri vardır. Okuldaki veya işteki güvenlik duvarlarındaki coğrafi kısıtlamalardan kurtulmaktan kendinizi DDoS saldırılarına karşı korumaya kadar, rekabetçi bir şekilde oynarken gecikmeyle savaşmanıza yardımcı olmak, birini kullanmak iyi bir fikirdir. Diğer seçenekler için, en iyi 10 VPN liste. Hepsi iyi çalışır, ancak Total War: Warhammer II ile deneyiminizi en iyi şekilde optimize etme kararlarımızı aldık. Bu şekilde gecikmeyi önleyebilir, mümkün olan en iyi hızları elde edebilir ve DDoS saldırılarını önleyebilirsiniz. Rehberimizi okuyarak en iyi seçenekleri bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map