Tokyo için en iyi VPN’ler

Tokyo, JaponyaTokyo, Japonya ülkenin başkenti ve en büyük şehridir. 13.5 milyondan fazla nüfusu ile dünyanın en kalabalık şehirlerinden biridir. Bölgeye ziyaretçi çeken birçok şey var. Tokyo’ya bir gezi yapacaksanız, internete bağlanırken bir VPN kullanmak isteyeceksiniz. Bol miktarda ücretsiz WiFi erişim noktası bulacaksınız ve bir VPN gizliliğinizin korunmasına yardımcı olacaktır. Bir an için sizinle paylaşmamızın başka iyi nedenleri de var. İlk olarak, Tokyo için en iyi VPN hizmetleri listemize bir göz atmalısınız.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA52Onay KutusuOnay Kutusu
3NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
4StrongVPN$ 4.37StrongVPN46Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu

Tokyo şehri için kuruluş tarihleri ​​mevcut değil. Bununla birlikte, 1603’ten beri hükümetin fiili koltuğu olmuştur. 1868’e kadar resmi olarak başkent olmadı. İmparator Meiji, Kyoto’dan taşındığında şehrin adını Edo’dan Tokyo’ya değiştirdi..

Modern zamanlarda şehir hareketli ve önemli bir teknolojik merkezdir. Ziyaretçileri çeken şeylerden bazıları en son teknoloji, tarihi binalar, müzeler, spor takımları ve yapmayı düşünebileceğiniz hemen hemen her şeydir. Ayrıca, var olduğunu bile düşünmediğiniz şeyleri bulacaksınız. Tokyo’yu ziyaret etme nedenleriniz ne olursa olsun, seyahatinizde sıkılmayacaksınız.

Tokyo’nun yapacak çok şeyi olduğundan, bölgede her zaman çok sayıda gezgin var. Bu nedenle, birçok işletme müşterilerine ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Bu kullanıcılar için harika olsa da, hırsızlar da onu seviyor. Hassas verilerinizi çalmayı bekleyen suçlular olduğunu iddia edebilirsiniz. Seçtiğiniz bir sunucuya güvenli ve şifreli bir bağlantı oluşturarak hırsızların verilerinizi çalmasını çok daha zorlaştıracaksınız.

VPN kullanmanın ikinci nedeni sansürden geçmenize yardımcı olmaktır. Japonya’da çok fazla olmasa da, yine de kolayca bulabilirsiniz. Farklı bir ülkedeki bir VPN sunucusuna bağlanarak, görüntülemek istediğiniz şeyi görüntülemek için bu tür sansürden yararlanabilirsiniz. Bu, yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünmeye kandırır.

Tokyo’da VPN kullanmanın en büyük iki nedeni bunlar. Ancak, servise kaydolduktan sonra daha fazlasını keşfedebilirsiniz. Sansürden kurtulmaktan bilgilerinizi hırsızlardan korumaya kadar, VPN kullanmak iyi bir fikirdir. Şimdi neden önemli olduğunu açıkladığımıza göre, seçenekler hakkında konuşalım.

Hemen içeri girelim ve Tokyo için en iyi VPN’lere bakalım.

1. Tokyo için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Tokyo hız testi

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumda bir sunucu seçecektir. “Tümü” sekmesini seçmek, Asya’yı ve ardından Japonya’yı açmak isteyeceksiniz. Bu noktada, Tokyo’da bulunan sunucuları seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, Tokyo’da bir sunucuyu test ettik ve hız 59.47 Mbps’ye çıktı.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Tokyo için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

24 ay boyunca ayda sadece 3,49 ABD doları karşılığında kaydolun (% 65 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Tokyo hız testi

PIA’nın Windows istemcisi basit ve akıcı. Kullanım ve kurulum söz konusu olduğunda fazla bir şey yoktur. Bu özelliksiz olduğu anlamına gelmez. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz, Tokyo’da bulunan bir sunucuya bağlandığımızda PIA’nın 62.35 Mbps’de çalıştığını gösterdi.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi, ayda sadece 3,49 ABD doları fiyatla VPN sunmaktadır.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

3. Tokyo için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 2,99 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 75 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Tokyo hız testi

Aşağıda gördüğünüz gibi, Tokyo’da bulunan bir sunucuyu test ettik ve rakamlar 63.51 Mbps indirme hızıyla iyi. Orada bir sunucu kullanırken yapmak istediğiniz her şeyi yaparken sorun yaşamamalısınız.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 2,99 ABD dolarından sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

4. Tokyo için En İyi VPN: StrongVPN

StrongVPN

Ayda sadece 4,37 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 41 indirim)

StrongVPN’in merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir ve ülkedeki en iyi VPN ağlarından birine sahiptir. Geçmişte şirket, kullandıkları sunucu konumu ve protokol sayısına göre kullanıcıları ücretlendiriyordu. StrongVPN artık üyelere dünya çapında yüzlerce sunucuyla ağlarına tam erişim imkanı sunduğundan bu durum değişti.

StrongVPN hizmetine en son eklenen, StrongDNS özelliğidir. Bir StrongVPN hesabına kaydolan herkes, coğrafi kısıtlamaları aşmak için kullanılan akıllı bir DNS hizmeti olan StrongDNS’e ücretsiz erişim elde eder. ABD dışında seyahat etmeyi planlayan ve Netflix’e erişmek isteyenler için harika bir çözüm.

StrongVPN Tokyo hız testi

StrongVPN, Tokyo’da bulunan birkaç sunucuya ev sahipliği yapar. Belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, sunucu konumu açılır menüsünü tıklayıp Japonya – Tokyo’yu seçmek istersiniz. En iyi performans için OpenVPN UDP’yi seçtik. Şehirdeki bir sunucuya bağlandıktan sonra hızımızı test ettik ve 59,11 Mbps olduğunu gördük.

StrongVPN ziyaretçilerimize% 25 indirim sunmaktadır. Kupon, normal dönem indirimlerinin üstünde toplanır. Ayda sadece 7,50 dolar veya yılda 52,49 dolar karşılığında sınırsız VPN ve ücretsiz SmartDNS erişiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Yıllık hesap ayda sadece 4,37 ABD doları olarak hesaplanmaktadır. Yeni kullanıcılar 7 günlük para iade garantisi kapsamındadır.

StrongVPN'i ziyaret edin

5. Tokyo için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

Tokyo genellikle yeniliğin en ileri noktasındadır ve IPVanish’in kendi üst düzey sunucularına sahiptir. Bölgedeki en iyi ve en büyük ağlardan birine sahipler. Ayrıca yapmak istediğiniz her şeyi yapacak kadar hızlıdırlar. Bu onları Tokyo’da kullanmak için en iyi seçimlerimizden biri yapar.

IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunucuları barındırır. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı VPN oldu, ancak Japonya şu anda kısa sürede geliyor. Tüm Asya ülkelerinde birden fazla sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Tokyo hız testi

IPVanish, Tokyo’da 6 sunucu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Oradaki sunucuların “a” işareti olduğunu fark edeceksiniz. Bu, mevcut en iyi oldukları anlamına gelir. Tokyo’da bir IPVanish sunucusunu test ettik, nrt-a05 ve hızı 27.95 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4.87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Size Tokyo’da kullanabileceğiniz en iyi seçenekleri sunduğumuzu düşünüyor olsak da, sitemize göz atabilirsiniz. en iyi 10 VPN liste. Seçtiğiniz sağlayıcının Tokyo’da bulunan sunucuları olduğundan emin olun. Kararlarımız güvenlik, hız, güvenilirlik ve fiyata dayanmaktadır. Ayrıca bölgede ve çevresinde sunucuları olan sağlayıcıları da aradık. Bu şekilde, en iyi hızları elde edebilirsiniz. İçerik akışı yapmayı planlıyorsanız, iyi hızlara sahip olmanız gerekir. Seçimlerimiz sağlam ağlara sahip olduğundan, yapılacak kötü seçim yoktur. Bazı araştırmalarda, rehberimiz ihtiyaçlarınız için en iyi kararı vermenize yardımcı olacaktır..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map