Tempe için en iyi VPN’ler

Tempe, ArizonaArizona Tempe, Arizona Eyalet Üniversitesi’ne (ASU) ev sahipliği yapmaktadır. Phoenix’in hemen doğusunda yer alır ve 182 bin nüfusu vardır. Bazı üniversite şehirlerinden farklı olarak, şehirde ve çevresinde yapılacak pek çok şey vardır. Tempe veya Phoenix bölgesine gitmeyi planlıyorsanız, halka açık WiFi kullanmanız gerekebilir. Öyleyse, önce bir VPN’ye bağlanmanızı öneririz. Bu önemli adımı kısaca açıklayacağız. Ancak, Tempe için en iyi VPN’ler için listemize göz atmanızı rica ediyoruz.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Erken Yerli Amerikalılar 15. yüzyılda bölgeyi yerleşmiş olsalar da, büyük ölçüde terk ettiler. Bununla birlikte, ABD ordusu 1865’te Tempe şehir merkezini kurdu. Bunu Fort McDowell’e yetişkin yiyecek ve hayvan sağlamak için yaptılar. Günümüzde ticaret ve ticaret ekonomiye hakim.

Bir futbol hayranıysanız, Arizona Devlet Sundevils’in oyunlarını Sundevil Stadyumu’nda oynadığını biliyorsunuz. Yıllarca Fiesta Bowl’un eviydi. BCS günlerinde, Fiesta Bowl birkaç ulusal şampiyonluk oyununa ev sahipliği yaptı.

ASU oyununu veya diğer nedenleri izlemek için Tempe’yi ziyaret ediyor olun, şansınız biraz arızalı olacaktır. Neyse ki, birçok işletme ve kuruluş müşterilerine ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Bu yerlerden birinde WiFi’ye bağlanmadan önce bir VPN kullanmanız önemlidir. Değilse, kendinizi saldırılara karşı savunmasız bırakıyorsunuz. Çünkü siber suçlular ellerinizi verilerinize almayı çok ister. Her zaman köşede gizlenen birinin, sadece savunmasız bir hedef bulmayı bekleyen bir riski vardır. Bir VPN kullandığınızda, seçtiğiniz sunucuya güvenli ve özel bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, siber krokilerin verilerinizi çalmasını çok daha zor hale getirir.

VPN kullanmanın bir sonraki nedeni coğrafi kısıtlamalardan kurtulmanıza yardımcı olmaktır. Futbol izlemekten hoşlanıyorsanız, oyunlara girmenin fiyatlarının yüksek olabileceğini biliyorsunuz. Oyunu her zaman TV’de izleyebilirsiniz, ancak kablo veya uydu aboneliğiniz yoksa ne olur? Oyunu online izleyebileceğiniz yer burası. Ancak, lisans hakları nedeniyle şehirde olduğunuz için oyunlar engellenebilir. Bunlara karartma denir ve kesinlikle can sıkıcı olabilirler. Bir VPN kullanarak, farklı bir alandaki bir sunucuya bağlanabilirsiniz. Bu, medya şirketinin algılama yazılımının bölgenizi engellemesini engeller. Bu şekilde, normalde çevrimiçi yaptığınız gibi oyunun tadını çıkarabilirsiniz..

İşte başka bir örnek. Okulda veya bir işte WiFi kullanmayı denediyseniz, kurumsal bir güvenlik duvarı yaşama şansınız vardır. Bunlar, okulun görmeniz gerektiğini düşünmediği bir siteye erişmeye çalışırsanız aldığınız mesajlardır. Okullarda, işletmelerde ve hatta bazı ülkelerde son derece yaygındırlar. Bir VPN kullanmak da bu kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olacaktır. Şimdi neden önemli olduğunu görüyorsunuz, işte daha önce bahsettiğimiz seçenekler hakkında biraz daha.

1. Tempe için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Phoenix, sıcak havasıyla bilinir. IPVanish’in Phoenix’te bir ağ operasyon merkezine (NOC) sahip olduğunu ve orada oldukça iyi çalıştığını söyleyebiliriz. Şehrin neresinde olursanız olun iyi hızlar konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. VPN hizmeti, Amerika Birleşik Devletleri’nde listemizdeki diğer şirketlerden daha fazla sunucu konumuna sahiptir. Bu, IPVanish’i Tempe’deyken kullanmak için en sevdiğimiz VPN’lerden biri yapar.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York City, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı VPN olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish, Phoenix’te 24 sunucu barındırır ve hepsine erişebilirsiniz. Sunucu adında “a” ile başlayan birini seçmenizi öneririz. Örneğin, phx-a01.ipvanish.com. Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlısı olduğunu göreceksiniz. Phoenix, phx.a16.ipvanish.com adresinde bir IPVanish sunucusunu test ettik ve hızı 63.56 Mbps olarak bulduk. Kablolu İnternet bağlantımız aynı hızda en üst düzeye çıkar.

IPVanish Phoenixx hız testi

Değer söz konusu olduğunda, IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu sadece Aylık 4,87 ABD doları yıllık plan. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

2. Tempe için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Konumunuza bağlı olarak içeriği görmeniz engellendiyse, bunlara coğrafi kısıtlamalar denir. ExpressVPN’in MediaStreamer özelliğini ve geniş sunucu ağını kullanarak bir Akıllı DNS seçeneği oluşturabilirsiniz. Bu, daha önce karşılaştığınız bu tür coğrafi blokları aşabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca, hizmet gizliliğinizi korumak için çevrimiçi trafiğinizi şifreleyecektir.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virginia, Washington, DC

ExpressVPN’in geniş VPN ağı, gizliliğinizi korumak için onları iyi bir seçim haline getirir. İster Tempe, Phoenix, diğer ABD şehirlerinde, ister uluslararası bir yerde olun, gizliliğinizi korumanıza ve coğrafi kısıtlamalardan kurtulmanıza yardımcı olmak için önemli konumlarda yüzlerce sunucuları var.

ExpressVPN uygulamasını kullanmak için, uygulamayı indirip yükleyerek başlarsınız. Açtıktan sonra “Konum Seçin” düğmesini tıklayın. Şimdi, “tümü” bölümüne gitmeniz ve yukarıdaki arama kutusuna Phoenix (Tempe’e çok yakın olduğu için) yazmanız gerekecek. Ne yazık ki, tek tek sunucuyu seçmenize izin verilmiyor, ancak bağlanmak istediğiniz şehri seçebilirsiniz. Bu muhtemelen VPN sunucularındaki yük dengelemesi nedeniyle yapılır. Phoenix’te bir sunucuyu test ettik ve 54,54 Mbps hız aldık.

ExpressVPN Phoenix hız testi

ExpressVPN’in hizmeti, topluluktaki bazı sağlayıcılardan daha yüksek bir fiyat noktasına sahiptir. Bununla birlikte, daha düşük fiyatlı tekliflerin bazıları, özellikleri veya geniş ağı sunmaz. Bu, kullanım kolaylığı, geniş ağ, mükemmel özellikler, müşteri hizmetleri ve diğer nedenlerden dolayı yüksek değerli bir sağlayıcı olduğu anlamına gelir. Tek bir VPN hesabıyla bir bilgisayar, el cihazı, yönlendirici ve oyun konsolu (SmartDNS) kullanarak bağlantı kurabilirsiniz Ayda 6,67 $ yıllık abonelikle.

ExpressVPN'i ziyaret edin

3. Tempe için En İyi VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
6180Atlanta, Buffalo, Chicago, Dallas, Denver, Los Angeles, Miami, New York City, Phoenix, Salt Lake City, San Jose, Seattle, St. Louis, Washington DC

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var.

NordVPN Phoenix’te 27 sunucuya ev sahipliği yapıyor. Ne yazık ki, NordVPN istemcisi sunucunun şehrini göstermiyor. Ancak, lütfen bize Phoenix için sunucu numaraları sağladı. Aşağıdaki sunuculardan birine bağlanmak isteyeceksiniz: 317, 337-342, 821-824, 988-1003. Belirli bir sunucu numarası seçmenin en kolay yolu, uygulamadaki “Sunucular” sekmesini seçip sonuçları alfabetik olarak sıralamaktır. Daha sonra aşağı kaydırıp yukarıda listelediğimiz sunucu numaralarından herhangi birini seçebilirsiniz. Yükleme süresi yüzdesini ve her sunucuya olan mesafeyi görebilirsiniz. Phoenix’te Amerika Birleşik Devletleri # 821 sunucusunu test ettik ve 63.64 Mbps indirme hızıyla hızlı olduğunu gördük.

NordVPN Phoenixx hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. Sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kayıt olabilirsiniz. Aylık 3,99 ABD doları 2 yıllık üyelik ile.

NordVPN'i ziyaret edin

4. için en iyi VPN Tempe: PIA

Özel İnternet ErişimiÖzel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 28 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak sıralanmıştır. Bir konum seçtikten sonra Phoenix’teki sunuculara kolayca bağlanabilirsiniz.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Basitliği, müşterinin zengin özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmez. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi hız testimiz PIA’nın Phoenix’e bağlıyken 62.36 Mbps hızında çalıştığını gösterdi.

PIA Phoenixx hız testi

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, Phoenix’te anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Ayrıca Netflix’in farklı bölgelerine erişmek istiyorsanız kullanmak için iyi bir hizmettir. Özel İnternet Erişimi, yalnızca Ayda 2,50 ABD doları.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

5. Tempe için En İyi VPN: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN’in merkezi ABD’de olup, ülkenin en köklü ve en iyi VPN ağlarından birine sahiptir. Daha önce, şirket kullanıcıları kullandıkları sunucu konumu ve protokol sayısına göre ücretlendiriyordu. Topluluk değiştikçe, StrongVPN artık üyelere dünya çapında yüzlerce sunucu ile ağlarına tam erişim sunuyor.

ÜlkelerKonumlarHizmetlerUSA Sunucu KonumlarıYazılımAylık YıldaAralık
2043600Atlanta, Chicago, Dallas, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York City, Phoenix, San Francisco, Seattle, Washington DCpencereler$ 7.50$ 52.497 gün

StrongVPN hizmetine en son eklenen, StrongDNS özelliğidir. Bir StrongVPN hesabına kaydolan herkes, coğrafi kısıtlamaları aşmak için kullanılan akıllı bir DNS hizmeti olan StrongDNS’e ücretsiz erişim elde eder. ABD dışında seyahat etmeyi planlayan ve Netflix’e erişmek isteyenler için harika bir çözüm.

StrongVPN, Phoenix’te 6 sunucuya ev sahipliği yapar. Belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, sunucu konumu açılır menüsünü tıklayıp Amerika Birleşik Devletleri – Phoenix’i seçebilirsiniz. En iyi performans için OpenVPN UDP’yi seçtik. Phoenix’te bir sunucuya bağlandıktan sonra hızımızı test ettik ve 62.03 Mbps olduğunu gördük.

StrongVPN Phoenixx hız testi

StrongVPN ziyaretçilerimize% 25 indirim sunmaktadır. Kupon, normal dönem indirimlerinin üstünde toplanır. Ayda sadece 7,50 dolar veya yılda 52,49 dolar karşılığında sınırsız VPN ve ücretsiz SmartDNS erişiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Yıllık hesap sadece Aylık 4,37 ABD doları. Yeni kullanıcılar 7 günlük para iade garantisi kapsamındadır.

StrongVPN

6. Tempe için En İyi VPN: HMA

HMA Pro VPN

HideMyAss, İngiltere’de 16 yaşındaki bir öğrenci olan Jack Cator, insanların sansürden kaçınmasına yardımcı olmak için bir hizmet oluşturmak istediğine karar verdiğinde 2005 yılında hayata geçirildi. Özellikle, Jack okul ağında engellendikleri için sosyal medya sitelerine ve çevrimiçi oyunlara erişemedi. HMA, ilk ay yüz binlerce kullanıcıyı ekledi ve o zamandan beri 350’den fazla sunucu konumu ile dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. HMA Pro VPN’in ana şirketi Privax, 2015 yılında AVG ekibine katıldı.

HMA Pro VPN Ağı – ABD Sunucu Konumları
Demirleme, Ashburn, Asheville, Atlanta, Baltimore, Küvet, Bedford, Billings, Boston, Cheyenne, Chicago, Columbia, Columbus, Dallas, Des Moines, Grand Forks, Honolulu, Idaho Falls, Jacksonville, Lansing, Las Vegas, Los Angeles, Louisville Madison, Manolya, Miami, Montgomery, Nashville, New Orleans, New York City, Oklahoma City, Omaha, Philippi, Phoenix, Portland, Providence, Rutland, Saint Paul, Salt Lake City, San Jose, Scranton, Seattle, Souix Falls, Güney Bend, St Louis, Trimbull, Washington DC, Wichita, Wilmington

Amacınız en çok sunucu konumuna sahip VPN’i bulmaksa, HideMyAss en iyi seçiminizdir. HMA’nın bazı VPN kullanıcıları için bir endişe kaynağı olan kullanıcı etkinliğini günlüğe kaydettiğini unutmayın. HMA, Phoenix’te bir dizi sunucu da dahil olmak üzere ABD’de 175 VPN sunucusuna ev sahipliği yapıyor. Phoenix’teki bir sunucuya bağlanmak için “Konum Modu” na girmek ve başlamak için “Konumu Değiştir” i seçmek istersiniz. Ardından “Şehirler” sekmesine tıklayın ve Phoenix’i arayın. Oradan ABD, Arizona, Phoenix sunucu konumunu seçebilirsiniz. Phoenix’te bir sunucuya bağlanmak için test ettik ve hızı 62.22 Mbps olarak bulduk.

HMA Phoenixx hız testi

2016’da HMA ve diğer birkaç önde gelen VPN sağlayıcısı, özel istemci yazılımlarını basitleştirmenin yolunu açtı. Sonuç, herhangi bir kullanıcının HMA ağına bağlanmasını ve bağlantınızı şifrelemesini kolaylaştıran eksiksiz bir özel uygulama grubudur. Windows, Mac, Android ve iOS için mevcut yazılımları var. HMA’ya yönlendiricinizden de bağlanabilirsiniz. HMA, yalnızca Ayda 6,99 ABD doları ve tüm yeni kullanıcılara 30 günlük risksiz para iade garantisi sunuyor.

Ziyaret Gizle Kıçımı

Her zaman kontrol edebilirsiniz çekinmeyin bizim en iyi 10 VPN Diğer seçenekler istiyorsanız hizmetler listesi. Bununla birlikte, ilk önce bahsettiğimiz seçeneklerin ihtiyaçlarınızı karşılayacağını düşünüyoruz. Bunları hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenlik faktörlerine göre seçtik. Ayrıca Phoenix ve Tempe bulunan sunucuları ile sağlayıcıları aradı. Bu şekilde, en yüksek hızlara erişebileceksiniz. Tabii ki, hepsinin harika ağları var, bu yüzden gerçekten yanlış gidemezsiniz. Canlı içerik indirmeyi veya akış yapmayı planlıyorsanız hız önemlidir. Umarız, rehberimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacaktır..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map