Tayvan için en iyi VPN’ler

TayvanResmi olarak Çin Cumhuriyeti olarak bilinen Tayvan, Doğu Asya’da bulunan bir eyalettir. 23 milyon nüfusa sahiptir ve Birleşmiş Milletler üyesi olmayan en kalabalık devlettir. Bu küçük ada ülkesi ekonomik bir güç merkezidir ve dünyanın en büyük 22. ekonomisine sahiptir. Birçok insan Tayvan’ı yüksek teknoloji endüstrisi için tanıyor. Şehri ziyaret etmek için birçok neden var, ancak interneti bir VPN olmadan kullanmamanızı öneririz. Tayvan için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3CyberGhost$ 2.75PIA112Onay KutusuOnay Kutusu

Tayvan çok teknoloji meraklısı bir ülke ve kentsel alanlarda ücretsiz WiFi çok yaygın. Mekanlar arasında pansiyonlar, kafeler, pansiyonlar, alışveriş merkezleri ve daha fazlası bulunmaktadır. Tüm bu seçeneklerle bir VPN kullanmak önemlidir. Herkes ücretsiz WiFi’yi sever, ancak bu siber suçluların da yaptığı anlamına gelir. Özel verilerinize ellerini almak için istekli olduklarına bahse girebilirsiniz. Seçtiğiniz güvenli bir VPN sunucusuna bağlantı oluşturarak, dolandırıcıların verilerinizi çalma şansını büyük ölçüde azaltabilirsiniz (tamamen durdurmazsanız)..

Bahsettiğimiz gibi Tayvan batılılaşmış durumda. Bununla, hükümet sansür yasalarına sahip olmadıklarını kastediyoruz. Aslında vatandaşlar, konuşma ve basın özgürlüğünün tadını çıkarırlar. Bununla birlikte, Tayvan’dayken bir VPN kullanmanın başka bir nedeni, coğrafi kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olmaktır. Kendi bölgenizdeki içeriğe erişmek istiyorsanız, genellikle bunu durdurmanız gerekir. Bunun nedeni, birçok şirketin hedef alanlarının dışından gelmesi durumunda içeriğe kısıtlamalar getirmesidir. Kullanmak istediğiniz bölgedeki bir VPN sunucusuna bağlanarak, kuruluşun başka bir yerde olduğunuzu düşünmesini sağlayabilirsiniz.

Kişisel verilerinizi siber hırsızlardan korumaktan farklı bölgelerden içeriğe erişmeye kadar bir VPN kullanmak bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Şimdi neden önemli olduklarını açıkladığımıza göre, neleri arayacağımız hakkında konuşalım. Bir VPN hizmeti seçtiğinizde uyulması gereken birkaç kural vardır.

Tayvan için en iyi VPN nedir?

Tayvan için en iyi VPN listemizi belirlemek için aşağıdaki kriterlere odaklandık:

 • Asya’daki VPN sunucularından hız testi sonuçları – Taipei veya Hong Kong
 • Asya’da birden fazla sunucu konumuna sahip VPN’lere tercih
 • Diğer bölgelerde akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma desteği
 • İnternet bağlantınızı korumak için güçlü şifreleme
 • Android ve iOS cihazlar için kullanımı kolay mobil uygulamalar

Daha fazla gecikmeden, Tayvan için en iyi VPN hizmetlerinin listesi:

1. Tayvan için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Tayvan hız testi

ExpressVPN uygulaması, şehre doğru bir sunucu konumu seçmenizi sağlar. Belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Uygulamayı açtığınızda, “Konum Seç” düğmesini seçin. Ardından, “tümü” sekmesine gidebilir, Asya’yı açabilir ve bulabilir veya yukarıdaki arama çubuğuna “Tayvan” yazabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, Tayvan’da bir sunucuyu test ettik ve hız 86.22 Mbps’ye çıktı.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler için Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Tayvan için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Tayvan hız testi

NordVPN, Taipei’de bir sunucu konumuna ev sahipliği yapıyor. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Sunucuyu Tayvan’da test ettik ve indirme hızı 40.17 Mbps idi..

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Tayvan için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Tayvan hız testi

Taipei’de bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan, henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Tayvan’a gidin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu, ülkedeki sunucuların tam listesini getirecektir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 21,31 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

Bahsettiğimiz seçenekler Tayvan’dayken size en iyi deneyimi sunacaktır. Ancak, her zaman en iyi 10 VPN diğer seçenekler listesi. Seçtiğiniz sağlayıcının Tayvan’a yakın sunucular olduğundan emin olun. Kararlarımız sunucu konumları, güvenlik, fiyat, hız ve güvenilirliğe dayanmaktadır. Bu şekilde, mümkün olan en iyi hızları elde edebilirsiniz. Sunucular muhtemelen Taipei’de olduğu için herhangi bir sorununuz olmamalıdır. İçerik akışı yapmayı planlıyorsanız, iyi hızlar önemlidir. Rehberimizi kullanarak bilinçli bir karar verebilirsiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map