Tabur 1944 için en iyi VPN’ler

Tabur 1944Battalion 1944, 2.Dünya Savaşı’nda geçen çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Gelecek nesil için klasik FPS hissini geliştirir. Oyun Bulkhead Interactive tarafından söndürüldü ve 29 Mayıs 2019’da Steam.com’da yayınlandı. 5v5 piyade savaşına, sıvı hareketine, ateşi ve hassas atışlara odaklanmak, ekibin için her turu kazanmanın anahtarıdır. Oyun çok popüler ve stil genç ve yaşlı benzer. Bu nedenle, gecikme yaşamanız için büyük bir şans var. Bir VPN kullanmak için iyi bir neden olsa da, tek VPN değil. Diğer nedenleri bir anda açıklayacağız. Yapmadan önce, lütfen Tabur 1944 için en iyi VPN’lere bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Bahsettiğimiz gibi, oyun WW2’de ayarlandı. Birkaç farklı mod mevcuttur. Var:

 • YÜZLEŞ – En yüksek rekabet seviyesi
 • 5V5 Wartide – FACEIT
 • 1v1 Gösterisi -YÜZLEŞ
 • Oyun makinesi – Çalıştırmak & Gun Fun, bayrağı ele geçir
 • Savaşta Milletler – Doğu Cephesi

Tabii ki, başka modlar da var. Ayrıca, rekabetçi eşleştirme, turnuvalar, sıralamalar ve daha fazlasını sunan dünyaca ünlü beceri tabanlı bir sıralama sistemi olan FACEIT sıralama sistemine de sahipsiniz. Oyunun tüm harika modlarında ilerleyin, arkadaşlarınızla rekabet edin veya biraz eğlenin.

Oyunun bazı yönlerini gördüğünüze göre, oyunu oynarken bir VPN’in size yardımcı olmasının birkaç yolu var. Birine bağlanabildiğiniz için, oyununuzu oynamak için daha az meşgul bir bölge seçmek için. İster katil ister hayatta kalanlardan birini oynayın, gecikme ile çok iyi karşılaşabilirsiniz. Bu gecikme, oyunu kazanmak veya rakip takım tarafından vurulmak arasında fark yaratabilir. Oyun faaliyetlerini zaman zaman kısıtlayan bazı İnternet Servis Sağlayıcıları vardır. Yaygın olmasa da, oyununuz kesinlikle durma noktasına gelebilir. Bazı İSS’lerin kalıp aradığını biliyoruz. Bu sorunu çözmek için, trafiğinizi şifrelemek üzere bir VPN’ye bağlanabilirsiniz.

Tabur 1944 için En İyi VPN Nedir?

Battalion 1944 için en iyi VPN’nin ne olduğunu belirlememize yardımcı olmak için faktörlere odaklanacağız. Bunlar hız ve erişim ile ilgili olanlardır. Size ancak cevabımızın ne olduğunu söyleyebiliriz.

 • Battalion 1944 oynarken mümkün olan en iyi hızların keyfini çıkarmanıza ve hayatta kalmanıza yardımcı olmak için farklı bölgelerdeki hızlı sunucular
 • Oyuna okulda veya olabilecek herhangi bir yerde erişebilmeniz için güvenlik duvarlarını aşabilme özelliği sağlayan sağlayıcılar
 • DDoS saldırılarını önlemeye ve gizliliğinizi korumaya yardımcı olmak için güçlü şifreleme sunan sağlayıcılar
 • Tabur 1944 oynarken bağlantı kesilmelerini ortadan kaldırmaya yardımcı olan büyük ve istikrarlı ağlar

Aşağıda, Tabur 1944 için en iyi VPN’lerden bazılarını görebilirsiniz.

1. Tabur 1944 için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsollarına (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutularına (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’lere Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Tabur 1944 için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Tabur 1944 için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Ancak, hizmeti hafife almak istemezsiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ağı Amerika Birleşik Devletleri çevresindeki önemli yerlerde oldukça hızlı.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 7 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Tabur 1944 için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Tabur 1944 için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Gecikmeyi önlemeye veya öldürülmeyi durdurmaya çalışsanız da, Battalion 1944 oynamak için VPN kullanmak çok önemlidir. Kendinizi DDoS saldırılarına karşı korumak, okulda veya işte güvenlik duvarlarında dolaşmak ya da gecikmeyi önlemek için, bir VPN kullanarak tüm bu sorunları çözebilirsiniz. Tabii ki, yukarıda bir dizi harika seçenek var. Ancak, her zaman en iyi 10 VPN liste. Hepsi beklediğiniz gibi performans gösterecek, ancak Battalion 1944 ile oyun deneyiminizi en iyi şekilde optimize etme kararlarımızı aldık. Bu şekilde, büyük hızlar elde edebilir, gecikmeyi önleyebilir ve DDoS saldırılarını önleyebilir ve ölümden kaçabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayacak doğru kararı bulmanıza yardımcı olması için kılavuzumuzu okuyun.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map