South Bend için en iyi VPN’ler

South Bend, IndianaSouth Bend, Indiana, St. Joseph ilçesinde bulunan bir şehirdir. 100 binden fazla nüfusa ve 720k birleşik istatistiksel alana sahiptir. Ekonomi, yüksek teknolojiden savunma müteahhitlerine ve daha fazlasına kadar geniş ve çeşitlidir. Ayrıca Notre Dame Üniversitesi ile Mücadele İrlanda Üniversitesi’ne de ev sahipliği yapmaktadır. Eğer siteleri görmek ya da stadyumun içinden “Touchdown Jesus” u görmek için şehre bir seyahat planlıyorsanız, halka açık WiFi’yi kullanabilirsiniz. Öyleyse, önce bir VPN kullanmanız gerekir. Nedenini birazdan anlatacağız. İlk olarak, South Bend için en iyi VPN’ler için listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu

ABD’deki birçok şehir gibi, Yerli Amerikalılar da şimdi South Bend olarak bilinen bölgeyi işgal ettiler. Avrupalılar 1820’lere vardıklarında bir ticaret merkezi kurdular. 1829’da liderlik adını Southold’dan South Bend’e değiştirdi. 1835’e kadar liderler şehri resmen kurdular.

1842’de Vincennes Piskoposu Célestine Guynemer de la Hailandière, iki yıl içinde bir kolej kurması şartıyla Kutsal Haç Cemaati’nden Peder Edward Sorin’e toprak teklif etti. Peder Sorin, Notre Dame Du Lac Üniversitesi’ni inşa etmek için Fransız ve İrlandalı kardeşlerle birlikte geldi. Tipik olarak, sadece ND veya Notre Dame olarak kısaltılır ve kar amacı gütmeyen özel bir Katolik araştırma üniversitesidir. Şu anda, şehrin en büyük işvereni.

İster tarihi üniversiteyi görmek, ister hayvanat bahçesini ziyaret etmek ister üniversitede bir futbol maçına katılmak için South Bend’i ziyaret ediyor olun, halka açık Wi-Fi sunan işletmeler ve kuruluşlar gittikçe daha fazladır. Bu, kullanıcıların giriş yapmasına rağmen, siber suçluları da çekiyor. Bir sonraki masada dizüstü bilgisayarlarındaki kişi hassas bilgilerinizi çalıyor olabilir. Bir VPN’ye bağlandığınızda, seçtiğiniz bir sunucuya güvenli ve şifreli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, hırsızların özel verilerinizi takmasını çok daha zor hale getirir.

Kullanmanın bir sonraki nedeni, bir VPN’nin ağ kısıtlamaları ve coğrafi bloklarla uğraşması gerektiğidir. Okullar, kuruluşlar, şirketler ve hatta bazı ülkeler, kullanıcılarının uygunsuz gördükleri içeriği görmelerini engellemek istiyor. Bir VPN kullanarak yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünmeye kandırabilirsiniz. Ayrıca, VPN şifrelediği için trafiği göremez. Bir spor kesintisi yaşadıysanız veya favori web sitenizi görmesi engellendiyse bu harika.

Bunlar South Bend’i ziyaret ederken bir VPN kullanmanın ana nedenleridir. Ancak, kaydolduktan sonra başka nedenler de keşfedebilirsiniz. Ağ kısıtlamalarını ve coğrafi blokları aşmaktan gizliliğinizi korumaya kadar, VPN kullanmak iyi bir fikirdir. Daha önce bahsettiğimiz sağlayıcılara daha yakından bakalım.

1. South Bend için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

South Bend Chicago’dan 100 mil bile değil. Bu nedenle, iyi yanıt süreleri alacaksınız. VPN hizmeti, Amerika Birleşik Devletleri’nde listemizdeki diğer şirketlerden daha fazla sunucu konumuna sahiptir. Bu onları South Bend için VPN’imize dönüştürüyor.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
6389Ashburn, Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Las Vegas, Los Angeles, Miami, New York City, Phoenix, San Jose. Seattle, Washington DC

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı VPN olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish, Chicago’da 56 sunucu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” ile başlayan birini seçmenizi öneririz. Örneğin, chi.a01.ipvanish.com. Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlısı olduğunu göreceksiniz. Chicago’da bir IPVanish sunucusunu test ettik ve kablo İnternet bağlantımızda aynı hızda en yüksek hızı 64.05 Mbps olarak bulduk.

IPVanish Chicago hız testi

Değer söz konusu olduğunda, IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu sadece Aylık 4,87 ABD doları yıllık plan. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

2. South Bend için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. Hizmet, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
94160Atlanta, Boston, Chicago, Dallas, Denver, Kansas City, Los Angeles, Miami, Minneapolis, New Jersey, New York, Phoenix, Salt Lake City, San Francisco, San Jose, Santa Monica, Seattle, Tampa, Virginia, Washington, DC

Yukarıdaki tabloda görebileceğiniz gibi, ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için önemli konumlarda yüzlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve favori takımlarınızı her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumda bir sunucu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu Chicago için geçerlidir (çünkü South Bend’e en yakın şehirdir). “Tümü” sekmesini seçmek, Amerika ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ni açmak isteyeceksiniz. Bu noktada ABD – Chicago sunucu konumunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Chicago’da bir sunucuyu test ettik ve hız 58.03 Mbps idi..

ExpressVPN Chicago hız testi

ExpressVPN, listemizdeki diğer hizmetlerden daha yüksek bir fiyat noktasında satılırken, ağ ve hizmet özelliklerinin boyutu göz önüne alındığında değer yüksektir. Bir bilgisayarı, avuçiçi cihazı, yönlendiriciyi ve oyun konsolunu (SmartDNS) tek bir VPN hesabıyla Ayda 6,67 $ yıllık abonelikle.

ExpressVPN'i ziyaret edin

3. South Bend için En İyi VPN: VyprVPN

VyprVPN

VyprVPN ekibi Austin, Teksas merkezli ve kullanıcının İnternet gizliliği için uzun bir mücadele geçmişine sahip. Birkaç yıldır SXSW’de bir gizlilik paneline ev sahipliği yaptılar ve hatta Washington DC’de gizlilik reformları için lobi yapmak için zaman geçirdiler. VPN hizmetinin değerlerine uygun olduğunu göreceksiniz.

ÜlkelerKonumlarUSA Sunucu Konumları
6271Austin, Chicago, Los Angeles, Miami, New York City, San Francisco, Seattle, Washington DC

Seçtiğiniz hesaba bağlı olarak VyprVPN ile bazı ek özellikler fark edeceksiniz. VyprVPN Premium planı 5 eşzamanlı bağlantı, VyprVPN Bulut ve Chameleon protokolünü içerir. VyprVPN’in Cloud özelliği, buluttaki kendi VPN sunucunuzu kontrol etmenizi sağlarken, Chameleon protokolü Çin gibi ülkelerdeki kullanıcıların hükümet sansürüne girmesine yardımcı olur.

VyprVPN istemcisi size Chicago’da belirli bir sunucu numarası seçme olanağı vermez. Bunun yerine, konumu Chicago’ya geçirmek isteyeceksiniz. Oradan, istemci sizi otomatik olarak Chicago’daki en iyi VPN sunucusuna bağlayacaktır. Hız testinin sonuçlarını aşağıda görebilirsiniz. Chicago’daki bir sunucuya bağlandıktan sonra 52,18 Mbps indirme hızına erişebildik.

VyprVPN Chicago hız testi

VyprVPN ziyaretçilerimize% 25 indirim sunmaktadır. Kupon, normal dönem indirimlerinin üstünde toplanır. Ayda 12,95 $ veya yılda 60 $ karşılığında sınırsız VPN ve VyprVPN Bulut’un keyfini çıkarabilirsiniz. Yıllık hesap sadece Aylık 5,00 ABD doları. Yeni kullanıcılar 3 günlük para iade garantisi kapsamındadır.

VyprVPN'i ziyaret edin

Diğer seçenekleri isteyenler için, en iyi 10 VPN hizmetler listesi. Bununla birlikte, size en iyi seçenekleri sunduğumuzu düşünüyoruz. Seçeneklerimizi hız, güvenilirlik, fiyat, güvenlik ve Şikago’da veya yakınlarında bulunan sunucuları olan sağlayıcılara göre yaptık. Bu şekilde, en iyi hızları elde ettiğinizden emin olabilirsiniz. Tabii ki, hepsinin harika ağları var. HD içerik indirmeyi veya akış yapmayı planlıyorsanız hız önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz sağlayıcılar, hangi popüler hizmetleri kullanmak istediğinize bakılmaksızın, bunu yapmak için en iyi seçeneklerdir. Umarım, rehberimiz bilinçli bir karar vermenize yardımcı olacaktır..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map