Sling TV için En İyi VPN’ler

Askı TVSling TV, 5 Ocak 2015 tarihinde Tüketici Elektroniği Fuarı’nda tanıtılan birinci sınıf bir akış hizmetidir. Henüz denemediyseniz, 7 günlük ücretsiz deneme. Servis, birçok popüler kablo ve uydu kanalını bir pakette sunuyor. Ayrıca alakart özellikleri ile bazı ek kanallar ekleme seçeneğiniz de vardır. Hizmet, endüstrinin kablo kesicileri olarak adlandırdığı bir grup insana yöneliktir. Kablo kesiciler, ücretsiz TV istasyonları, isteğe bağlı video ve Internet Protokol Televizyonu (IPTV) kombinasyonu için yüksek fiyatlı kablo ve uydu hizmetlerini düşüren kişilerdir. Bununla ilgili olarak Sling, kablo kesicilerinin bunu yapmak için çılgın bir miktar ödemeden hala görmek istedikleri bazı kanallar olduğunu da anlıyor. Bunun bir örneği HBO olabilir. Birkaç ay deneyebilir ve istediğiniz zaman bırakabilirsiniz.


RankVPN HizmetiFiyatVisitSunucusu
LocationsNo
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay KutusuOnay Kutusu

Şu anda, Sling TV birçok platformda sunuluyor ve uluslararası bir sürümü de var. Bununla birlikte, nereden erişmeye çalıştığınıza bağlı olarak, IP adresinize göre coğrafi olarak engellenirsiniz. Ancak, Sling TV’nin engellemesini kaldırabilir ve bir VPN ile her yerden görüntüleyebilirsiniz.

İster yalnızca belirli sayıda kanalı izleyin, ister film yayını yapmak isteyin, Sling TV iyi bir fikirdir. Kablonun maliyetinin artmasıyla, mümkün olan yerlerin kesilmesi gittikçe önem kazanıyor. Birçok insan zaten sadece birkaç kanal izliyor. Ortalama bir Amerikalı, erişebildikleri 189 potansiyel kanaldan yalnızca 17 kanalını izliyor. Bazı spor hayranları, kelimenin tam anlamıyla spor izleyebilmek için kabloya sahiptir. Yine de, diğerleri TV’lerini Gıda Ağı veya Tarih gibi bir şeye açacak ve sadece sürekli izleyecek. Peki, franchising ücretleri gibi şeyler için ödeme yapmak zorunda kalmadan iyi bir oranda bu kanalları iyi bir şekilde alabilseydiniz? Bu harika bir şey olurdu.

Sling TV, akıllı TV’lerden cep telefonlarına, oyun konsollarından bilgisayarlara kadar çeşitli farklı platformlarda kullanılabilir. Akıllı TV’ler ve video oynatıcılar için desteklenen platformlar Amazon FireTV, Roku ve Nexus Player’dır. Telefon ve tablet desteği Apple için iOS 7 veya üstünü ve Android için 4.0.3’ü içerir. Şaşırtıcı bir şekilde, sadece XBOX One, oyun sistemlerinde destek için sunulmaktadır. Son olarak, kompozisyonlar için Sling, Snow Leopard 10.6’yı destekliyor & Mac için daha yüksek ve PC için Windows 7 veya daha üstü.

Sling TV için en iyi VPN nedir?

Bu soruyu cevaplamak için hizmet için en iyi sağlayıcı özelliklerine bakmamız gerekiyor. Ancak o zaman Sling TV için en iyi VPN’lerin bir listesini yapabiliriz.

 • Farklı bölgelerden programlamayı izlemek için ABD’de birden fazla sunucu konumu
 • Tamponlamayı en aza indirgemek için yüksek hızlar
 • Maksimum gizlilik sağlamak için güçlü şifreleme
 • Kararlı ağlar, bu nedenle çok az bağlantı sorunu var
 • Sağlayıcı tarafından günlük politikası yok

Bu faktörleri kullanarak, Sling TV için kullanılacak en iyi VPN hizmetlerinin aşağıdaki listesine karar verdik.

1.Sling TV için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. 5 adede kadar eşzamanlı bağlantıyla masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Sling TV için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Sling TV için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Sling TV için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Sling TV için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Şimdi size Sling TV ile kullanabileceğiniz en iyi seçenekleri gösterdik. Ancak, şu adrese bir göz atabilirsiniz: en iyi 10 VPN diğer seçenekler listesi. Gerçi ihtiyacını görmemelisin. Çeşitli faktörler nedeniyle, kararlarımızı çeşitli bölgelerdeki hız, fiyat, güvenlik, güvenilirlik ve sunucu konumlarına göre aldık. En sevdiğiniz şovlar veya filmler ne olursa olsun, başlamak için listemizdeki VPN’lerden birine bağlanmak isteyeceksiniz. Bu şekilde, izlemek istediğiniz her şey için mevcut en iyi hızları elde edebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map