Seul için en iyi VPN’ler

Seul, Güney KoreSeul, Güney Kore, ülkenin başkenti ve en büyük metropolüdür. Gelişmekte olan ekonomi ve stratejik konum, 10 milyondan fazla insanı bu şehri dünya lideri yapmıştır. “Han Nehri üzerindeki Mucize”, Seul’ü dünyanın en büyük 4. metro ekonomisine ve dünyanın en büyük 4. turizmine dönüştürdü. Bu turistlerden veya iş amaçlı seyahat edenlerden biri olacaksanız ve interneti kullanmanız gerekiyorsa, bunu VPN olmadan yapmak istemeyeceksiniz. Birazdan size bazı nedenler sunacağız. İlk olarak, Seul’deyken kullanılacak en iyi VPN’lerin en iyi önerilerimize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu
3HMA Pro VPN$ 4.29HideMyAss280

Seul tarihi bölgedeki ilk yerleşimlere kadar uzanıyor. MÖ 4000 civarında meydana geldiler. Ancak, kasaba MÖ 18’e kadar Wiryeseong adını almadı. O zaman, yöneticiler onu Baekje’nin başkenti yaptı. Şehre seyahat ediyorsanız, o döneme ait duvarların birçoğunu hala görebilirsiniz. O günlerden beri, şehir el değiştirdi ve birkaç kez isim verdi.

Yüzlerce yıllık tecritten sonra şehir kapılarını yabancılara açtı. O zaman Seul modernleşmeye başladı. Şehrin başlıca ticaret ortakları Fransa ve Amerika oldu. Aslında Seul, Doğu Asya’da kraliyet sarayına elektrik getiren ilk şehirdi. Şehir, Edison Illuminating Company ile yapılan anlaşmalar sayesinde Amerikalılardan sadece 11 yıl sonra bir çeşit güce sahipti.

Modern zamanlarda, Seul dünyada ekonomik bir güçtür. Birkaç Koreli şirketin küresel bir varlığı var ve muhtemelen her yerde bulabilirsin. Bunlar arasında buzdolaplarından ağır endüstriyel ekipmanlara, akıllı telefonlara ve Hyundai / Kia motor şirketine kadar her şeyi yapan elektronik şirketi Samsung da var. İş, şehir için büyük bir çekiliş olsa da, gezginler başka şeylerin tadını çıkarabilirler. Buna tarihi yerler, görülecek yerler, alışveriş merkezleri ve daha fazlası dahildir. Hatta tahmini 830 bin üyesi olan dünyanın en büyük Hıristiyan cemaatlerinden birine sahiptir..

Seul’e seyahat edenler için hatırlamanız gereken birkaç şey var. Büyüklüğü için, şehir New York’un neredeyse iki katı nüfusludur. Bu, zaman zaman biraz kalabalık olabileceğiniz anlamına gelir. Oradayken interneti kullanmanız gerekiyorsa, gizliliğinizi korumak için bir VPN’ye bağlanmak isteyeceksiniz. Şehir yılda 10 milyon ziyaretçi aldığı için siber suçluların her yerde olduğunu anlamak zor değil. Tek yapmanız gereken, seçtiğiniz VPN sunucusuna güvenli bir bağlantı kurmaktır. Bu hırsızların hassas bilgilerinizi çalmasını çok daha zor hale getirir.

VPN kullanmanın bir başka nedeni, kısıtlanmış içeriğe ulaşmanıza yardımcı olmaktır. Güney Kore’nin sansürle ilgili pek bir kanunu yok. Ancak, bazı alanlar yasaklanmıştır. Tahmin edebileceğiniz gibi, pro Kuzey Kore web siteleri birkaç diğerleri ile birlikte yasaklanmıştır. Bununla birlikte, coğrafi kısıtlamalardan kurtulmak için bir VPN’e ihtiyacınız olacaktır. Farklı bir konumdaki bir sunucuya bağlanmak için bir VPN kullanarak, görüntülemek istediğiniz alandaki coğrafi kısıtlamaları yenebilirsiniz. Yazılım başka bir yerde bulunduğunuzu düşünecek, böylece istediğiniz gibi görüntüleyebilirsiniz.

Yukarıda, Seul’deyken bir VPN kullanmak için en iyi nedenlerden geldiniz. Bununla birlikte, servise kaydolduktan sonra keşfedeceğiniz başkaları olabilir. Hedefiniz gizliliğinizi meraklı gözlerden korumak, sansür ve coğrafi kısıtlamalar veya her ikisini birden korumak olsun, VPN’ler.

Hemen içeri girelim ve Seul için en iyi VPN’lere bakalım.

1. Seul için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Seul hız testi

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. “Tümü” sekmesini seçmek, Asya’yı açmak ve ardından Güney Kore’yi açmak isteyeceksiniz, Seul’de bir sunucuyu test ettik ve hız 55,85 Mbps’ye çıktı..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. 3 eşzamanlı bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Seul için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

Seul, Güney Kore dünyada iş için önemli bir merkezdir. Bu yüzden şehirde sunucular olduğunu görmekten memnuniyet duyuyoruz. IPVanish’in şehrin her yerinde iyi çalışmasını bekleyebilirsiniz. Ağları, hız testlerimizde sürekli olarak Asya’daki en hızlı VPN olmuştur. Ayrıca Asya’nın dört bir yanındaki ülkelerde ve Antarktika dışındaki her kıtada birden fazla sunucu konumu bulacaksınız. Bu onları Seul’deyken kullanmak için en iyi seçimlerimizden biri yapıyor.

IPVanish Seoul hız testi

IPVanish, Seul’de 4 sunucu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” ile başlayan birini seçmenizi öneririz. Örneğin sel-a01.ipvanish.com. Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlısı olduğunu göreceksiniz. Seul, sel-a06’da bir IPVanish sunucusunu test ettik ve hızı 63.22 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4,87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

3. Seul için En İyi VPN: HMA

HMA VPN

Ayda sadece 2,99 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 75 indirim)

HideMyAss, İngiltere’de 16 yaşındaki bir öğrenci olan Jack Cator, insanların sansürden kaçınmasına yardımcı olmak için bir hizmet oluşturmak istediğine karar verdiğinde 2005 yılında hayata geçirildi. Özellikle, Jack okul ağında engellendikleri için sosyal medya sitelerine ve çevrimiçi oyunlara erişemedi. HMA, ilk ay yüz binlerce kullanıcıyı ekledi ve o zamandan beri 350’den fazla sunucu konumu ile dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. HMA Pro VPN’in ana şirketi Privax, 2015 yılında AVG ekibine katıldı.

HMA Seul hız testi

Amacınız en çok sunucu konumuna sahip VPN’i bulmaksa, HideMyAss en iyi seçiminizdir. HMA’nın bazı VPN kullanıcıları için bir endişe kaynağı olan kullanıcı etkinliğini günlüğe kaydettiğini unutmayın. HMA, Seul’de de dahil olmak üzere tüm Asya’da birçok VPN sunucusuna ev sahipliği yapıyor. Orada bir sunucuya bağlanmak için “Konum Modu” na girmek ve başlamak için “Konumu Değiştir” i seçmek istersiniz. Ardından “Şehirler” sekmesine tıklayın ve Seul’ü arayın. Oradan Seul, Güney Kore sunucu konumunu seçebilirsiniz. Test etmek için orada bir sunucuya bağlandık ve hızı 8.68 Mbps olarak bulduk.

2016’da HMA ve diğer birkaç önde gelen VPN sağlayıcısı, özel istemci yazılımlarını basitleştirmenin yolunu açtı. Sonuç, herhangi bir kullanıcının HMA ağına bağlanmasını ve bağlantınızı şifrelemesini kolaylaştıran eksiksiz bir özel uygulama grubudur. Windows, Mac, Android ve iOS için mevcut yazılımları var. HMA’ya yönlendiricinizden de bağlanabilirsiniz. HMA, ayda yalnızca 4,99 ABD dolarından sınırsız VPN erişimi sunar ve tüm yeni kullanıcılara 30 günlük risksiz para iade garantisi sunar.

Ziyaret Gizle Kıçımı

Yeni sunduğumuz seçeneklerin Seul’deyken kullanmak için en iyi seçenek olduğunu düşünüyoruz. Bununla birlikte, her zaman en iyi 10 VPN Diğer seçimler listesi. Fiyat, hız, güvenlik ve güvenilirliği faktör olarak kullandığımız için, seçimlerimiz size mevcut en iyi hızları sağlayacaktır. Listemizde kötü bir seçim yok, bu yüzden kararlarınızda yanlış gidemezsiniz. İhtiyaçlarınız için en iyi kararı vermenize yardımcı olması için rehberimizi kullandığınızdan emin olun..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map