Reddit Kullanıcıları için En İyi VPN’ler

Reddit LogosuReddit.com son derece geniş bir kullanıcı tabanına sahiptir. Aslında, ABD’de en çok ticareti yapılan 4. ve dünyanın en çok ticareti yapılan 6. sitedir. İnternetin kendi kendini tanımlayan ön sayfası haber yapabilir veya kesebilir. Ayrıca aklınıza gelebilecek hemen hemen her konu var. Bu popüler sitenin en iyi bölümlerinden biri, ücretsiz ve herkese açık olmasıdır. Bir Reddit hesabınız olduğu sürece, forumlarda yayın göndermenize izin verilir. İster gizlilik topluluğunda yeni olun, isterse deneyimli bir tecrübeli olun, ihtiyaçlarınıza uygun doğru VPN’i bulmak sinir bozucu olabilir. Bazı web siteleri, farklı faktörlere bağlı olarak VPN incelemelerinin sonuçlarını çarpıtır. Bu yüzden Reddit yorumlarına göre size en iyi VPN sağlayıcılarını anlatacağız.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay Kutusu

Reddit kullanıcılarının harika VPN’ler aramasının birçok nedeni vardır. Kimliğinizi gizli tutmak, VPN kullanmak için önemli bir nedendir, ancak tek değil. Diğerleri arasında WiFi hotspot’larında gizliliğinizi korumak ve coğrafi olarak kısıtlanmış içerikte gezinmenize yardımcı olacak bir ürün bulmak yer alır. İyi bir VPN, bu hedeflere ve daha fazlasına hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Reddit kullanıcılarına göre en iyi VPN’ler nelerdir? Hadi bir bakalım.

1. Reddit Kullanıcıları için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

IPVanish favorilerimizden biridir. İşte son zamanlarda yapılan doğrudan bir yorum Kullanıcıyı yeniden düzenle.

“IPvanish’i sadece sahip olduğum HERHANGİ bir cihazla çalıştığı için kullanıyorum. Firestick bile. PIA’dan emin değilim, ancak OpenVPN’e de kolayca bağlanabilir. Telefonumda bile var, bu yüzden IPvanish uygulamasını indirmek zorunda bile değilim. IPvanish’in ayrıca SOCKS proxy sunucusu var…. torrent için harika. Bir hız testi yaptığımda, VPN UDP kullanarak açıldığında yaklaşık 200-250 Mbps alıyorum. Ben de bunun için para ödüyorum. IPvanish ile ilgili en büyük olumsuzluklardan biri, orada en hızlı sunuculardan birine sahip olmalarıdır. Ayrıca seçim yapabileceği yaklaşık 400 sunucusu var. ”

ÜlkelerKonumlarServislerProtokollarYazılımAylık12 Ay Geri Ödeme
60891.200OpenVPN, IKEv2, L2TP, PPTPVPN yazılımı$ 7.50$ 58.497 gün

IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunucuları barındırır. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı VPN olmuştur. Yukarıdaki yorumda gördüğünüz gibi, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde birden fazla sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu sadece Aylık 4,87 ABD doları yıllık plan. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

2. Reddit Kullanıcıları için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet ErişimiBir kullanıcı olarak, Özel İnternet Erişimi (PIA) size birkaç farklı seçenek sunar. Önceden, her VPN sunucusu için bir profil ayarlamak zorundaydınız. Şimdi, 28 konum ülkesindeki herhangi bir sunucuya bağlanmak kolaydır. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

ÜlkelerKonumlarServislerProtokollarYazılımAylık2 Yıl Geri Ödeme
30473282OpenVPN, PPTP, L2TPpencereler$ 6,45$ 59.957 gün

İşte PIA ile ilgili bir yorum Kullanıcıyı yeniden düzenle.

“PIA’yı seviyorum çünkü OpenVPN ile kolayca entegre oluyor. Bu, bir Linux bilgisayarda, DD-WRT gibi yönlendirici ürün yazılımında veya ağınızdaki bir Ahududu Pi gibi bir cihazda çalıştırmakta sorun yaşamayacağınız anlamına gelir.

Bu, Windows PC’lerinizdeki VPN istemcisi hakkında endişelenmenize gerek olmadığı anlamına gelir. Onlar veya herhangi bir cihaz yönlendiricinizdeki PIA VPN’yi veya göreve ayrılmış başka bir cihazı kullanabilir. ”

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse, sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, bunu kabul etmek istemezsiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Özel İnternet Erişimi, yalnızca Ayda 2,50 ABD doları.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

3. Reddit Kullanıcıları için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

ExpressVPN ile hızlı VPN erişimi ve MediaStreamer, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti olarak işlev görür. Hizmet, bağlantınızın şifrelenmesine ve coğrafi kısıtlamaların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. ExpressVPN kullanmanın faydalarını görmek zor değil.

ÜlkelerKonumlarHizmetlerProtokollarYazılımAylık15Ara İade
941603.000OpenVPN, SSTP, L2TP, PPTPVPN yazılımı$ 12.95$ 99.9530 gün

İşte bir yorum Kullanıcıyı yeniden düzenle hizmet hakkında.

“ExpressVPN benim için son derece güvenilir ve hızlıydı. Çarpıcı bir hızlı bağlantı ve ExpressVPN’in bölge kilidini atlamasını istediğimde kullanacağım. ”

ExpressVPN, listemizdeki diğer hizmetlerden daha yüksek bir fiyat noktasında satılırken, ağ ve hizmet özelliklerinin boyutu göz önüne alındığında değer yüksektir. Bir bilgisayarı, avuçiçi cihazı, yönlendiriciyi ve oyun konsolunu (SmartDNS) tek bir VPN hesabıyla Ayda 6,67 $ yıllık abonelikle.

ExpressVPN'i ziyaret edin

4. Reddit Kullanıcıları için En İyi VPN: NordVPN

NordVPNNordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz çünkü dünya çapında sunucuları var. Üyeler dünyanın her yerindeki ağlarına çok iyi bir fiyatla tam erişime sahipler.

CountriesLocationsServersProtocolsSoftwareMonthlyYearlyRefund
59703300OpenVPN, PPTP, L2TPpencereler$ 11.95$ 69.0030 gün

İşte bir teklif Kullanıcıyı yeniden düzenle NordVPN hakkında.

“Şahsen ben nordvpn oldukça mükemmel olduğunu düşünüyorum.”

NordVPN’in fiyat için en iyi hizmet karışımlarından birine sahip olduğunu göreceksiniz. Tabii ki, daha uzun bir hesaba abone olmak isteyeceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. Sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kayıt olabilirsiniz. Ayda 2,75 ABD doları 3 yıllık üyelik ile.

NordVPN'i ziyaret edin

5. Reddit Kullanıcıları için En İyi VPN: StrongVPN

StrongVPN

StrongVPN’in merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir ve ülkedeki en iyi VPN ağlarından birine sahiptir. Geçmişte şirket, kullandıkları sunucu konumu ve protokol sayısına göre kullanıcıları ücretlendiriyordu. StrongVPN artık üyelere dünya çapında yüzlerce sunucuyla ağlarına tam erişim imkanı sunduğundan bu durum değişti.

CountriesLocationsServersProtocolsSoftwareMonthlyYearlyRefund
2646682OpenVPN, PPTP, L2TPVPN yazılımı$ 7.50$ 52.497 gün

İşte bir alıntı Kullanıcıyı yeniden düzenle Hakkında.

“Okul yılına kadar tam bir ay oldu ve StrongVPN kullanımıyla ilgili herhangi bir bildirim / sorun olmadı. torrenting + kampüs bant genişliği = FTW ”

StrongVPN hizmetine en son eklenen, StrongDNS özelliğidir. Bir StrongVPN hesabına kaydolan herkes, coğrafi kısıtlamaları aşmak için kullanılan akıllı bir DNS hizmeti olan StrongDNS’e ücretsiz erişim elde eder. Dünyanın diğer bölgelerine seyahat etmeyi planlayan ve Netflix’e erişmek isteyenler için harika bir çözümdür.

StrongVPN ziyaretçilerimize% 25 indirim sunmaktadır. Kupon, normal dönem indirimlerinin üstünde toplanır. Ayda sadece 7,50 dolar veya yılda 52,49 dolar karşılığında sınırsız VPN ve ücretsiz SmartDNS erişiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Yıllık hesap sadece Aylık 4,37 ABD doları. Yeni kullanıcılar 7 günlük para iade garantisi kapsamındadır.

StrongVPN

Ve Reddit’e göre en iyi VPN’ler için en iyi seçeneklerimiz var. Ancak, şu adrese bir göz atabilirsiniz: ilk 10 liste VPN sağlayıcıları. Sonuç olarak, orada birçok iyi ürün var. Her şey ne aradığınıza bağlıdır. Bu yayını ve diğer Reddit kullanıcılarının yorumlarını, yapabileceğiniz en iyi kararı vermenize yardımcı olduğunu umuyoruz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map