Porto Riko için en iyi VPN’ler

Porto RikoPorto Riko, Amerika Birleşik Devletleri’nin kıyı dışında yer alan egemen bir devleti olan bir ada ülkesidir. 3.2 milyonluk bir nüfusa sahiptir. Birçok kişi, farklı nedenlerle dünyanın dört bir yanından ülkeyi ziyaret ediyor. Bunlar çarpıcı plajları, yağmur ormanlarını, biyolüminesans sularını, Porto Rikolu romunu ve daha fazlasını içerir. Ülkeyi kontrol etmeyi planlıyorsanız, bir VPN kullanmak önemlidir. Birazdan size bundan biraz daha bahsedeceğiz. Yine de, önce Porto Riko için en iyi VPN’lere bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost112Onay KutusuOnay Kutusu
5Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA52Onay KutusuOnay Kutusu

Tabii ki, Porto Riko Amerika Birleşik Devletleri’nin yetkisi altındadır. Bu, hükümet tarafından aşırı bir casusluk endişesi yaşamak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Ancak, hala izlenme tehlikesi altındasınız. Bununla birlikte, hükümet yerine, etrafta dolaşan çok sayıda sibercrooks var. Savunmasız hedeflerden faydalanmak için bekliyorlar. Bir VPN kullandığınızda, bir şifreleme katmanı oluşturursunuz. Bu, herkesin özel bilgilerinizi almasını çok daha zor hale getirir, böylece güvende olacağınızı bilirsiniz.

Porto Riko’dayken bir VPN kullanmanın bir sonraki nedeni coğrafi kısıtlamalarla ilgilidir. İlçede sansürle karşılaşmamanıza rağmen, ana bölgenizden içerik görüntülemek istiyorsanız, genellikle engellenirsiniz. Anahtar, başka bir bölgedeki bir VPN’ye bağlanmaktır. Bunu yaparken, engelleme yazılımını başka bir yerde olduğunuzu düşünmeye kandıracak bir bağlantı oluşturursunuz. Bu şekilde, içeriği beklediğiniz gibi görüntüleyebilirsiniz.

Porto Riko için En İyi VPN Nedir?

Bu soruyu doğru bir şekilde cevaplarken, birkaç farklı faktöre bakacağız. Bu durumda, her iki konu da yaklaşık olarak eşittir. Bu nedenle, onlara bakacağız ve Porto Riko için en iyi VPN’nin ne olduğunu söyleyeceğiz.

 • Porto Riko’dayken güvenlik duvarları ve devlet sansürü içeriklerini dolaşma yeteneği
 • Porto Riko’ya test edildiğinde Meksika’da hız testlerinde iyi performans gösteren yüksek hızlı sunucular
 • Sizi hükümetin hırsızlık ve meraklı gözlerinden korumak için askeri sınıf bileşenlerle güçlü şifreleme
 • Porto Riko’dayken bağlantı kesilmelerini önlemek için yüksek ağ kararlılığı
 • SağlayıcıGizlemesiz günlük politikası
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek

Porto Riko’da kullanacağınız en iyi VPN’lere daha ayrıntılı bir göz atalım.

1. Porto Riko için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN Porto Riko hız testiExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu sorunu bölgedeki sunucularla karşılaşabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, Miami’yi açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Porto Riko, San Juan’da bir sunucuyu test ettiğimizde hız 107.99 Mbps idi..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Porto Riko için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 2,99 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 75 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

NordVPN Porto Riko hız testiNordVPN, Miami’de bir dizi sunucuya ev sahipliği yapar. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Miami’de bulunan bir sunucuyu test ettik ve Porto Riko’da test ettik. İndirme hızı 108.68 Mbps.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 2,99 ABD dolarından sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Porto Riko için En İyi VPN: IPVanishIPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

IPVanish çok popüler bir hizmettir ve tüm dünyada birçok sunucuya sahiptir. Hangi kıtada olursanız olun, oradaki sunuculardan sağlam bir performans elde edebilirsiniz. Genellikle hızlıdırlar ve sağlayıcı dünyanın en büyük ağlarından birine sahiptir..

IPVanish, geniş dünya ağının yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Bahsettiğimiz gibi, genellikle pazardaki en hızlı sağlayıcılardan biridir. Birçok ülkede birden çok sunucu konumuna sahip olduğu bilinmektedir. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish gizliliğinizi korumak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

IPVanish Porto Riko hız testiIPVanish’in tüm bölgede sunucuları vardır ve bunların hepsi sizin için kullanılabilir durumdadır. Sunucu adının bir parçası olarak “a” harfine sahip bir sunucu görürseniz, bunlar ağdaki en hızlı olanlardır. Miami’deki bir IPVanish sunucusuna bağlandık. Hız 102.13 Mbps idi.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4.87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

4. Porto Riko için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Porto Riko hız testiPorto Riko’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve “Sunucumu Seç” seçeneğini tıkladık. Buradan herhangi bir ülkeyi genişletebilir ve belirli bir sunucuyu seçebilirsiniz. CyberGhost ağı Miami’de bir dizi sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 7,45 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Porto Riko için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

24 ay boyunca ayda sadece 3,49 ABD doları karşılığında kaydolun (% 65 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

PIA Porto Riko hız testiPIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Miami’de bir sunucuya bağlandık ve 4,24 Mbps hız ile geldik.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi, 7 günlük para iade garantisi ile ayda 3,49 $ ‘dan başlayan fiyatlarla VPN sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

Yine, Porto Riko ziyaret etmek istediğiniz ülkeler listesindeyse, bir VPN’ye bağlanmak isteyeceksiniz. Yukarıda, size en iyi seçeneklerden bazılarını verdik. Ancak, her zaman daha fazla en iyi 10 VPN liste. Hepsinin doğru şekilde çalışmasını bekleyebilirsiniz, ancak Porto Riko için seçimlerimizi optimize ettik. Böylece gizliliğinizi koruyabilecek ve mevcut en iyi hızlara erişebileceksiniz. Rehberimizi okuyarak doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabiliriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map