Playstation 4 için En İyi VPN’ler

Playstation için En İyi VPN'lerPlaystation 4, bir konsol için iyi bir beklentiyi aştı. Oyunu gerçek hayat gibi gösterecek grafikler, geniş bir oyun yelpazesi sizi hayal kırıklığına uğratmayacak ve Blu-ray ve normal DVD’leri oynatma yeteneği PS4’ün iyi yaptığı şeylerden sadece birkaçı. PS4’ün çevrimiçi işlevleri, Netflix, Hulu ve FUNimation gibi şeyleri izlerken veya CoD, FFXIV, Destiny ve Minecraft gibi çevrimiçi oyunlar oynarken sayısız saatlerce eğlence sunuyor.


Nerede olduğunuza ve ne yapmak istediğinize bağlı olarak çevrimiçi işlevler yasaklanmış olabilir. Desteklenen bölgelerden tatildeyken başka bir ülkedeki arkadaşlarınızla oynamak veya Netflix’inizi oynatmak için bu coğrafi kısıtlamaları aşmak için bir VPN öneriyorum. Bir VPN, IP adresinizi başka bir konuma değiştirir. Bir VPN, başka bir ülkedeki arkadaşlarınızla oynamanıza, desteklenen alanların dışındaki tatillerdeki akış hizmetlerini izlemenize, sizi DDoS saldırılarına karşı korumanıza, gecikmeyi azaltmanıza ve hatta daha hızlı bir bağlantıya neden olabilir. Sony Playstation 4 (PS4) için en iyi VPN hizmetleri listemize bir göz atalım.

RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisitServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 2.85PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 3.25IPVanish76Onay Kutusu

Playstation 4, DVD’lerinizi çalacaktır, böylece tatile gidiyorsanız ve film oynamak ve oyun oynamak istiyorsanız, hem DVD oynatıcıyı hem de PS4’ü ambalajlamak yerine bir PS4 alabilirsiniz. Akış hizmetleri PS4’e eklenmiştir, böylece video ve müzik hizmetlerinizi, o hizmet için TV’nize başka ekler almak yerine oyunlarınızla aynı kutuda toplayabilirsiniz. Netflix gibi popüler hizmetler için, uygulamayı almak ve PS4’te içerik izlemek için yine de ayrı bir üyeliğe ihtiyacınız olacak. PS4’teki sosyal medyayı kullanarak oyununuzun neleri vurguladığını veya oyun resimlerini çekip yayınlayabilirsiniz.

Desteklenen akış hizmetleri / uygulamaları şunları içerir:

 • Yerleşim Müziği, Playstation Store, Amazon Instant Video, Youtube, Netflix, HBO GO, MLB.TV Premium, Hulu, VUDU, Crackle, Crunchyroll, EPIX, Yupp TV, VidZone, Gaiam TV, Tunein Radyo, NBA Oyun Zamanı, Qello Konserleri, Live Event Viewer, WWE Network, NHL GameCenter Live, Daily Burn, Dish Network, NFL Pazar Bileti, Snagfilms, Flex, FUNimation, ShareFactory, Renkler !, Skype, Nico Nico, AR Oynat, Frobisher diyor !, Hazine Paketi, Paint Park, Paint Park Plus, Uyandırma Kulübü, PS Home Arcade ve Hayal Gücü.

Desteklenen sosyal medya şunları içerir:

 • Facebook, Twitter ve Flickr

Tüm bu uygulamalar ve sosyal medya ile birlikte oyunlar var. Oyunlar her zaman eğlenceli ve yeni grafiklerle harika görünüyorlar. PS4 için geniş bir oyun yelpazesi var ve PS4 Store’dan satın alınabilecek oyunlar için çok sayıda DLC var. Oyunlar oyuna bağlı olarak çevrimiçi veya çevrimdışı oynanabilir.

Bazı popüler Sony Playstation 4 oyunları şunları içerir:

 • Batman Arkham Knight, GTA 5, Destiny, Bloodborne, MBL Gösteri 16, Fifa 16, Madden 16, NBA 2K16, COD, Minecraft, Mortal Kombat X, Assassin Creed Sendikası, Bitkiler vs. Zombies Garden Warfare ve FFXIV.

PS4 ayrıca oyunlara özel eklentiler, aylık ücretsiz oynanabilir oyunlar ve hatta bazı çevrimiçi oyunlar için üyeliğe sahiptir. Üyeliğe PlayStation Plus denir. Bir ay, üç ay veya bir yıl erişim satın alabilirsiniz. Bir ayın maliyeti 9,99 dolar, üç ayın ücreti 17,99 dolar ve bir yıl ücreti 49,99 dolar.

PS4, harika grafikleri olan popüler bir oyun konsoludur. Koleksiyonunda birden fazla uygulama ve oyun var. Arkadaşlarınıza oyunlarda neler yaptığınızı göstermek için sosyal medyayı kullanmanıza izin verir. PlayStation Plus normalde yapamayacağınız şeylerin kilidini açmanıza, her ay ücretsiz oyunlar elde etmenize ve belirli oyunları çevrimiçi oynamanıza izin verir. Ne yaparsanız yapın PS4 oynamak için iyi bir konsol.

Hemen içeri girelim ve PS4 için en iyi VPN’lere bakalım.

1. Playstation 4 için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. PS4 için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulama var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Playstation 4 için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

4. Playstation 4 için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 7 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

5. Playstation 4 için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

ABD birkaç popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapıyor, ancak IPVanish’ten daha hızlı değil. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Bir kez daha, çevrimiçi oyunlar için coğrafi kısıtlamaları kaldırmak ve diğer ülkelerdeki akışlı medya hizmetlerini izlemek için bir VPN hizmeti kullanmanızı öneririm. Bir VPN, seçtiğiniz sunucu konumundan bir IP adresi verecektir. Bu, desteklenen bölgeler dışında tatildeyken Netflix gibi hizmetlere erişmenizi sağlayacaktır. Performansı artıracak ve gecikmeyi azaltacaktır. Elit oyuncular ayrıca DDoS korumasını takdir edecekler.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map