Pittsburgh için en iyi VPN’ler

PittsburghPittsburgh, Pennsylvania şehri, şehir sınırlarında toplam 305 bin kişiye sahiptir. Ancak, metropol alanı 2.3 milyon nüfusa ev sahipliği yapıyor. Pittsburgh’un iki farklı takma adı vardır, birkaç şeyle bilinir ve Rust Belt City’yi ziyaret etmek için birçok neden vardır. Steel Town’a bir gezi yapacak ve halka açık WiFi kullanmayı planlayacaksanız, önce bir VPN’ye bağlandığınızdan emin olun. Favori spor takımlarınızın keyfini çıkarmak için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmak için bir VPN de kullanabilirsiniz. İşte Pittsburgh için en iyi VPN’lerden bazılarına göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Yıllar boyunca birçok göçmen dalgası iş aramak için şehre geldi. Pittsburgh’un çelik üretimi Steel City lakabına yol açtı. Pittsburgh’un diğer takma adı Bridges Şehri’dir. Bu şehirdeki 446 köprüden kaynaklanıyor. Modern zamanlarda, birkaç canlandırma ve ziyaretçi çeken birçok şey oldu. Bunlar arasında bazı büyük endüstrilerin yanı sıra çeşitli müzeler, festivaller, üç üst düzey spor takımı (Korsanlar – MLB, Steelers – NFL, Penguenler – NHL), bir NCAA Men’s March Madness varış noktası, bir eğlence parkı ve daha fazlası bulunmaktadır..

Pittsburgh’da olan her şeyle birlikte, gerçekleşen biraz turizm var. Yapmanız veya görmeniz gerekmeyen şeyler olsa da, halka açık WiFi kullanmanız için iyi bir şans var. Bunu yaparsanız, önce bir VPN’ye bağlanmak isteyeceksiniz. Şu anda birçok işletmede ücretsiz halka açık WiFi’yi görmek yaygın olduğundan, çevrimiçi suçlular da sayıca arttı. Bir VPN’ye bağlandığınızda, seçtiğiniz sunucuya güvenli ve şifreli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, hırsızların verilerinizi çalmasını çok daha zor hale getirir. Aksi takdirde, bir siber saldırıya karşı savunmasızsınız.

Gizliliğinizi korumanın yanı sıra, VPN kesintileri ve coğrafi kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olacaktır. Bir spor hayranı iseniz, muhtemelen profesyonel spor kesintilerini biliyorsunuzdur. Şirketler, ülkeler ve okullar, kullanıcıların hedeflenen bir alanın içindeki veya dışındaki içeriği görmesini engelleyecektir. Bu durumda, farklı bir alandaki bir VPN’e bağlanmak, yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünmesi için kandırır.

Pittsburgh için en iyi VPN nedir?

Pittsburgh için en iyi VPN’ler listemiz aşağıdaki kriterlere dayanmaktadır:

 • Pittsburgh yakınlarındaki VPN sunucularında hız testleri.
 • HD içerik akışı için her VPN ağının güvenilirliği
 • Gizlilik korumasına odaklananlar için güçlü şifreleme
 • Kullanım günlüklerini tutmayan sağlayıcıları tercih ediyoruz
 • Kanallar ve canlı spor etkinlikleri için kısıtlamaları kaldırma yeteneği
 • Amazon Firestick kullanıcıları için mobil uygulamalar ve akış desteği

Daha fazla gecikmeden, Pittsburgh için en iyi VPN hizmetlerinin bir listesi

1. Pittsburgh için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Pittsburgh hız testiExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. “Tümü” sekmesini seçmek ve “en yakın konum olduğundan” New York (“ülke veya şehir ara”) kutusuna yazın. Bu noktada, orada bulunan sunucuları seçebilirsiniz. NYC’deki bir sunucuya bağlandık ve Pittsburgh’a test ettik. Hız 280.55 Mbps idi. Test ettiğimiz diğer VPN’lerden oldukça hızlı.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler için Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Pittsburgh için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Pittsburgh hız testiNordVPN, New York’ta bir dizi sunucuya ev sahipliği yapar. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri sunucusunu NYC’de test ettik ve indirme hızı 192.60 Mbps idi..

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Pittsburgh için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Pittsburgh hız testiPIA’nın Windows istemcisi kolaylaştırılmıştır. Bu, kurulum ve kullanıma kadar çok şey bulamayacağınız anlamına gelir. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz PIA’nın 136.94 Mbps’de çalıştığını gösterdi.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Pittsburgh için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Pittsburgh hız testiPittsburgh yakınlarındaki bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Birleşik Devletler’e ilerleyin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu ABD’de sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağının Pittsburgh’da herhangi bir sunucusu yok, ancak NYC’de çok sayıda sunucusu var. Bunlardan birine bağlandık ve performansı Pittsburgh’a test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 142,58 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Pittsburgh için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD, IPVanish dahil olmak üzere birçok popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapmaktadır. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika’nın en hızlıları arasında yer aldı. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

IPVanish Pittsburgh hız testiIPVanish, NYC’de 100’den fazla sunucuyu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” ile başlayan birini seçmenizi öneririz. Örneğin nyc.a01.ipvanish.com. Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlısı olduğunu göreceksiniz. Pittsburgh’a NYC’de bir IPVanish sunucusunu test ettik ve kablo bağlantımızda hızı 105.95 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Pittsburgh’da kullanmanız için en iyi seçenekleri seçtiğimizi düşünüyor olsak da, şu adrese göz atmaktan çekinmeyin: en iyi 10 VPN liste. Ancak, buna gerek yok. Kararlarımızı güvenlik, hız, güvenilirlik ve hatta fiyata göre aldık. Ayrıca Pittsburgh bölgesinde veya yakınında sunucuları ile sağlayıcıları aradı. Bu şekilde, mümkün olan en iyi hızlara erişebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, hepsinin iyi ağları vardır. İçerik akışı yapmak istiyorsanız, hızlar çok önemlidir. Doğru kararı vermenize yardımcı olması için rehberimizi kullanarak ihtiyaçlarınız için en iyi seçeneği bulabilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map