Özel IP / Statik IP Adreslerine Sahip En İyi VPN’ler

Şirket LogosuÇoğu VPN sağlayıcısı dinamik IP adresleri kullanır. Başka bir deyişle, IP bağlandığınızda IP değişir. Bunu yaparlar çünkü genellikle her kullanıcıya statik bir IP adresi atamaktan daha verimlidir. Tipik olarak dinamik adresler tercih edilir. Ancak, özel IP veya statik IP adreslerinin tercih edilebileceği bazı durumlar vardır. Neden bir anda bir tane kullanmak istediğinizi açıklayacağız. Öncelikle, lütfen özel IP / statik IP adresleri sunan en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2PureVPN$ 2.88SaferVPN180Onay KutusuOnay Kutusu
3TorGuard$ 4.99TorGuard68Onay KutusuOnay Kutusu

Şimdi, özel bir IP adresi kullanmanın yararlarından bahsedeceğiz. Hassas sistemlere erişiyorsanız, ağ yöneticileri verilere yetkisiz erişimi sınırlamaya çalışır. Bu nedenle, yetkili IP adreslerinin bir listesini oluşturacaklardır. Dinamik bir IP (tipik olarak paylaşılan) üzerinden bağlanıyorsanız, her seferinde kesinlikle değişecektir. Bunu çözmenin yolu özel bir IP elde etmektir. Ardından, yöneticilere IP numarasını sağlamanız yeterlidir; beklediğiniz gibi bağlanabilmeniz gerekir. Yüksek güvenlik sistemleri için kesinlikle vazgeçilmez bir araçtır.

Birini kullanmanın bir başka iyi nedeni kara listelerden kaçınmanıza yardımcı olmaktır. Gizliliğinizi korumaktan başka bir şey yapmıyor olsanız da, diğerleri başka şeyler yapıyor olabilir. Ne yazık ki, bu kara listelere girmenize neden olabilir. Özel bir IP adresi kullanarak, etkinlik nedeniyle bir kara listeye girme şansınızı büyük ölçüde azaltırsınız..

Özel IP / Statik IP Adresleri ile En İyi VPN Nedir?

Bu soruyu cevaplamak için birkaç önemli faktör vardır. İşte kullandığımız kriterler.

 • Hızlı sunucuları olan özel IP / Statik IP Adresleri
 • Bağlantı kesilmelerini önlemek için yüksek ağ kararlılığı sunan sağlayıcılar
 • Amazon Firestick dahil çeşitli cihazlar için çalışan çok platformlu uygulamalar
 • Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriği ve engelleri aşabilme
 • Özel bir IP / statik IP adresi kullanırken sizi korumak için askeri sınıf bileşenlerle güçlü şifreleme.
 • Kullanıcılarına kesin bir günlük politikası sunmayan sağlayıcılar.

Şimdi özel IP / statik IP adreslerine sahip en iyi VPN’lere bakalım.

1. En iyi Özel IP / Statik IP Adreslerine Sahip VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 2,99 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 75 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 2,99 ABD dolarından sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

2. Özel IP / Statik IP Adreslerine Sahip En İyi VPN’ler: PureVPN

PureVPN

24 ay boyunca ayda sadece 2,88 ABD doları karşılığında kaydolun (% 74 indirim)

PureVPN, 2007 yılından beri faaliyet gösteriyor ve onları piyasadaki en eski VPN sağlayıcılarından biri haline getiriyor. Erken bir başlangıç ​​yapmak, onların genişlemesine ve yenilik yapmasına yardımcı oldu. PureVPN, piyasadaki en iyi VPN istemcilerinden birine sahiptir. Ayrıca hem iOS hem de Android için ücretsiz uygulamalara sahipler.

Yenilik, PureVPN’in pakette öne çıkmasına yardımcı olan bir alandır. Hizmete yeni özellikler ve eklentiler eklemeye devam ediyorlar. NAT güvenlik duvarı, özel bir IP adresi, StealthVPN tarayıcı ve performansınızı hızlandırmak için özel akış adı verilen özel bir seçenek ekleyebilirsiniz..

PureVPN fiyatlandırma kategorisinde gerçekten başarılı. Hizmet büyümeye devam ettikçe fiyatlandırmayı% 50’nin üzerinde düşürdüler. Sınırsız VPN’e kaydolabilir ve tüm sunucu konumlarına ayda yalnızca 4,99 ABD dolarından erişebilirsiniz. Yıllık plan büyük bir değerdir.

PureVPN'i ziyaret edin

3. En İyi VPN Özel IP / Statik IP Adresleri: TorGuard

TorGuard

TorGuard, sunucu konumlarının, güçlü şifrelemenin ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesinin yanı sıra torrent etkinliklerinin sağlam bir karışımına sahiptir. Çoğu zaman, birkaç farklı konumda Amazon Prime video içeriğine erişebilirsiniz. Windows istemcisini kullanırken, anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent oluşturma, temel web sitelerinin (Google, Facebook Instagram vb.) Engelini kaldırma, bir sunucu seçme ve daha pek çok seçeneğiniz vardır..

TorGuard Pittsburgh hız testi

TorGuard VPN hizmeti, dosya paylaşım topluluğunda favoridir. Çevrimiçi gizliliğinizi kolayca koruyabilmeniz için her şeyin kullanımı kolay ve anlaşılır. Mobil sürümlere de sık sık eklenen özellikler var. Mevcut tanıtımları sırasında ayda 4,99 ABD dolarına kadar tam erişim için kaydolabilirsiniz..

TorGuard'ı ziyaret edin

Ve burada özel IP / statik IP adreslerine sahip VPN’leriniz var. Az önce bahsettiğimiz seçimlerle yanlış gidemezsiniz. Bununla birlikte, seçenekleri görmek istiyorsanız, en iyi 10 VPN listemizde başkalarını bulabilirsiniz. Hepsi beklediklerini yapacaklar, ancak özel IP / statik IP adresleri olan VPN’ler için seçimlerimizi optimize ettik. Rehberimizi kullanarak, hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza ulaşmanıza yardımcı olacak en iyi kararı verebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map