New York City için en iyi VPN’ler

New York CityNew York, Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük şehridir. Tahminen 8,5 milyon nüfusu vardır ve metro alanı 20 milyon nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. NYC’nin birçok farklı takma adı vardır ve Big Apple’ı ziyaret etmek için birkaç neden vardır. Şehre gidip halka açık WiFi kullanmayı planlıyorsanız, önce bir VPN’ye bağlandığınızdan emin olun. Bu, gizliliğinizin korunmasına yardımcı olur ve ağ kısıtlamalarının engelini kaldırır. Size kısaca bunun hakkında daha fazla bilgi vereceğiz. Yapmadan önce, lütfen New York için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Yıllar boyunca bölge ticaret ve turizm için önemli bir yer haline geldi. Buna Avrupalı ​​göçmenler için işlem noktası da dahildir. Şehir için takma adlar çoktur. Hiç uyumayan şehri, Empire City, Gotham, Metropolis, Büyük Elma ve diğer birkaçını içerir. Çok sayıda şirketin merkezi var ve şehir birçok cazibe merkezine ev sahipliği yapıyor. Bunların küçük bir kısmı müzeleri, kiliseleri, restoranları, Broadway gösterilerini, binaları, üst düzey spor takımlarını ve daha fazlasını içerir. Bölgedeki spor takımları arasında New York Mets ve Yankees (MLB), New York Giants and Jets (NFL), New York Knicks ve Brooklyn Nets (NBA), New York Islanders ve Rangers (NHL) yer alıyor. VPN ile coğrafi bloklar ve karartma kısıtlamaları olmadan favori takımlarınızı izleyin.

NYC’yi ziyaret etmek için nedenleriniz ne olursa olsun, orada biraz turizm var. Rekabetin yüksek olduğu bu şehirde müşterileri cezbetmek için, birçok işletme patronlarına ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Kulağa hoş gelse de, kullanmadan önce bir VPN’ye bağlanmak isteyeceksiniz. Çünkü özel verilerinizi çalma fırsatı bekleyen suçlular var. Bir VPN’ye bağlanarak, seçtiğiniz bir sunucuya güvenli ve şifreli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, hassas verilerinizin çalınmasını çok daha zor hale getirir.

VPN kullanmanın bir başka iyi nedeni, kesintileri ve coğrafi kısıtlamaları aşmanıza yardımcı olmaktır. Eğer bir spor hayranı iseniz, aynı şehirde yer alıyorsanız, favori takımınızı çevrimiçi yayınlamanın sinir bozucu olabileceğini zaten biliyorsunuzdur. Ayrıca, şirketler, ülkeler ve kurumlar da içeriği engelleyecektir. Hedeflenen alanın içinde veya dışında olanlar için coğrafi kısıtlamalar sorunlara neden olabilir. Bir VPN’ye bağlandığınızda, engelleme yazılımını başka bir yerde bulunduğunuzu düşünmek için kandırırsınız. O bölgedeki içeriğe erişmek için başka bir alandaki sunucuya da bağlanabilirsiniz.

New York City için en iyi VPN nedir?

NYC için en iyi VPN listemizi belirlemek için aşağıdaki kriterlere odaklandık:

 • New York’taki VPN sunucularında yapılan hız testleri
 • Uzun bağlantı sürelerine izin vermek için VPN ağ güvenilirliği
 • Daha iyi gizlilik koruması için güçlü şifreleme seviyeleri
 • Yalnızca kullanım günlüklerini saklamayan VPN’leri seçtik
 • Popüler akış hizmetlerinin ve canlı sporların engelini kaldırma yeteneği
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek

Daha fazla gecikmeden, New York için en iyi VPN hizmetlerinin listesi:

1. New York City için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN New York City hız testiExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumda bir sunucu seçecektir. “Tümü” sekmesini seçmek, Amerika ve daha sonra Amerika Birleşik Devletleri’ni açmak isteyeceksiniz. Bu noktada ABD – New York sunucu konumunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi, New York’ta bir sunucuyu test ettik ve hız 274.77 Mbps idi..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler için Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. New York City için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN New York City hız testiNordVPN, New York’ta bir dizi sunucuya ev sahipliği yapar. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri sunucusunu NYC’de test ettik ve indirme hızı 206.07 Mbps idi..

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. New York City için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA New York City hız testiPIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Basitliği, müşterinin zengin özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmez. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz New York’a bağlıyken PIA’nın 119.15 Mbps hızında çalıştığını gösterdi.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. New York için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost New York Hız TestiNew York’ta bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan, henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Birleşik Devletler’e ilerleyin ve yıldızın sağ tarafını tıklayın. Bu, ülkedeki sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı New York’ta birkaç sunucu içerir. Orada bir sunucuya bağlandık ve 126,28 Mbps hıza sahibiz.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. New York City için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD, IPVanish dahil olmak üzere birçok popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapmaktadır. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. VPN ağları, hız testlerimizde sürekli olarak en hızlı Kuzey Amerika olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish oyun oynamak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

IPVanish New York City hız testiIPVanish, NYC’de 100’den fazla sunucuyu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” ile başlayan birini seçmenizi öneririz. Örneğin nyc.a01.ipvanish.com. Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlısı olduğunu göreceksiniz. NYC’de bir IPVanish sunucusunu test ettik ve kablo İnternet bağlantımızda hızı 97.02 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Diğer seçeneklerle ilgileniyorsanız, en iyi 10 VPN liste. Ancak, ihtiyacınız olacağını düşünmüyoruz. Seçimlerimiz güvenlik, hız, güvenilirlik ve eşit fiyatlara dayanıyordu. Ayrıca New York’ta sunucuları olan sağlayıcıları da aradık. Bu şekilde, mümkün olan en iyi hızlara erişebilirsiniz. Hangisini seçerseniz seçin, hepsinin iyi ağları vardır. İçerik akışı yapmayı planlıyorsanız, hızlar çok önemlidir. Rehberimizi kullanarak ihtiyaçlarınıza en uygun kararı verebilirsiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map