Myrtle Beach için en iyi VPN’ler

Myrtle PlajıMyrtle Beach, Güney Carolina, eyaletin kuzeyinde, Atlantik kıyısında bulunan bir sahil kasabasıdır. 1950’lerden beri çoğu normalde 32 bin kişilik bir nüfusa sahip olan bu küçük kasabaya geldi. Ancak yaz aylarında bu rakamlar ideal yer ve tüm turistler nedeniyle patlıyor. Şehri ziyaret etmeyi seven insanlardan biriyseniz veya onu düşünüyorsanız, bir VPN’ye bağlanmanızı öneririz. Bir an önce size bunun hakkında daha fazla bilgi verebiliriz. Yine de yapmadan önce, Myrtle Beach için en iyi VPN’lere bir göz atmanızı rica ediyoruz.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3CyberGhost$ 2.75CyberGhost112Onay KutusuOnay Kutusu
4IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu
5Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA52Onay KutusuOnay Kutusu

Myrtle Beach, SC’yi ziyaret etmeyi planlıyorsanız bir VPN’ye bağlanmak için çok iyi nedenler var. Bildiğiniz gibi Myrtle Beach, ABD’nin doğu kesimindeki birçok eyalet için büyük bir parti mekanıdır. Bu, şehirde herhangi bir zamanda bir parti ve her türlü delilik bulabileceğiniz anlamına gelir. Buradaki birçok işletme, bu turistleri çekmek için ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Ne yazık ki, bu dolandırıcıların da orada, faydalanmaya hazır olduğu anlamına gelir. Bir VPN’ye bağlandığınızda, sizi korumaya yardımcı olacak bir şifreleme katmanı oluşturursunuz. Bu, herkesin kişisel verilerinizi çalmasını çok daha zor hale getirecektir.

Bir VPN kullanmak için başka bir iyi neden, coğrafi blokları atlamanıza yardımcı olmaktır. Myrtle Beach’teki sansür konusunda endişelenmenize gerek kalmasa da, en sevdiğiniz şovları denizaşırı ülkelerden olup olmadıklarını izlemek sorun olabilir. Şehir birçok uluslararası gezgin aldığından, bunun nasıl olabileceğini görmek zor değil. Bunu çözmenin yolu bir VPN’ye bağlanmaktır. Görüntülemek istediğiniz bölgedeki bir sunucuyu seçmeniz yeterlidir. Bu, yazılımın başka bir yerde bulunduğunuzu düşünmesini sağlamaktır.

Myrtle Beach için En İyi VPN Nedir?

Bu soruyu cevaplamanın en iyi yolu birkaç faktör içerir. Bu durumda, güvenlik muhtemelen en önemlisidir. Sadece kriterlere bakarak Myrtle Beach için en iyi VPN’in ne olduğunu belirleyebiliriz.

 • Myrtle Beach’teyken kullanıcıyı siber kroklardan korumaya yardımcı olmak için askeri sınıf bileşenlerle güçlü şifreleme
 • Kullanıcıların gizliliklerini korumalarına yardımcı olmak için sunulan günlüksiz katı kurallar politikası
 • Myrtle Plajı ve bölgesinde otel güvenlik duvarları ile gezinme olanağı
 • Şehir ve bölgedeki hız testlerinde iyi performans gösteren yüksek hızlı sunucular
 • Amazon Firestick cihazları için mobil uygulamalar ve destek
 • Bağlantı kesilmelerinden kaçınmanıza yardımcı olacak yüksek ağ kararlılığı

Myrtle Beach, SC’deyken kullanılacak en iyi VPN’lere daha ayrıntılı bir göz atalım.

1. Myrtle Beach için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz akış hizmetlerini istediğiniz yerden izlemek için VPN ağlarına bağlanabilirsiniz.

ExpressVPN Myrtle Beach hız testiExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu sorunu bölgedeki sunucularla karşılaşabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, ABD’yi ve ardından Atlanta’yı açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Columbia, SC’de bir sunucuyu test ettiğimizde hız 108.29 Mbps idi..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Masaüstünüzü ve mobil cihazınızı aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla bağlayın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, ayarlamak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Myrtle Beach için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Bir hesaba daha uzun bir süre abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca Android ve iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulaması var. Chrome, Firefox veya Safari için NordVPN tarayıcı uzantısını kullanabilirsiniz. NordVPN, hizmetin öne çıkmasına gerçekten yardımcı olan çift VPN, P2P sunucuları ve özel IP gibi bazı gelişmiş gizlilik özellikleri sunar.

NordVPN Myrtle Beach hız testiNordVPN, Atlanta’da birkaç sunucuya ev sahipliği yapar. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak, sunucu alanını bulabilir ve alandaki sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. İndirme hızı 109.94 Mbps idi.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Myrtle Beach için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Myrtle Beach hız testiAtlanta’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve “Sunucumu Seç” seçeneğini tıkladık. Buradan herhangi bir ülkeyi genişletebilir ve belirli bir sunucuyu seçebilirsiniz. CyberGhost ağı Atlanta’da birkaç sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı Columbia, SC’de test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 107.61 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

4. Myrtle Beach için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

IPVanish çok popüler bir hizmettir ve tüm dünyada birçok sunucuya sahiptir. Hangi kıtada olursanız olun, oradaki sunuculardan sağlam bir performans elde edebilirsiniz. Genellikle hızlıdırlar ve sağlayıcı dünyanın en büyük ağlarından birine sahiptir..

IPVanish, geniş dünya ağının yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Bahsettiğimiz gibi, genellikle pazardaki en hızlı sağlayıcılardan biridir. Birçok ülkede birden çok sunucu konumuna sahip olduğu bilinmektedir. Tek bir sunucu seçerek bir konum seçebilir veya daha spesifik olabilirsiniz. IPVanish gizliliğinizi korumak için mükemmeldir, ancak popüler akış hizmetlerinin engelini kaldırmak için vurulabilir ve özlenebilir.

IPVanish Myrtle Beach hız testiIPVanish’in tüm bölgede sunucuları vardır ve bunların hepsi sizin için kullanılabilir durumdadır. Sunucu adının bir parçası olarak “a” harfine sahip bir sunucu görürseniz, bunlar ağdaki en hızlı olanlardır. Atlanta’daki bir IPVanish sunucusuna bağlandık. Hız 106,25 Mbps idi..

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

5. Myrtle Beach için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 33 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Hızı çoğu zaman hızlı bulacaksınız.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz.

PIA Myrtle Beach hız testiPIA, bir Windows istemcisi ve basit ve kullanımı kolay diğer uygulamalar sunar. Ancak, hafife almak istemeyeceksiniz. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Gizlilik ve hız arasında doğru dengeyi bulmanıza yardımcı olmak için şifreleme düzeylerini kontrol edebilirsiniz. Atlanta’da bir sunucuya bağlandık ve 108.63 Mbps hız ile geldik.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

Myrtle Beach, SC’yi ilk kez ziyaret ediyor olun ya da en sevdiğiniz yerlerden biri olsun, gerçekten bir VPN’ye bağlanmanız gerekir. Yukarıda görebileceğiniz gibi, size bazı harika seçenekler sunduk. Tabii ki, başka seçenekler de var en iyi 10 VPN liste. Hepsi işe yarayacak olsa da, Myrtle Beach’i ve bölgeyi ziyaret ederken seçimlerimizi özellikle çalışmak üzere optimize ettik. Bu şekilde, mevcut en iyi hızlara ve korumaya erişebileceksiniz. Rehberimize bir göz attığınızda doğru kararı bulmanıza yardımcı olabiliriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map