Michigan için en iyi VPN’ler

MichiganMichigan, ABD’nin Büyük Göller bölgesinde yer almaktadır. Kendine özgü şekli nedeniyle “Mitten Devleti” nüfus içinde 10. sırada yer alıyor ve neredeyse 10 milyon nüfusa ev sahipliği yapıyor. Kıştan su harikalarına kadar bu büyük durumu ziyaret etmek için çeşitli nedenler bulabilirsiniz. Ancak, herkese açık WiFi kullanmayı planlıyorsanız, önce bir VPN sunucusuna bağlandığınızdan emin olmak istersiniz. Kısaca daha ayrıntılı olarak açıklayacağız. Bu arada lütfen Michigan için en iyi VPN’ler listemize bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3CyberGhost$ 2.75CyberGhost80Onay KutusuOnay Kutusu
4IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu
5StrongVPN$ 4.37StrongVPN46Onay KutusuOnay Kutusu

Michigan bir ABD devleti olduğu için, bu “mitten devlet” özel verilerinizi ellerinden uzak tutacaktır. Michigan veya ABD hükümeti tarafından ayrım gözetmeksizin bir kanıt yoktur. Bununla birlikte, kişisel bilgilerinizle ilgili niyetlerini almayı sevecek başkaları da var. Bir VPN’ye bağlanarak, bu dolandırıcıların kişisel verilerinizi tehlikeye atmasını çok daha zor hale getireceksiniz.

Devlet ya da devlet sansürü olmasa da, VPN kullanmak için ikinci nedenden yararlanma fırsatınız olacak. Bu, coğrafi blokları ve spor kesintilerini aşmanıza yardımcı olmak içindir. Michigan takımlarından herhangi birinin hayranıysanız ve çevrimiçi bir oyun izlemek istiyorsanız, medya şirketi sizi engelleyecektir. Farklı bir alandaki bir sunucuya bağlanmak için bir VPN kullanarak, yazılımı başka bir yerde olduğunuzu düşünmesini sağlayabilirsiniz. Bu, diğer bölgelerden içeriğe erişmek istiyorsanız da size yardımcı olacaktır.

Michigan için En İyi VPN Nedir?

Bu soruyu en iyi şekilde yanıtlamamıza yardımcı olmak için bakmamız gereken birkaç kriter var. Ohio bir ABD devleti olduğu için çabalarımızı daha fazla engelleme ölçütleri ve hızına odaklayacağız. İşte önemli olanlar.

 • Bölgedeyken spor kesintilerini ve coğrafi kısıtlamaları aşabilme
 • Bağlantı kesilmelerini ortadan kaldıracak kararlı ve büyük ağ sunucuları
 • Hız testlerinde bölgede iyi performans gösteren yüksek hızlı sunucular
 • Kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olan güçlü askeri sınıf şifreleme
 • Gizlilik korumasına yardımcı olmak için katı kayıt tutmama politikası
 • Amazon Firestick dahil çoklu platformlar için mobil uygulama desteği

Şimdi Michigan için en iyi VPN’lere daha yakından bakacağız.

1. Michigan için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu sorunu Chicago’daki sunucularda bulabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, ABD’yi ve ardından Chicago’yu açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Chicago’da bir VPN sunucusu bağladığımızda, Detroit, Ann Arbor ve East Lansing’deki hızları test ettik. Sonuçları aşağıda görebilirsiniz.

ExpressVPN Michigan hız testi

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

2. Michigan için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Chicago’da bir dizi sunucuya ev sahipliği yapıyor. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Chicago’da bulunan bir sunucuya bağlandık ve hızları Detroit, Ann Arbor ve East Lansing ile test ettik. İndirme hızları her üç konumda da yüksekti.

NordVPN Michigan hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 3,49 $ ‘dan sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN Tekliflerini Görün

3. Michigan için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

Chicago’da bir sunucuyu (yakınlık nedeniyle) test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. ABD’ye ilerleyin ve yıldızın sağındaki simgesini tıklayın. Bu, ülkedeki sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Chicago’da bir dizi sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı Detroit, Ann Arbor ve East Lansing’de test ettik. Aşağıda sonuçları görüyorsunuz.

CyberGhost Michigan hız testi

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost seyahati fiyatlarını

4. Michigan için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

IPVanish bölgede birkaç sunucu sunuyor, bu yüzden orada herhangi bir sorun yaşamamalısınız. Yine de dünyanın birçok yerinde konumlarda hızlı hız bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, Michigan’da kullanacağımız go-to seçeneklerimizden biri olarak IPVanish’i seçiyoruz.

IPVanish, çeşitli Avrupa bölgelerinde biraz kapsamanın yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ büyük hızlar üretir ve hız testlerimizde iyi performans gösterir. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish’in tüm bölgede sunucuları olduğunu ve hepsinin kullanabileceğinizi belirttik. Sunucu adının bir parçası olarak “a” harfine sahip bir sunucu görürseniz, bunlar ağdaki en hızlı olanlardır. Chicago’daki bir IPVanish sunucusuna bağlandık ve hızları Detroit, Ann Arbor ve East Lansing ile test ettik. Aşağıda sonuçları görüyorsunuz.

IPVanish Michigan hız testi

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4.87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish seyahati fiyatlarını

5. Michigan için En İyi VPN: StrongVPN

StrongVPN

Ayda sadece 4,37 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 41 indirim)

StrongVPN’in merkezi Amerika Birleşik Devletleri’ndedir ve ülkedeki en iyi VPN ağlarından birine sahiptir. Geçmişte şirket, kullandıkları sunucu konumu ve protokol sayısına göre kullanıcıları ücretlendiriyordu. StrongVPN artık üyelere dünya çapında yüzlerce sunucuyla ağlarına tam erişim imkanı sunduğundan bu durum değişti.

StrongVPN hizmetine en son eklenen, StrongDNS özelliğidir. Bir StrongVPN hesabına kaydolan herkes, coğrafi kısıtlamaları aşmak için kullanılan akıllı bir DNS hizmeti olan StrongDNS’e ücretsiz erişim elde eder. ABD dışında seyahat etmeyi planlayan ve Netflix’e erişmek isteyenler için harika bir çözüm.

StrongVPN, Chicago’da bulunan birkaç sunucuya ev sahipliği yapıyor ve yakınlık nedeniyle kullanıyoruz. Ne yazık ki, belirli bir sunucuyu seçemezsiniz. Bunun yerine, sunucu konumu açılır menüsünü tıklamak, ABD’yi ve ardından Chicago’da bir tane seçmek istersiniz. En iyi performans için OpenVPN UDP’yi seçtik. Chicago’da bir VPN sunucusuna bağlandıktan sonra, hızımızı Detroit, Ann Arbor ve East Lansing’e test ettik. Aşağıda gördüğünüz sonuçları aldık.

StrongVPN Michigan hız testi

StrongVPN ziyaretçilerimize% 25 indirim sunmaktadır. Kupon, normal dönem indirimlerinin üstünde toplanır. Ayda sadece 7,50 dolar veya yılda 52,49 dolar karşılığında sınırsız VPN ve ücretsiz SmartDNS erişiminin keyfini çıkarabilirsiniz. Yıllık hesap ayda sadece 4,37 ABD doları olarak hesaplanmaktadır. Yeni kullanıcılar 7 günlük para iade garantisi kapsamındadır.

StrongVPN fırsatlarını göster

Şimdi, Michigan’da kendinizi korumak için bazı harika seçenekleriniz var. Umarım, harika bir VPN bulmanın neden iyi bir fikir olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bakabileceğiniz daha fazla seçenek var. ilk 10 VPN listesi. Ayrıca iyi seçenekler olsa da, güvenlik, istikrar, hızlar, fiyat gibi çeşitli faktörlere dayanan özel seçimlerimizi yaptık, Michigan için optimize edildiğinden emin olduk. Orada ne yapacak olursanız olun, bir VPN sizi kapsar. Rehberimizi kullanarak, ihtiyaçlarınıza uyacak doğru kararı vermenize yardımcı olabiliriz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map