Miami için en iyi VPN’ler

MiamiMiami, Florida, Amerika Birleşik Devletleri’nin Atlantik kıyısındaki en büyük liman şehirlerinden biridir. Büyüklüğüne göre, ülkenin en kalabalık sekiz metro bölgesi arasında yer alıyor. Kasabayı iş ve zevk için ziyaret etmek için iyi bir yer yapan çeşitli faktörler vardır. Hava, temizlik ve diğer faktörler şehri soğuktan kaçmaya çalışanlar da dahil olmak üzere birçok kişi için gidilecek bir yer haline getiriyor. Oraya tatil için ya da başka bir şey için gidecekseniz, bir VPN kullanmadan herkese açık WiFi’yi bağlamak istemezsiniz.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3Özel İnternet Erişimi$ 3.33PIA49Onay KutusuOnay Kutusu
4CyberGhost$ 2.75PIA80Onay KutusuOnay Kutusu
5IPVanish$ 5.20IPVanish76Onay Kutusu

Miami zamanla “Sihirli Şehir” lakabını kazandı. Çünkü nüfus sadece 100 yılda 5.5 milyon kişiye ulaştı. Tabii ki, ondan biraz önce kurulmuş olan şehirlerden daha büyük. Oradayken, bir dizi farklı aktivitenin tadını çıkarabilirsiniz. Bunlar arasında plajları ziyaret etmek, gezintiye çıkmak ve hatta 4 büyük lig spor takımının keyfini çıkarmak yer alıyor. Karartma kısıtlamalarının engelini kaldırın ve Miami Yunuslarını her yerden izleyin.

Miami’deki tüm uluslararası seyahatlerde, VPN kullanmanın ilk büyük nedeninin gizlilik olduğuna inanabilirsiniz. Dünya daha fazla bağlandıkça, giderek daha fazla işletme ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Bu, ortalama bir kullanıcı için harika, ancak gizliliğinizi korumaya çalışıyorsanız o kadar büyük değil. VPN kullanarak oluşturulan güvenli bağlantıyı kullanmadan, önemli verilerinizin güvenliğinin ihlal edilmesi riskini yaşarsınız. Korumasızsanız hırsızlar bu bilgileri kolayca çalabilir.

VPN kullanmanın bir diğer harika nedeni coğrafi kısıtlamalardır. Bunlar, belirli alanlarda görebileceğiniz ve göremediğiniz malzemenin sınırlarıdır. Uluslararası bir yolcuysanız ve evden içeriğe erişmek istiyorsanız, kendi ülkenizdeki bir VPN sunucusuna ilk bağlanmadan önce bunu yaparken bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Birini kullanmak, o blokları aşmanıza yardımcı olacaktır.

Miami için en iyi VPN nedir?

Miami için en iyi VPN listemizi belirlemek için aşağıdaki kriterlere odaklandık:

 • Miami’deki VPN sunucularında yapılan hız testleri
 • Uzun bağlantı süreleri için güvenilir ağ
 • Yalnızca kullanım günlüklerini saklamayan VPN’leri seçtik
 • Masaüstü ve mobil cihazlar için güçlü şifreleme
 • Akış hizmetlerinin ve canlı sporların engelini kaldırma yeteneği
 • Amazon Firestick için mobil uygulamalar ve destek

Daha fazla gecikmeden, Miami için en iyi VPN hizmetlerinin bir listesi:

1. Miami için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Miami hız testiExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu Miami için de geçerli. “Tümü” sekmesini seçmek, Amerika Kıtası’nı açmak ve ardından Amerika Birleşik Devletleri’ni açmak isteyeceksiniz. Bu noktada ABD – Miami sunucu konumunu seçebilirsiniz. Gördüğünüz gibi Miami’de bir sunucuyu test ettik ve hız 224.81 Mbps idi..

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. 3 eşzamanlı bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği oyun konsollarına (PS4, Xbox One, Nintendo Switch vb.), Medya kutularına (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’lere Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN'i ziyaret edin

2. Miami için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Miami hız testiNordVPN, Miami’de bir dizi sunucuya ev sahipliği yapar. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Miami’deki Amerika Birleşik Devletleri sunucusunu test ettik ve indirme hızı 161.42 Mbps idi..

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 30 günlük para iade garantisi ile sınırsız VPN ve SmartDNS servisine kaydolabilirsiniz..

NordVPN'i ziyaret edin

3. Miami için En İyi VPN: PIA

Özel İnternet Erişimi

Ayda sadece 3,33 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 72 indirim)

Özel İnternet Erişimi (PIA) kullanıcılara birkaç farklı seçenek sunar. Geçmişten farklı olarak, artık her VPN sunucusu için bir profil ayarlamanıza gerek yok. Artık 29 ülkedeki sunucu konumlarından herhangi birine bağlanabilirsiniz. Aşağıda görebileceğiniz gibi, PIA ekibi sunucularını bölgeye, ülkeye ve şehre göre organize etmiştir. Sunucu konumları ülkeye göre alfabetik olarak listelenmiştir.

Özel İnternet Erişimi’ni seven çok sayıda torrent kullanıcısı var. Hizmet, hizmetlerine bağlantı kesilirse sisteminizin iletişim kurmasını durduracak bir özellik içerir. Şifreli VPN erişiminiz herhangi bir nedenle düşerse sizi güvende tutar.

PIA Miami hız testiPIA’nın Windows istemcisini kullanıyoruz ve kurulum ve kullanım açısından çok fazla bir şey yok. Basitliği, müşterinin zengin özelliklere sahip olmadığı anlamına gelmez. PIA, ihtiyaçlarınıza bağlı olarak farklı düzeylerde gizlilik koruması sunar. Şifreleme düzeylerini kontrol edebilir ve gizlilik ile hız arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz. Gördüğünüz gibi, hız testimiz Houston’a bağlıyken PIA’nın 177.44 Mbps’de çalıştığını gösterdi.

Windows istemcileri söz konusu olduğunda PIA ekibi bir İnternet öldürme anahtarı içeriyor. Kill switch, VPN başarısız olduğunda İnternet bağlantınızı öldürür. Bu, anonimlik sağlamak isteyenler için gerçekten kullanışlı olabilir. Özel İnternet Erişimi üyelere 30 günlük para iade garantisi sunar.

Özel İnternet Erişimini Ziyaret Edin

4. Miami için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Miami hız testiMiami’de bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Birleşik Devletler’e ilerleyin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu ABD’de sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı Miami’de bir dizi sunucu içerir. Bunlardan birine bağlandık ve performansı test ettik. Gördüğünüz gibi indirme hızımız 118,16 Mbps.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. 45 günlük para iade garantisi ile CyberGhost ağına tam erişim için kaydolabilirsiniz..

CyberGhost'u ziyaret edin

5. Miami için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 5,20 $ karşılığında 12 ay için kaydolun (% 57 indirim)

ABD, IPVanish dahil olmak üzere birçok popüler VPN hizmetine ev sahipliği yapmaktadır. Kişisel deneyimlerimizden, IPVanish’in ülkenin hangi bölgesinde olursanız olun oldukça iyi çalışacağını biliyoruz. Sunucuları hızlı ve VPN hizmetinin ABD’de çoğu VPN sağlayıcısından daha fazla sunucu konumu var.

ABD’de büyük bir ayak izinin yanı sıra IPVanish, Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ, hız testlerimizde sürekli olarak Kuzey Amerika ve Avrupa’daki en hızlı VPN olmuştur. ABD ve İngiltere gibi ülkelerde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Bir konum veya ayrı bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Miami hız testiIPVanish, Miami’de 50’den fazla sunucuyu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Miami’de bir IPVanish sunucusunu test ettiğimizde, mia-a05 ve hızı 130.83 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ve daha fazlası için özel yazılımlara sınırsız erişim sunarlar. Yönelticinizi ağınızdaki her cihazı koruyacak şekilde bile ayarlayabilirsiniz. VPN hizmeti Kodi kullanıcıları arasında oldukça popüler. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish'i ziyaret edin

Daha fazla seçenek arıyorsanız, lütfen en iyi 10 VPN hizmetler listesi. Yine de size yukarıda verdiğimiz seçeneklerden memnun kalacağınızı düşünüyoruz. Hız, güvenilirlik, fiyat ve güvenliğe göre seçildi. Ayrıca Miami’de bulunan sunucuları olan sağlayıcıları aradık. Bu şekilde, en iyi hızları elde ettiğinizden emin olabilirsiniz. Tabii ki, hepsinin harika ağları var. HD içerik indirmeyi veya akış yapmayı planlıyorsanız hız önemlidir. Yukarıda bahsettiğimiz sağlayıcılar, hangi popüler hizmetleri kullanmak istediğinize bakılmaksızın bunu yapmak için en iyi seçeneklerdir. Umarım rehberimiz mümkün olan en iyi kararı vermenize yardımcı olur.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map