Meksika için en iyi VPN’ler

MeksikaMeksika, ABD’nin güney komşusudur ve dünyanın en kalabalık 11. ülkesidir. Aztekler ve Mayalar gibi bazı yerli uygarlıklara da ev sahipliği yapar. Şu anda, yeni sanayileşmiş Meksika yeni bir güç olarak kabul edilmektedir. 2050 yılına kadar dünyadaki en büyük beşinci ekonomiye sahip olacakları tahmin ediliyor. Bazı kişisel veri önlemleri mevcut olsa da, uygulama yolunda pek bir şey görünmemektedir. Bu nedenle, Meksika’da bir VPN kullanmak istersiniz. İşte en iyi seçeneklerden bazıları.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu
3HMA Pro VPN$ 2.99HideMyAss280
4NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
5CyberGhost$ 2.75CyberGhost112Onay KutusuOnay Kutusu

Sanal özel ağ kullanmak için bazı nedenlere bakalım. Tabii ki, ilk neden önemli verilerinizin güvenliği. Bir VPN kullanarak, bir sunucuya özel, güvenli, şifreli bir bağlantı oluşturursunuz. Bu, potansiyel yırtıcıların ve hatta hükümetin bazı durumlarda sizi gözetlemesini önlemeye yardımcı olacaktır. Siber suçlular savunmasız hedeflerden faydalanmak için bekliyor olabilir.

Oradayken bir VPN kullanmanın başka bir nedeni, coğrafi engellemeyi aşmanıza yardımcı olmaktır. Meksika’nın web sitelerini engelleyen birçok kuralı olmasa da, hedeflenen alanın dışından bir şeye erişmeye çalışırsanız yine de engellenirsiniz. Bu durumda bir VPN kullanarak, farklı bir alandaki bir VPN’ye bağlanabilirsiniz ve sanki oradaymışsınız gibi görmek istediğiniz içeriğe erişebilirsiniz. Aynı şey bağlanacağınız başka herhangi bir ülke için de söylenebilir..

Meksika’da VPN kullanmak için en iyi iki nedeniniz var. Bununla birlikte, daha sonra başkalarını keşfedebilirsiniz. Kendinizi sahtekarlıktan ve meraklı gözlerden korumaktan, coğrafi engelleri ve kısıtlamaları aşmaya kadar, ülkede bir VPN kullanmak akıllıca bir fikirdir. Şimdi neden bu kadar önemli olduğunu açıkladığımıza göre, aranacak bazı şeylerden bahsedeceğiz.

Meksika için en iyi VPN nedir?

Bu soruyu birkaç faktöre bakarak yanıtlayabiliriz. Ardından, ülke için en iyi VPN’ler için kararlarımızı verebiliriz.

 • Meksika’da iyi performans gösteren yüksek hızlı sunucular
 • Amazon Firestick dahil mobil cihazlar için çoklu platform desteği
 • Günlük tutmayan sağlayıcılar
 • Kullanıcının coğrafi olarak kısıtlanmış ve sporda karartılmış içeriği görüntülemesine yardımcı olma özelliği
 • Kullanıcının gizliliğini korumaya yardımcı olan güçlü şifreleme
 • Kullanıcının bağlantı kesilmesinden kaçınmasına yardımcı olan büyük ve kararlı ağlar

Hemen içeri girelim ve Meksika için en iyi VPN’lere bir göz atalım:

1. Meksika için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN Meksika hız testi

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bahsettiğimiz şehirlerde bu sorunu bulabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, Amerika ve daha sonra Meksika’yı açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Mexico City’de bir sunucuyu test ettiğimizde hız 102.49 Mbps idi.

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

2. Meksika için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

ABD birçok insana ev sahipliği yapıyor ve birçok VPN hizmetinin orada sunucuları var. Buna IPVanish dahildir. Kişisel bilgilerinizden, Meksika’nın hangi bölgesinde olursanız olun, iyi çalışacağını söyleyebiliriz. Güney Amerika’da diğer birçok VPN hizmetinden daha hızlı sunucular ve daha fazla sunucu konumu bekleyebilirsiniz. Bu nedenlerden ötürü, IPVanish’i Meksika’dayken kullanacağımız seçeneklerden biri olarak seçiyoruz.

IPVanish, bölgedeki kapsama alanının yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Hız testlerimizi gerçekleştirdiğimizde ağ Kuzey Amerika ve Avrupa’da büyük hızlar üretir. Bölgenin her yerinde birden çok sunucu konumu bulacaksınız. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish Meksika hız testi

IPVanish, yukarıda bahsettiğimiz yerlerde bir dizi sunucuyu barındırır ve bunlardan herhangi birine bağlanmayı seçebilirsiniz. Sunucu adında “a” harfine sahip sunucular görürseniz, bunlar en hızlı olanlardır. Örneğin, gdl’ye benzer şekilde etiketlenmiş bir tane ararsınız-C01.ipvanish.com. (Guadalajara’da bulunur). Çoğu durumda, “a” sunucularının en hızlı sunucu olduğunu göreceksiniz. Ancak, bu sunucuların hepsinin adında bir “c” vardır. Orada bir IPVanish sunucusu olan gdl-c08’i test ettik ve hızı 104,85 Mbps olarak bulduk.

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4.87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish seyahati fiyatlarını

3. Meksika için En İyi VPN: HMA

HMA VPN

Ayda sadece 4,29 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 64 indirim)

HideMyAss, İngiltere’de 16 yaşındaki bir öğrenci olan Jack Cator, insanların sansürden kaçınmasına yardımcı olmak için bir hizmet oluşturmak istediğine karar verdiğinde 2005 yılında hayata geçirildi. Özellikle, Jack okul ağında engellendikleri için sosyal medya sitelerine ve çevrimiçi oyunlara erişemedi. HMA, ilk ay yüz binlerce kullanıcıyı ekledi ve o zamandan beri 350’den fazla sunucu konumu ile dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. HMA Pro VPN’in ana şirketi Privax, 2015 yılında AVG ekibine katıldı.

HMA Meksika hız testi

Amacınız en çok sunucu konumuna sahip VPN’i bulmaksa, HideMyAss en iyi seçiminizdir. HMA’nın bazı VPN kullanıcıları için bir endişe kaynağı olan kullanıcı etkinliğini günlüğe kaydettiğini unutmayın. HMA, büyük şehirlerdeki çeşitli sunucular da dahil olmak üzere Meksika’daki bazı VPN sunucularına ev sahipliği yapar. Orada bir sunucuya bağlanmak için “Konum Modu” na girmek ve başlamak için “Konumu Değiştir” i seçmek istersiniz. Sonra “Şehirler” sekmesine tıklayın ve en yakın Meksikalı şehri arayın. Test etmek için Mexico City’deki bir sunucuya bağlandık ve hızı 107.03 Mbps olarak bulduk.

2016’da HMA ve diğer birkaç önde gelen VPN sağlayıcısı, özel istemci yazılımlarını basitleştirmenin yolunu açtı. Sonuç, herhangi bir kullanıcının HMA ağına bağlanmasını ve bağlantınızı şifrelemesini kolaylaştıran eksiksiz bir özel uygulama grubudur. Windows, Mac, Android ve iOS için mevcut yazılımları var. HMA’ya yönlendiricinizden de bağlanabilirsiniz. HMA, ayda sadece 4,29 ABD dolarından sınırsız VPN erişimi sunar ve tüm yeni kullanıcılara 30 günlük risksiz para iade garantisi sunar.

HMA seyahati fiyatlarını

4. Meksika için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Meksika hız testiNordVPN, Queretaro’da bir dizi sunucuya ev sahipliği yapar. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Queretaro’da bulunan bir sunucuyu test ettik. İndirme hızı 92.20 Mbps.

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 3,49 $ ‘dan sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN Tekliflerini Görün

5. Meksika için En İyi VPN: CyberGhost

CyberGhost

Ayda sadece 2,75 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 79 indirim)

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmaktadır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, 2001 yılında Bükreş, Romanya’da 7 hevesli genç ekip üyesi tarafından kuruldu. O zamandan beri şirket dünyanın en büyük VPN hizmetlerinden biri haline geldi. 50’den fazla üyeden oluşan ekip, kullanıcıların gizliliğini korumaya odaklanmıştır. Kurucu ortak ve CEO Robert Knapp, 2017 yılında Crossrider grubuna katıldıktan sonra bile takıma liderlik etmeye devam ediyor. O zamandan beri CyberGhost ağı biraz genişledi.

CyberGhost, sunucu konumlarının güzel bir karışımını, güçlü şifrelemeyi ve Netflix, YouTube Red ve Amazon Prime gibi popüler akış hizmetlerinin engellemesini kaldırma olanağı sunar. Bazı kanallar, birden fazla bölge için coğrafi kısıtlamaların engelini kaldırmanıza bile izin verir. Örneğin, Amazon Prime video içeriğine ABD, Almanya veya İngiltere’den erişebilirsiniz. Windows istemcisi ayrıca anonim olarak gezinme, WiFi’yi koruma, anonim olarak torrent gönderme, temel web sitelerinin engellemesini kaldırma (Google, Facebook Instagram, vb.) Ve bir sunucu seçme seçeneği sunar.

CyberGhost Meksika hız testi

Meksika’da bir sunucuyu test etmek istediğimizden, Windows istemcisini açtık ve arayüzü genişlettik. Oradan henüz etkin değilse “Tüm Sunucular” sekmesini tıklamak istersiniz. Meksika’ya gidin ve yıldızın sağına tıklayın. Bu, sunucuların tam listesini getirecektir. CyberGhost ağı, Mexico City’deki sunucuları içerir. Orada bir sunucuya bağlandık ve 62.93 Mbps hıza ulaştık.

CyberGhost VPN istemcisi favorilerimizden biridir. Kullanımı çok kolaydır ve çevrimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olacak bir dizi gelişmiş özellik içerir. Almanya’da sürekli olarak müşteriye ve mobil uygulamalara özellikler ekleyen bir geliştirme ekibine sahipler. Mevcut tanıtımları sırasında CyberGhost ağına tam erişim için ayda sadece 2,75 ABD dolarından kaydolabilirsiniz..

CyberGhost seyahati fiyatlarını

Bizim bakmak için bekliyoruz en iyi 10 VPN hizmeti farklı seçimler istiyorsanız, ancak burada yaptığımız seçimler sizi mutlu etmelidir. Meksika için bu sağlayıcıları güvenlik, fiyat, bölgesel konumlar ve hıza dayalı diğer önde gelen hizmetler arasından seçtik. Bölgenizde bağlanabileceğiniz iyi bir VPN sunucuları ağına sahip hizmetler de aradık. Güvenilir VPN sağlayıcıları, HD içeriğinin diğer konumlardan akışının yanı sıra gizliliğinizi korumak için hızlı ağlar sağlar.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map