Kentucky için en iyi VPN’ler

KentuckyKentucky, ABD’nin orta doğu kesiminde bulunan bir eyalettir. Tahmini nüfusu yaklaşık 4.4 milyon kişidir. İnsanlar, burbon, basketbol, ​​at yarışı ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok farklı nedenden dolayı devleti ziyaret eder. Bu nedenlerle veya başkaları için durumu ziyaret etmeyi planlıyorsanız, WiFi’yi her kullandığınızda bir VPN kullandığınızdan emin olmak istersiniz. Birazdan size bununla ilgili daha fazla bilgi verebiliriz. ilk olarak, lütfen Kentucky için en iyi VPN’lere bir göz atın.


RankVPN HizmetiVPN Fanı
PriceVisit
SiteServer
LocationsNo
LogsBrowser
ExtensionsSmart
DNS
1ExpressVPN$ 6.67ExpressVPN160Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
2NordVPN$ 3.49NordVPN87Onay KutusuOnay KutusuOnay Kutusu
3IPVanish$ 4.87IPVanish76Onay Kutusu

Kentucky, ABD’deki en iyi içki fabrikalarından bazıları da dahil olmak üzere birçok şeye sahiptir. Bu, Kentucky’nin zımbalarından hoşlanan insanlarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu göz önüne alındığında, muhtemelen siber krokiler de bulacaksınız. Bunlar, kişisel verilerinizi çalma fırsatını kullanacak kişilerdir. Bunun yerine tek yapmanız gereken bir VPN’ye bağlanmak. Bu şekilde, verilerinizi çalmak isteyen herkes için daha zor hale getirmek için güvenli bir bağlantı oluşturabilirsiniz.

Kentucky profesyonel spor takımları olmasa da, kesinlikle University of Kentucky, Louisville ve çok ünlü bir at kuyruğu (Kentucky Derby) var. Bu spor veya etkinliklerin bazılarını izlemek için coğrafi kısıtlamalar nedeniyle bazılarını izlemekte sorun yaşayabilirsiniz. Bu sorunu çözmek için farklı bir bölgedeki bir VPN sunucusuna bağlanmanız yeterlidir. Bu, bu kısıtlamaları aşmanıza ve normalde yaptığınız gibi görüntülemenize yardımcı olur.

Kentucky için En İyi VPN Nedir?

Alkol, at yarışı ve basketbol insanları güvenliğini unutturma eğiliminde olduğundan, önce güvenlikle ilgili faktörleri kullanacağız. Kentucky için en iyi VPN’in nasıl olduğunu bu şekilde belirleyeceğiz.

 • Gizliliğinizi siber saldırılardan korumak için güçlü şifreleme
 • Sağlayıcılar, kullanıcılar için katı bir günlük yok politikası verecektir
 • Bölgesel hız testlerinde iyi performans gösteren hızlı VPN sunucuları
 • Amazon Firestick cihazları için çok platformlu mobil uygulamalar ve destek
 • Bağlantı kesilmelerini önlemenize yardımcı olacak yüksek ağ kararlılığı
 • Coğrafi kısıtlamaları aşabilme

Ve şimdi, Kentucky için en iyi VPN’lerden bazılarına yakından bakın.

1. Kentucky için En İyi VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ay boyunca kaydolun ve 1 numaralı VPN’imizde 3 AY ÜCRETSİZ kazanın

ExpressVPN, coğrafi kısıtlamalı içeriğe erişimi engellemek için Akıllı DNS hizmeti görevi gören MediaStreamer ile hızlı VPN erişimini bir araya getirir. VPN hizmeti, bağlantınızı şifrelemenize ve canlı spor etkinliklerinin engelini kaldırmanıza yardımcı olacaktır. Web sitelerinde en son canlı eğlence ve spor etkinliklerinin bir listesini bile bulacaksınız. İngiliz Virgin Adaları’nda olmak ExpressVPN’i 5 göz ve 14 göz ülkesinin dışına çıkarıyor. Yıllar boyunca yüksek profilli yasal istekler ile doğrulanmış kayıt tutmayan bir politika sürdürüyorlar..

ExpressVPN çok büyük bir VPN ağını yönetir. ABD’nin ötesinde, ExpressVPN ağı, kullanıcıların gizliliğini korumaya yardımcı olmak için kilit konumlarda binlerce sunucuya sahiptir. Ağlarını gizliliğinizi korumak, sansürü kaldırmak ve en sevdiğiniz yayın hizmetlerini her yerden izlemek için kullanabilirsiniz.

ExpressVPN uygulaması, şehre kadar bir sunucu konumu seçmenize izin verir, ancak belirli bir sunucu seçmenize gerek yoktur. Bunun yerine, istemci seçtiğiniz konumdaki en hızlı sunucuyu seçecektir. Ayrıca bazı şehirlerin istemcideki önerilen sekmede gösterilmediğini de bilmeniz gerekir. Bu sorunu bölgedeki sunucularla karşılaşabilirsiniz. “Tümü” sekmesini seçin, ABD’yi ve ardından Chicago’yu açın. Bu noktada, sunucuları seçebilirsiniz. Illinois, Chicago’daki bir sunucuya bağlandık ve Lexington, Bowling Green ve Hopkinsville’i test ettik. İndirme hızı 90 Mbps ile 102 Mbps arasındaydı.

ExpressVPN Kentucky hız testi

ExpressVPN’i kullanmanın belki de en büyük avantajı, çok çeşitli cihazlara destek vermeleridir. ExpressVPN, Windows, Mac, iOS ve Android için özel VPN yazılımı sunar. Aynı anda 3 adede kadar bağlantıyla masaüstünüzden ve mobil cihazınızdan aynı anda bağlanın. Chrome veya Firefox için ExpressVPN web uzantısını da yükleyebilirsiniz. Tüm ev ağınızı tek bir VPN hesabıyla korumak mı istiyorsunuz? Öyleyse, tüm ayarları yapmak için ExpressVPN yönlendirici uygulamasını kullanabilirsiniz. MediaStreamer özelliği, oyun konsolları (PS4, Xbox One, Nintendo Switch, vb.), Medya kutuları (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV vb.) Ve Akıllı TV’ler gibi cihazlara Akıllı DNS desteği ekler.

ExpressVPN kuponu12 aylık # 1 puanlı VPN ile% 49 tasarruf edin ve 3 ay ücretsiz kazanın

ExpressVPN hız testlerimizde çok iyi performans gösterdi. Gizlilik ve coğrafi kısıtlamaları kaldırmak için mükemmel bir seçimdir. Müşteri desteği, yardım sağlamak ve soruları cevaplamak için 7/24 mevcuttur. ExpressVPN 30 günlük para iade garantisi sunduğu için en iyi VPN’in daha az güvenle güvenle tadını çıkarın.

ExpressVPN Fırsatlarını Görüntüle

2. Kentucky için En İyi VPN: NordVPN

NordVPN

Ayda sadece 3,49 $ karşılığında 36 ay için kaydolun (% 70 indirim)

NordVPN, Panama merkezli olup, bazı kullanıcılar genel olarak ABD’de bulunan bir VPN şirketi kullanmayı tercih etmektedir. NordVPN’in ülke genelinde sunucuları olan ABD’de güçlü bir varlığı olduğunu göreceksiniz. Üyeler çok iyi bir fiyata ABD ve ötesindeki ağlarına tam erişime sahiptir.

Daha uzun vadeli bir hesaba abone olursanız NordVPN’in fiyat için belki de en iyi hizmet karışımına sahip olduğunu göreceksiniz. Tüm kullanıcılar ağlarına ve özel yazılımlarına tam erişime sahiptir. Windows veya Mac için VPN istemcisini kullanarak bağlanabilirsiniz. Ayrıca hem Android hem de iOS (iPhone, iPad) cihazlar için kullanımı kolay bir mobil uygulamaya sahipler.

NordVPN Chicago’da bir dizi sunucuya ev sahipliği yapıyor. Konsoldan, ülkenin sağındaki 3 yatay noktayı tıklatarak, sunucu alanını bulabilir ve kullanılabilir sunucuların yüzdelerini görebilirsiniz. Illinois, Chicago’da bulunan bir sunucuya bağlandık ve Lexington, Bowling Green ve Hopkinsville hızlarını test ettik. İndirme hızı 119 Mbps ile 129 Mbps arasında değişiyordu.

NordVPN Kentucky hız testi

Netflix, Amazon Prime Video veya BBC iPlayer gibi akış hizmetlerine dünyanın herhangi bir yerinden erişmek ister misiniz? Öyleyse NordVPN mükemmel bir seçimdir. Netflix’in engellemesini kaldırabilecek tek VPN hizmetlerinden biridir. 3 yıllık üyelik ile ayda sadece 3,49 $ ‘dan sınırsız VPN ve SmartDNS hizmetine kaydolabilirsiniz..

NordVPN Tekliflerini Görün

3. Kentucky için En İyi VPN: IPVanish

IPVanish

Ayda sadece 4,87 $ karşılığında 12 ay kaydolun (% 60 indirim)

IPVanish bölgede birkaç sunucu sunuyor, bu yüzden orada herhangi bir sorun yaşamamalısınız. Yine de dünyanın birçok yerinde konumlarda hızlı hız bekleyebilirsiniz. Bu nedenle, Kentucky’deyken kullanacağımız go-to seçeneklerimizden biri olarak IPVanish’i seçiyoruz.

IPVanish, çeşitli Avrupa bölgelerinde biraz kapsamanın yanı sıra Antarktika dışındaki her kıtadaki sunuculara ev sahipliği yapıyor. Ağ büyük hızlar üretir ve hız testlerimizde iyi performans gösterir. Açılır menüden bir konum veya tek bir sunucu seçebilirsiniz.

IPVanish’in tüm bölgede sunucuları olduğunu ve hepsinin kullanabileceğinizi belirttik. Sunucu adının bir parçası olarak “a” harfine sahip bir sunucu görürseniz, bunlar ağdaki en hızlı olanlardır. Chicago’da (en yakın konum) bir IPVanish sunucusuna bağlandık ve Lexington, Bowling Green ve Hopkinsville’i test ettik. Performans, 3 şehirde 130 Mbps’ye yakın hızlarla mükemmeldi.

IPVanish Kentucky hız testi

Değer geldiğinde IPVanish’i yenmek zordur. VPN ağlarına ve Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick için özel yazılımlarına sınırsız erişim ve ayda 7,50 dolar veya yılda 58,49 dolar karşılığında daha fazlasını sunarlar. Bu yıllık plan üzerinde ayda sadece 4,87 $ ‘a kadar çıkıyor. 7 günlük para iade garantisi tüm yeni üyeleri kapsar.

IPVanish seyahati fiyatlarını

Kentucky eyaletindeyken gizliliğinizi korumanın en iyi yolları bunlar. Bununla birlikte, her zaman sağlayıcılarımıza bakmakta özgürsünüz. ilk 10 VPN listesi. Bu listedeki tüm seçenekler iyi performans gösterecektir. Ancak seçimlerimizi bir dizi faktöre göre yaptık. Kentucky için seçenekleri en iyi şekilde bu şekilde optimize ettik. Orada ne yapmayı planlıyorsanız, VPN koruması iyi bir fikirdir. Rehberimizi kullanarak gizliliğinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map